Termín:
10. 9. – 18. 9. 2017
Počet dní:
9 (ne – po)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 17:15
Strava:
bez stravy
Původní cena:
15 490  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Názor CK

Resort umístěn u krásné pláže s množstvím sportovních aktivit všeho druhu, služby se čerpají v sousedním 4* hotelu Alfamar. Studia Algarve Gardens jsou velmi levnou kapacitou, vhodnou pro nenáročné klienty.

Internet

WiFi připojení na recepci v budově Alfamar (za poplatek).

Poloha hotelu

studia Algarve Gardens jsou situovány v okrasných zahradách v těsném sousedství hotelu Alfamar a jsou obklopeny borovicovým hájem, 300 m od nekonečné písčité pláže Praia da Falesia. Komplex je umístěn v klidné oblasti na vyvýšeném místě mezi letovisky Albufeira a Vilamoura. Autobusová zastávka nedaleko hotelu, linkové spojení s Albufeirou, která je vzdálena cca 13 km, letiště ve Faru 35 km. V okolí naleznete golfová hřiště: 9jamkové golfové hřiště (2,5 km), 18jamkové hřiště (20 km). V blízkém okolí 1x minimarket, 1x restaurace a 1x snack bar.

Pro děti

dětská postýlka (zdarma), miniklub (v hlavní sezóně).

Služby za poplatek

trezor na pokoji, internet, sportovní aktivity, kurty, hřiště, SPA, vodní sporty na pláži, WiFi připojení na recepci v budově Alfamar.

Stravování

bez stravy, za příplatek snídaně, polopenze nebo plná penze

Ubytování

jednoduché ubytování v 86 studiích o velikosti 24 m2, nabízí koupelnu/WC, telefon, SAT/TV, kuchyňku, topení, trezor (za poplatek), balkon nebo terasu.

Vybavení hotelu

v komplexu Algarve Gardens a hotelu Alfamar: vstupní hala s recepcí, restaurace, snack bar, bar u bazénu i na pláži, minimarket, konferenční místnost, vnitřní bazén, venkovní bazén, terasy na opalování, lehátka a slunečníky u bazénu, jacuzzi, sauna, vnitřní bazén, SPA, volejbal, házená, běžecká dráha, stolní tenis, 13× tenisové kurty, 2× kryté kurty na tenis (za poplatek), 3× travnatá fotbalová hřiště, tělocvična/fitness, sportovní aktivity (vše za poplatek, více informací na recepci). Denní a večerní animační programy pro děti a dospělé (v hlavní sezóně).

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře FIRO - tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Algarve
  • Místo dle CK: Albufeira - Praia Falesia
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Aparthotel Algarve Gardens ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá, špatný přístup
Vzdálenost od pláže: 400 m

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

2 uživatelů

Pořadí

4. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Algarve.

Poslední komentář

1.9.2013 | Lenka
Datum pobytu: 1.8.2013
nejlepší dovolená (a to s manželem jezdíme každý rok a pokaždé jinam)! nejlepší služby delegátů - děkuji Katce Klugové, za výlety, za chování, za rady, prostě za vše - ještě nikdy se delegát takto nechoval a nikdy nebyl takový profesionál!!!

Nejnovější recenze

5
1.9.2013 | Lenka
Datum pobytu 1.8.2013
5/5 - Úžasné
nejlepší dovolená (a to s manželem jezdíme každý rok a pokaždé jinam)! nejlepší služby delegátů - děkuji Katce Klugové, za výlety, za chování, za rady, prostě za vše - ještě nikdy se delegát takto nechoval a nikdy nebyl takový profesionál!!!
4
24.7.2013 | Eva
Datum pobytu 1.7.2013
4/5 - Skvělé
Odpovídá mému hodnocení

Portugalsko

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.


Algarve Gardens **

Číslo zájezdu: 692916
Portugalsko, Algarve, Praia da Falésia