Termín:
24. 9. – 28. 9. 2017
Počet dní:
5 (ne – čt)
Počet nocí:
4
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

Aparmánový dům Wieslbauer v krásném prostředí blízko městečka Flachau. Ideální místo pro aktivní letní dovolenou.

Flachau vzdáleno 5 km.

Jezero Rohrersee 3 km.

Ubytování

Appartement Wieslbauer: 

A: Apartmán pro 4 osoby,  2 místnosti - obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňským koutem, sezením, ložnice s dvoulůžkem, sprcha/WC, Sat-TV, balkón

B: Apartmán pro 6 osob,  3 místnosti - obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňským koutem, sezením, 2 ložnice s dvoulůžkem, sprcha/WC, Sat-TV, balkón

V ceně aparmánu není zahrnuta spotřeba elektřiny a závěrečný úklid - typ A: 30 EUR, typ B: 40 EUR

V ceně aparmánu není zahrnuto topení

Ložní prádlo je možné zapůjčit za poplatek 7 EUR/sada

Osušky a utěrky není možné zapůjčit!

Vratná kauce ve výši 75 EUR/apartmán

Vybavení

K apartmánům náleží louka a parkoviště (zdarma)

Aktivity

Dětské hřiště s trampolínou

Stolní tenis

Poznámka

Domácí zvířata za poplatek 10 € / den.

Pobyt

3 noci

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

1x pronájem apartmánu včetně spotřeby vody / noc, Ceny za apartmán

Základní cena nezahrnuje

pobytová taxa 2 EUR / den / os. (od 15 let), domácí zvířata 10 EUR / den , závěrečný úklid : typ A 40 EUR, typ B 70 EUR, kauce 75 EUR/aprtmán, ložní a koupelnové prádlo / 10 € / os. / pobyt (nebo možnost vzít vlastní - nutné hlásit předem)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Tempo Tours Praha, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Salcbursko
  • Místo dle CK: Ski Amadé - Salzburger Sportwelt

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Appartement Wieslbauer ***
(Webové stránky hotelu)

Vzdálenost od sjezdovky: 350 m

Rakousko

Rakousko je převážně hornaté, průměrná nadmořská výška je asi 900 m n. m. Rakouské hory patří k východní části Alp a procházejí zemí v několika pásmech západovýchodního směru. Na samém severu země leží Tyrolské a Salcburské Alpy, v centrální části pak Vysoké Taury s nejvyšším rakouským vrcholem Grossglockner (3797 m n. m.). Na jihu se rozkládají Ötztalské, Zillertalské a Karnické Alpy.

Rakousko nabízí 20 000 km perfektně upravených sjezdových a běžeckých tratí, 9 500 vleků a lanovek s celkovoukapacitou 1,5 mil. osob/ hod. Skipas zahrnuje kromě vyvážení se lanovkou či vlekem na vrchol sjezdovek a cestování ski busem často i doplňkové služby ve větších střediscích. Lyžaři jsou zpravidla dopravováni ze spodních částí sjezdovek na vrcholky hor dostatečným množstvím rychlých vleků a lanovek různých typů: sedačkovými lanovkami, kabinkami nazývanými také gondoly, velkými lanovkovými kabinami nebo horskou dráhou s ozubnicí zvanou zubačka. Každé větší lyžařské středisko navíc poskytuje možnost dostatečného vyžití i pro vyznavače snowboardů. Pokud ve středisku není k dispozici celý snowboard funpark, bývají pro vyznavače „prken“ vyčleněné svahy bez úpravy povrchu. Rovněž běžkaři si zde přijdou na své. Strojově upravené a samozřejmě zdarma přístupné tratě se opět nacházejí v každé lyžařské oblasti země. Asi nejznámější jsou oblasti Ramsau am Dachstein (Schladming– Ramsau–Dachstein Tauern), Schneewinkel ve střediscíchFieberbrunn- Waidring nebo běžecké tratě oblasti Kössen-Walchsee, ale i mnoho dalších, místy i vysoko položených, ale vždy perfektně upravených běžeckých tratí.

Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour


Apartmánový dům Wieslbauer

Číslo zájezdu: 696329
Rakousko, Salzburger Sportwelt Amadé, Eben / Monte Popolo, Flachau, Zauchensee / Flachauwinkel / Kleinarl