Termín:
26. 8. – 2. 9. 2017
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Původní cena:
8 940  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Pěkný apartmánový dům leží na klidném místě ve Flachau. Centrum městečka s obchody
a restauracemi, velké dětské hřiště a lanovka jsou vzdáleny 300-500 m. Cyklistická stezka
vede kousek od domu. U apartmánů je solárně vyhřívaný bazén 7 x 3,5 m, houpačky,
klouzačka, pískoviště, k dispozici je i stolní tenis, trampolína a parkoviště. Každý apartmán
má vlastní soc. zařízení, kabelovou TV, rádio, balkon, ve vybavených kuchyních je el. dvouvařič, wi-fi za poplatek 15 Euro/týden.
Apartmán pro 2-3 osoby: cca 30 m2, dvoulůžková ložnice, obytná kuchyně s gaučem.
Apartmán pro 4-6 osob: cca 60 m2, 2x dvoulůžková ložnice, obytná kuchyně s gaučem
pro 2 osoby, myčka nádobí.
Apartmán pro 6-8 osob: cca 100 m2, 3x dvoulůžková ložnice, obytná kuchyně s gaučem
pro 2 osoby, myčka nádobí.

Poznámky

po celou sezonu platí počet nocí 7 a nástupní den na ubytování sobota.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

týdenní pronájem apartmánu, závěrečný úklid apartmánu.

Základní cena nezahrnuje

Příplatky

pobyt. taxa 2,2 Euro/noc/osoba od 15 let, spotřeba energií 17 Euro/apartmán a pobyt, ložní prádlo 7 Euro/set nebo vlastní, ručníky vlastní, malý pes 9 Euro/den, v létě se v apartmánech netopí, topení je na přání klienta zapnuto za poplatek 3 Euro/den, komplexní pojištění .

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Datour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Salcbursko
  • Místo dle CK: Flachau
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Haus Austria
(Webové stránky hotelu)

Vzdálenost od sjezdovky: 700 m

Rakousko

Rakousko je převážně hornaté, průměrná nadmořská výška je asi 900 m n. m. Rakouské hory patří k východní části Alp a procházejí zemí v několika pásmech západovýchodního směru. Na samém severu země leží Tyrolské a Salcburské Alpy, v centrální části pak Vysoké Taury s nejvyšším rakouským vrcholem Grossglockner (3797 m n. m.). Na jihu se rozkládají Ötztalské, Zillertalské a Karnické Alpy.

Rakousko nabízí 20 000 km perfektně upravených sjezdových a běžeckých tratí, 9 500 vleků a lanovek s celkovoukapacitou 1,5 mil. osob/ hod. Skipas zahrnuje kromě vyvážení se lanovkou či vlekem na vrchol sjezdovek a cestování ski busem často i doplňkové služby ve větších střediscích. Lyžaři jsou zpravidla dopravováni ze spodních částí sjezdovek na vrcholky hor dostatečným množstvím rychlých vleků a lanovek různých typů: sedačkovými lanovkami, kabinkami nazývanými také gondoly, velkými lanovkovými kabinami nebo horskou dráhou s ozubnicí zvanou zubačka. Každé větší lyžařské středisko navíc poskytuje možnost dostatečného vyžití i pro vyznavače snowboardů. Pokud ve středisku není k dispozici celý snowboard funpark, bývají pro vyznavače „prken“ vyčleněné svahy bez úpravy povrchu. Rovněž běžkaři si zde přijdou na své. Strojově upravené a samozřejmě zdarma přístupné tratě se opět nacházejí v každé lyžařské oblasti země. Asi nejznámější jsou oblasti Ramsau am Dachstein (Schladming– Ramsau–Dachstein Tauern), Schneewinkel ve střediscíchFieberbrunn- Waidring nebo běžecké tratě oblasti Kössen-Walchsee, ale i mnoho dalších, místy i vysoko položených, ale vždy perfektně upravených běžeckých tratí.

Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour