Termín:
24. 9. – 30. 9. 2017
Počet dní:
7 (ne – so)
Počet nocí:
6
Doprava:
letecky Praha 11:00
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis:

BLANES Nejklidnější městečko pobřeží Costa Brava s dlouhou pláží lemovanou promenádou s hrubým světlým pískem a pozvolným vstupem do moře. Pláž uprostřed dělí skalní výběžek Sa Palomera s překrásným výhledem na okolí. Dominantou Blanes je zříceninahradu Sant Joan. V Blanes jsou krásné botanické zahrady Mar i Murtra a Pinya de Rosa. Poloha: komplex ve čtvrti Los Pinos, 200 m od pláže a 700 m od středu romantického městečka Blanes. V okolí jsou restaurace, bary, supermarket, diskotéka.

Vybavení:

Recepce, zahrada, bazén s brouzdalištěm pro děti, sluneční terasa s lehátky, snack bar, zahrada a dětské hřiště, herna, kulečník, internet, parkoviště. Vybaveno pro invalidy.

Ubytování:

APT 2/4:Obývací část s kuchyňským koutem a pohovkou pro 2 osoby, oddělená ložnice se dvěma lůžky, koupelna a WC, balkón, TV-SAT. APT 4/6: Obývací část s kuchyňským koutem a pohovkou pro 2 osoby, dvě oddělené ložnice každá se dvěma lůžky, koupelna a WC, balkón, TV-SAT. Kuchyňky jsou vybaveny nádobím, je zde lednička a vařič. Ložní prádlo, ručníky a konečný úklid jsou v ceně.Dětská postýlka je většinou zdarma.

Stravování:

Možnost vlastního vaření.

Pláž:

Písčitá pláž. Pronájem lehátek a slunečníků na místě.

Program:

Na pobřeží Costa Brava nabízíme tyto výlety: GIRONA - polodenní výlet, dosp. 27 € - výklad v ČJ BARCELONA GAUDÍ + FONTÁNY - odpolední výlet, dosp. 38 €, dítě 25 € - ČJ BARCELONA CAMP NOU + MUZEUM/AKVÁRIUM - dosp. 71 €, dítě 50 € - ČJ MONTSERRAT/BARCELONA - dosp. 45 €, dítě 29 € - AJ ANDORRA - celodenní výlet, dosp. 55 €, dítě 45 € - ČJ MARINELAND - dosp. 26 €, dítě 16 € WATER WORLD - vodní svět, dosp. 30 €, dítě 17 € (do 110 cm), rodinná vstupenka (2 dosp.+2 děti) 77 € FLAMENCO - GRAN CASINO - večerní program, v ceně jeden nápoj, dosp. 38 €, dítě 19 € - AJ, RJ DALÍHO SVĚT - vstup na hrad Púbol + muzeum Fiugeres, dosp. 51,50 €, dítě 38,50 € - RJ LA SIESTA - večerní program, dosp. 37 €, dítě 18 € - AJ, RJ TORDERA - polodenní výlet na místní trhy, dosp. 20 €, dítě 12,50 € - AJ OSTROVY MEDAS - výlet lodí, dosp. 45 €, dítě 29 € - AJ, RJ a mnoho dalších výletů. Výlety na místě prodává delegátka. Delegátský servis je zajištěný pouze v termínu od 24.5.-4.10.2015

Doprava:

DOPRAVA AUTOKAREM Luxusní dálkové autobusy jezdí do Španělska v období 29.05. - 26.09.2015 v 7/14-denních a 10/11-denních cyklech. COSTA BRAVA-MARESME: 2.990 Kč, děti do 10 let 2.890 Kč. Tossa de Mar, Lloret de Mar, Blanes, Malgrat de Mar, Santa Susanna, Pineda del Mar, Calella de la Costa. Cena dopravy je započtena v ceně zájezdu. Sleva při koupi jízdenky do 28.02. - 100 Kč, platí i z dětských cen. Jednosměrná jízdenka: sleva 40% z ceny obousměrné jízdenky. Odjezd z ČR: pátek v ranních/dopoledních hodinách, u 11-denních zájezdů v pondělí Příjezd do ŠP: sobotaranních/dopoledních hodinách, u 11-denních zájezdů v úterý Odjezd ze ŠP: sobota v odpoledních/večerních hodinách, v 11-denních zájezdů v úterý Příjezd do ČR: neděle v odpoledních hodinách, u 10-denních zájezdů ve středu Nástupní místa: Základní trasa ZDARMA: Praha, Beroun, Hořovice (Žebrák), Rokycany, Plzeň, Rozvadov. Česká Lípa, Děčín, Ústí /L., Teplice, Bílina, Most, Chomutov, Kadaň, Karlovy Vary, Klášterec /O., Cheb, Sokolov, Ostrov /O. Svozová místa - za příplatek 100 Kč: Domažlice, Horšovský Týn, Holýšov, Kdyně, Klatovy, Přeštice. Svozová místa - za příplatek 250 Kč: Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Humpolec, Jablonec /N., Jihlava, Kolín, Liberec, Mladá Boleslav, Pardubice, Příbram, Strakonice, Tábor, Turnov, Písek, Velké Meziříčí. Svozová místa - za příplatek 300 Kč: Kuřim, Olomouc, Prostějov, Tišnov, Vyškov. Svozová místa - za příplatek 450 Kč: Frýdek-Místek, Hranice, Lipník /B., Nový Jičín, Ostrava, Opava, Příbor. Svozy z Moravy mají přestupní stanici v Brně, svozy ze severu a východu mají přestup v Praze. Svozy z jižních Čech jsou s přestupem v Plzni. Další případné zastávky na trasách po dohodě. Pro uskutečnění svozu jsou podmínkou alespoň 4 osoby vodjezdovém místě. DOPRAVA LETECKY Odlety z Prahy (PRG) do Barcelony (BCN) a zpět 3-5 x týdně v období 01.04.-31.10.2015. Přímý let trvá cca 2,5 hodiny. Nabízíme pobyty na 6, 7, 10, 11 a 14 nocí, případě po dohodě. . COSTA BRAVA & MARESME: 7.690 Kč, děti do 2 let 1.990 Kč. Cena vč. tax a transferů do letovisek: Tossa de Mar, Lloret de Mar, Blanes, Malgrat de Mar, Santa Susanna, Pineda de Mar, Calella de la Costa. Cena dopravy je započtena v ceně zájezdu.Transfer je společný. Individuální transfer - ceny na vyžádání. Sleva při koupi obousměrných letenek do 28.02. - 200 Kč. Kombinace bus/letadlo v libovolném termínu: 5.990 Kč, děti do 2 let 2.990 Kč. K všem letenkám se vztahují tyto obchodní podmínky: • Na objednané letenky se nevztahují stornopodmínky a stornopoplatky CK. Objednané a zaplacené letenkyjsou nevratné a nepřenosmé (tzn. stornopoplatek je 100%), vrací se taxa započtená v ceně letenky (1.090 Kč) a případný palivový příplatek. • Palivový příplatek může být doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem. • Letenku obdrží cestující velektronické podobě současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem.

Sport a zábava:

Plážové sporty v letovisku.

Poznámka:

PRO AUTOTURISTY Cestujete-li do Španělska vlastním vozem, nabízíme zajištění tranzitního noclehu ve Francii (oblast Strasbourg, Lyon, Dijon ...). Cena: od 800 Kč/os./noc, děti do 12 let se slevou 50%. Cena platí pro hotelový pokoj s vlastnímpříslušenstvím. Snídaně od 140 Kč/os.

Slevy:

Speciální sleva:5% při nákupu do 28.02. 4% při nákupu do 30.04. Další věrnostní a speciální slevy až 5%.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Pronájem bytu dané velikosti pro uvedený počet osob, spotřeba vody a energií, ložní prádlo a ručníky, závěrečný úklid, služby delegáta. Jiné a prodloužené termíny jsou možné na vyžádání.

Základní cena nezahrnuje

Kauce (vratná záloha na klíč): 100 (rodiny)-200 (mládež) EUR/byt /pobyt. Příplatek za pobyt kratší než 4 dny je 20%. Cestovní pojištění: za příplatek

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Campanatour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Costa Brava
  • Místo dle CK: Blanes), Costa Brava (Tossa, Lloret
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Apartmány Europa ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 300 m

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

66. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Katalánsko.

Poslední komentář

18.7.2013 | Pavel
Datum pobytu: 1.6.2013
Jsem rád,že nejsem Španěl,když si představím,že taková mládež je naše budoucnost.

Nejnovější recenze

2
18.7.2013 | Pavel
Datum pobytu 1.6.2013
2/5 - Horší
Jsem rád,že nejsem Španěl,když si představím,že taková mládež je naše budoucnost.

Katalánsko

Patří do oblasti Katalánska. Katalánsko se rozkládá od francouzských hranic až po historickou Tarragonu. Pobřeží Katalánska je asi 600 km dlouhé. Jedná se o jednu z hospodářsky nejvyspělějších oblastí Španělska. Mimořádné příjmy plynou samozřejmě z turistického ruchu. Dokonale propracovaná struktura jednotlivých středisek, velké množství restaurací, kavárniček, vybavené a upravované pláže, nepřeberné možnosti vodních sportů či vybavenosti hotelů a pro rodiny s dětmi řada aquaparků a kolotočů, spolu s opravdovou pohostinností místního obyvatelstva jsou jistě dobrým základem vaší spokojenosti.

Pobřeží Costa Brava a Costa del Maresme je nejznámější a nejnavštěvovanější prázdninovou oblastí s bohatou nabídkou zábavy, s velmi dobrou úrovní služeb, příjemnými cenami a rovněž vyhlášenou pohostinností místních obyvatel. Costa del Maresme znamená „Mořské pobřeží“ a je jím označovaná oblast ležící asi 30 km severně od Barcelony na úpatí pohoří Montenegre. Pobřeží se vyznačuje dlouhými a širokými písečnými plážemi, množstvím kulturních a zábavních podniků, aquaparků a sportovních center. Zdejší letoviska jsou vyhlášená krásnými dlouhými plážemi a výborným servisem pro návštěvníky. K nejznámějším letoviskům patří Malgrat de Mar, St. Susana a Pineda de Mar a Calella, které Vám nabízí více než 5 km dlouhou členitou pláž, kterou lemuje hlavní promenáda tvořená celou řadou obchůdků, početných barů, restaurací a diskoték všech druhů, které uspokojí každého návštěvníka. Mezi nejvýznamnější památky patří muzeum Salvadora Dalího ve Figueres nebo zámek v Púbol. Costa Brava, spadající do regionálního střediska Gerona, je plná romantických zátok s hrubozrným pískem a čirou vodou, to je pro ty co si potrpí na soukromí. Zároveň je tu mnoho dalších pláží, které jsou doslova posety nabídkou nejrůznějších vodních sportů a radovánek. Všechna města a letoviska mají co nabídnout i náročným turistům. Ať už je to možnost nesčetných výletů, rozmanité pláže, velký počet restaurací s nabídkou dobrého jídla i pití, zábavní vodní parky pro děti, i bohatý noční život.

Pozn.: Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Španělsko

Španělsko se nachází v jihozápadní části Evropy. Je to země s velmi členitým a rozmanitým pobřežím. Jedny z nejpůsobivějších částí pobřeží jsou Costa Blanca a Costa Calida. Tato země patří k jedné z nejoblíbenějších u našich turistů. Krásná krajina, slunce, kouzelné členité pláže, spousta zábavy a historie, to vše láká k návštěvám stále více klientů. Kdo by neznal proslulý nápoj Sangria, který přímo neodmyslitelně k dovolené ve Španělsku patří, dále flamenco a pro děti a dospělé tolik oblíbené aquaparky. Španělsko mohou navštívit rodiny, senioři, mladí a všichni jistě najdou pro sebe to pravé. Právě rozmanitost nabídky dělá ze Španělska prázdninový ráj.

Klimatické podmínky: Velmi příznivé pro pobyt u moře po dobu nejméně čtyř měsíců.

Počet obyvatel: 39 454 000

Hlavní město: Madrid

Jazyk: Španělština

Měna: EUR

Platební karty: Jsou zde příjímány všechny běžné druhy platebních karet (Visa, American Express, Eurocard/Mastercard). V každém větším středisku jsou bankomaty.

Půjčovna automobilů: V každém pobytovém místě lze bez problémů automobily zapůjčit, a to u místních či mezinárodních filiálek známých firem. Cena ve vedlejší sezóně je cca 5 000,- Kč na 6 dní a v hlavní sezóně 6 500,- Kč na stejný počet dní.

Pozn.: Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

 

Na Mallorce byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:

1*/ 2*/ 3* hotel – platba 1 EUR/ os./ noc
3*+/ 4* hotel – platba 1,5 EUR/ os./ noc
4*+/ 5* hotel – platba 2 EUR/ os./ noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, kteří navštíví Mallorcu od 1. 6. 2016 a platí se v hotovosti na recepci hotelu.

 

Na Menorce byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


1*/ 2*/ 3* hotel – platba 1 EUR/ os./ noc
3*+/ 4* hotel – platba 1,5 EUR/ os./ noc
4*+/ 5* hotel – platba 2 EUR/ os./ noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, kteří navštíví Menorcu od 1. 6. 2016 a platí se v hotovosti na recepci hotelu.

 

Na Ibize byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Hotely kategorie 1*/2*/3* 1,1 EUR / osoba / noc
Hotely kategorie 3*+/4* 1,65 EUR / osoba / noc
Hotely kategorie 4*+/5* 2,2 EUR / osoba / noc

Apartmány kategorie 1*/2*/3* 1,1 EUR / osoba / noc
Apartmány kategorie 3*+ 1,65 EUR / osoba / noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 2,2 EUR / osoba / noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, kteří navštíví Ibizu od 1. 6. 2016 a platí se v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.


APARTMÁNY EUROPA ***

Číslo zájezdu: 729173
Španělsko, Katalánsko, Blanes

Všechny termíny a možnosti (18)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Autem
So 30.9 – So 7.10.2017
4 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
2 416 Kč
Autem
So 23.9 – So 30.9.2017
4 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
2 416 Kč
Letecky
Praha 11:00
Po 25.9 – Čt 5.10.2017
4 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
11 dní
bez stravy
11 144 Kč
Autem
So 30.9 – So 7.10.2017
4 lůžkový pokoj
8 dní
bez stravy
2 787 Kč
Autem
So 23.9 – So 30.9.2017
4 lůžkový pokoj
8 dní
bez stravy
2 787 Kč
Letecky
Praha 11:00
Po 25.9 – Čt 5.10.2017
4 lůžkový pokoj
11 dní
bez stravy
11 674 Kč
Letecky
Praha 11:00
Pá 29.9 – Pá 6.10.2017
4 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
10 106 Kč
Letecky
Praha 11:00
Čt 28.9 – Čt 5.10.2017
4 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
10 106 Kč
Letecky
Praha 11:00
Út 26.9 – Út 3.10.2017
4 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
10 106 Kč
Letecky
Praha 11:00
Pá 29.9 – Pá 6.10.2017
4 lůžkový pokoj
8 dní
bez stravy
10 480 Kč
Letecky
Praha 11:00
Čt 28.9 – Čt 5.10.2017
4 lůžkový pokoj
8 dní
bez stravy
10 480 Kč
Letecky
Praha 11:00
Út 26.9 – Út 3.10.2017
4 lůžkový pokoj
8 dní
bez stravy
10 480 Kč
Letecky
Praha 11:00
Ne 24.9 – So 30.9.2017
4 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
7 dní
bez stravy
9 766 Kč
Autem
So 23.9 – So 7.10.2017
4 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
15 dní
bez stravy
4 830 Kč
Letecky
Praha 11:00
Ne 24.9 – So 30.9.2017
4 lůžkový pokoj
7 dní
bez stravy
10 084 Kč
Autem
So 23.9 – So 7.10.2017
4 lůžkový pokoj
15 dní
bez stravy
5 567 Kč
Letecky
Praha 11:00
Ne 1.10 – So 7.10.2017
4 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
7 dní
bez stravy
10 766 Kč
Letecky
Praha 11:00
Ne 1.10 – So 7.10.2017
4 lůžkový pokoj
7 dní
bez stravy
11 084 Kč