Termín:
24. 9. – 4. 10. 2017
Počet dní:
11 (ne – st)
Počet nocí:
10
Doprava:
letecky Praha 11:00
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis:

BLANES Nejklidnější městečko pobřeží Costa Brava s dlouhou pláží lemovanou promenádou s hrubým světlým pískem a pozvolným vstupem do moře. Pláž uprostřed dělí skalní výběžek Sa Palomera s překrásným výhledem na okolí. Dominantou Blanes je zříceninahradu Sant Joan. V Blanes jsou krásné botanické zahrady Mar i Murtra a Pinya de Rosa. Poloha: komplex ve čtvrti Los Pinos, 300 m od pláže a 700 m od středu romantického městečka Blanes. V okolí jsou restaurace, bary, supermarket. Diskotéka je 100 mdaleko.

Vybavení:

Recepce, zahrada, bazén s brouzdalištěm pro děti, sluneční terasa s lehátky, snack bar, zahrada a dětské hřiště, herna, kulečník, internet, parkoviště. Vybaveno pro invalidy.

Ubytování:

APT 2/4: Obývací část s kuchyňským koutem a pohovkou pro 2 osoby, oddělená ložnice se dvěma lůžky, koupelna a WC, balkón. APT 4/6: Obývací část s kuchyňským koutem a pohovkou pro 2 osoby, dvě oddělené ložnice každá se dvěma lůžky, koupelna a WC, balkón. Kuchyňky jsou vybaveny nádobím, je zde lednička a vařič, kávovar a mikrovlnná trouba.. Ložní prádlo, ručníky akonečný úklid nejsou v ceně. Dětská postýlka je většinou zdarma.

Stravování:

Možnost vlastního vaření.

Pláž:

Písčitá pláž. Pronájem lehátek a slunečníků na místě.

Program:

Na pobřeží Costa Brava / Maresme nabízíme tyto výlety: GIRONA - polodenní výlet, dosp. 27 € - výklad v ČJ BARCELONA GAUDÍ + FONTÁNY - odpolední výlet, dosp. 38 €, dítě 25 € - ČJ BARCELONA CAMP NOU + MUZEUM/AKVÁRIUM - dosp. 71 €, dítě 50 € - ČJ MONTSERRAT/BARCELONA - dosp. 45 €, dítě 29 € - AJ ANDORRA - celodenní výlet, dosp. 55 €, dítě 45 € - ČJ MARINELAND - dosp. 26 €, dítě 16 € WATER WORLD - vodní svět, dosp. 30 €, dítě 17 € (do 110 cm), rodinná vstupenka (2 dosp.+2 děti) 77 € FLAMENCO - GRAN CASINO - večerní program, v ceně jeden nápoj, dosp. 38 €, dítě 19 € - AJ, RJ DALÍHO SVĚT - vstup na hrad Púbol + muzeum Fiugeres, dosp. 51,50 €, dítě 38,50 € - RJ LA SIESTA - večerní program, dosp. 37 €, dítě 18 € - AJ, RJ TORDERA - polodenní výlet na místní trhy, dosp. 20 €, dítě 12,50 € - AJ OSTROVY MEDAS - výlet lodí, dosp. 45 €, dítě 29 € - AJ, RJ a mnoho dalších výletů. Je možné se také vypravit individuálně do Barcelony, cena obousměrné jízdenky vlakem do centra města je cca 9 €. Výlety na místě prodává delegátka. Delegátskýservis je garantovaný v termínu od 15.5.-15.10., mimo toto období je pouze delegátská asistence na telefonu. Výběr výletů je mimo hlavní sezónu omezený.

Doprava:

DOPRAVA AUTOKAREM - COSTA BRAVA & COSTA MARESME Luxusní dálkové autobusy jezdí do Španělska v období 26.05. - 01.10.2017 v 7/14-denních cyklech a v období 16.06. - 03.09.2017 v 10/11 denních cyklech. Výstupní místa ve Španělsku: Tossa de Mar, Lloret de Mar, Blanes, Malgrat de Mar, Santa Susanna, Pineda de Mar, Calella de la Costa. Sleva při koupi zájezdu autobusem do 28.02. - 100 Kč, platí i z dětských cen. Jednosměrná jízdenka: sleva 40% z ceny obousměrné jízdenky. U pobytů delších než 2 týdny bude účtována 2 x jednosměrná jízdenka. Cena dopravy 2.990,- je započtena vpříslušných cenách s autokarovou dopravou. Nástupní místa: Základní trasa ZDARMA: Praha, Beroun, Hořovice (Žebrák), Rokycany, Plzeň, Rozvadov. Česká Lípa, Děčín, Ústí /L., Teplice, Bílina, Most, Chomutov, Kadaň, Karlovy Vary, Klášterec /O., Cheb, Sokolov, Ostrov /O. Svozová místa - za příplatek 100 Kč: Domažlice, Horšovský Týn, Holýšov, Kdyně, Klatovy, Přeštice. Svozová místa - za příplatek 250 Kč: Brno, Kuřim, České Budějovice, Hradec Králové, Humpolec, Jablonec/N., Jihlava, Kolín, Liberec, Mladá Boleslav, Pardubice, Příbram, Strakonice, Tábor, Turnov, Písek, Velké Meziříčí. Svozová místa - za příplatek 350 Kč: Olomouc, Prostějov, Přerov, Vyškov. Svozová místa - za příplatek 450 Kč: Frýdek-Místek, Hranice, Nový Jičín, Ostrava, Příbor. Svozy z Moravy mají přestupní stanici v Brně, svozy ze severu a východu mají přestup v Praze. Svozy z jižních Čech jsou s přestupem v Plzni. Pro uskutečněnísvozu je podmínkou alespoň 4 osoby v odjezdovém místě. Odjezdy a příjezdy: Týdenní a dvoutýdenní zájezdy (7, resp. 14 noclehů) mají odjezd v pátek v ranních/dopoledních hodinách, návrat v neděli odpoledne. Zájezdy s 10 noclehy mají odjezd v pátek, návrat ve středu. Zájezdy s 11 noclehy mají odjezd vpondělí, návrat v neděli. Cesta do Španělska z Prahy trvá cca 20-24 hodin (dle provozu). Cestou se dělají pravidelné přestávky cca po 3,5 hodinách cesty. Další podmínky autobusové přepravy a obecné informace a vysvětlení najdete na webu CK DOPRAVA LETECKY - COSTA BRAVA & COSTA DEL MARESME Odlety z Prahy (PRG) do Barcelony (BCN) a zpět 5-6 x týdně. Přímý let trvá cca 2,5 hodiny. Nabízíme pobyty na 5, 6, 7, 10 a 14 nocí, případě libovolné termíny po dohodě. . Cena letecké dopravy 7.690,- je započtena v příslušných cenách s leteckou dopravou. Letecká doprava s transferem do letovisek: Tossa de Mar, Lloret de Mar, Blanes, Malgrat de Mar, Santa Susanna, Pineda de Mar, Calella de la Costa.
V ceně je společný transfer z/na letiště Barcelona. Individuální transfer - ceny na vyžádání. Cena pro dítě do 24 měsíců věku: 1.990,- Kč. Sleva při koupi leteckého zájezdu do 28.02. - 200 Kč. Kombinace BUS/LETADLO v termínech s 9 noclehy s odjezdem autobusem v pátek a návratem letadlem v pondělí. Cena kombinované dopravy 5.990 Kč je započtena v ceně zájezdu. K všem letenkám se vztahují tyto obchodní podmínky: • Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky CK. Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%), vrací se taxazapočtená v ceně letenky (1.090 Kč) a případný palivový příplatek. Storno letenky lze pojistit za 190 Kč/os. • Palivový příplatek může být doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem. • Letenku obdrží cestující v elektronické podobě současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem.
PRO AUTOTURISTY Cestujete-li do Španělska vlastním vozem, můžeme nabídnout nocleh po cestě ve Francii (oblast Strasbourg, Dijon, Lyon, ...-podle zadání). Cena: 750 Kč/os./noc, děti do 12 let se slevou 50%. Cena platí pro hotel, pokoje s vlastním příslušenstvím, bez snídaně (+120 Kč/os.). Ve Španělsku se dá parkovat na ulici zdarma, pokud není zpoplatněno nebo omezeno, na hotelových parkovištíchnebo na dalších veřejných parkovištích. Veřejná parkoviště a hotelová parkoviště jsou zpoplatněná (8-20 €/den) a nejsou hlídaná.

Sport a zábava:

Plážové sporty v letovisku.

Poznámka:

PRO AUTOTURISTY Cestujete-li do Španělska vlastním vozem, nabízíme zajištění tranzitního noclehu ve Francii (oblast Strasbourg, Lyon, Dijon ...). Cena: od 800 Kč/os./noc, děti do 12 let se slevou 50%. Cena platí pro hotelový pokoj s vlastnímpříslušenstvím. Snídaně od 140 Kč/os.

Slevy:

Časové slevy:15% při rezervaci do 15.03. pro všechny pobyty 15% při rezervaci od 16.03. pro pobyty delší než 7 nocí v mimosezoně 5% při rezervaci do 30.04. v hlavní sezóně 01.07.-01.09. Další věrnostní a speciální slevy až 5%.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Pronájem bytu dané velikosti pro uvedený počet osob, spotřeba vody a energií, ložní prádlo a ručníky, závěrečný úklid, služby delegáta. Jiné a prodloužené termíny jsou možné na vyžádání.

Základní cena nezahrnuje

Vratná kauce: 120 EUR/APT/pobyt/rodina, 60 EUR/os./pobyt/mládež. Příplatek za pobyt kratší než 4 dny je 20%.

Cestovní pojištění: za příplatek

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Campanatour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Costa Brava
  • Místo dle CK: Blanes), Costa Brava (Tossa, Lloret
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Apartmány Lotus **

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 300 m

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

66. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Katalánsko.

Poslední komentář

7.6.2017 | marcela
Datum pobytu: 1.5.2017
zkažený chováním cestovky

Nejnovější recenze

2
7.6.2017 | marcela
Datum pobytu 1.5.2017
2/5 - Horší
zkažený chováním cestovky

Katalánsko

Patří do oblasti Katalánska. Katalánsko se rozkládá od francouzských hranic až po historickou Tarragonu. Pobřeží Katalánska je asi 600 km dlouhé. Jedná se o jednu z hospodářsky nejvyspělějších oblastí Španělska. Mimořádné příjmy plynou samozřejmě z turistického ruchu. Dokonale propracovaná struktura jednotlivých středisek, velké množství restaurací, kavárniček, vybavené a upravované pláže, nepřeberné možnosti vodních sportů či vybavenosti hotelů a pro rodiny s dětmi řada aquaparků a kolotočů, spolu s opravdovou pohostinností místního obyvatelstva jsou jistě dobrým základem vaší spokojenosti.

Pobřeží Costa Brava a Costa del Maresme je nejznámější a nejnavštěvovanější prázdninovou oblastí s bohatou nabídkou zábavy, s velmi dobrou úrovní služeb, příjemnými cenami a rovněž vyhlášenou pohostinností místních obyvatel. Costa del Maresme znamená „Mořské pobřeží“ a je jím označovaná oblast ležící asi 30 km severně od Barcelony na úpatí pohoří Montenegre. Pobřeží se vyznačuje dlouhými a širokými písečnými plážemi, množstvím kulturních a zábavních podniků, aquaparků a sportovních center. Zdejší letoviska jsou vyhlášená krásnými dlouhými plážemi a výborným servisem pro návštěvníky. K nejznámějším letoviskům patří Malgrat de Mar, St. Susana a Pineda de Mar a Calella, které Vám nabízí více než 5 km dlouhou členitou pláž, kterou lemuje hlavní promenáda tvořená celou řadou obchůdků, početných barů, restaurací a diskoték všech druhů, které uspokojí každého návštěvníka. Mezi nejvýznamnější památky patří muzeum Salvadora Dalího ve Figueres nebo zámek v Púbol. Costa Brava, spadající do regionálního střediska Gerona, je plná romantických zátok s hrubozrným pískem a čirou vodou, to je pro ty co si potrpí na soukromí. Zároveň je tu mnoho dalších pláží, které jsou doslova posety nabídkou nejrůznějších vodních sportů a radovánek. Všechna města a letoviska mají co nabídnout i náročným turistům. Ať už je to možnost nesčetných výletů, rozmanité pláže, velký počet restaurací s nabídkou dobrého jídla i pití, zábavní vodní parky pro děti, i bohatý noční život.

Pozn.: Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Španělsko

Španělsko se nachází v jihozápadní části Evropy. Je to země s velmi členitým a rozmanitým pobřežím. Jedny z nejpůsobivějších částí pobřeží jsou Costa Blanca a Costa Calida. Tato země patří k jedné z nejoblíbenějších u našich turistů. Krásná krajina, slunce, kouzelné členité pláže, spousta zábavy a historie, to vše láká k návštěvám stále více klientů. Kdo by neznal proslulý nápoj Sangria, který přímo neodmyslitelně k dovolené ve Španělsku patří, dále flamenco a pro děti a dospělé tolik oblíbené aquaparky. Španělsko mohou navštívit rodiny, senioři, mladí a všichni jistě najdou pro sebe to pravé. Právě rozmanitost nabídky dělá ze Španělska prázdninový ráj.

Klimatické podmínky: Velmi příznivé pro pobyt u moře po dobu nejméně čtyř měsíců.

Počet obyvatel: 39 454 000

Hlavní město: Madrid

Jazyk: Španělština

Měna: EUR

Platební karty: Jsou zde příjímány všechny běžné druhy platebních karet (Visa, American Express, Eurocard/Mastercard). V každém větším středisku jsou bankomaty.

Půjčovna automobilů: V každém pobytovém místě lze bez problémů automobily zapůjčit, a to u místních či mezinárodních filiálek známých firem. Cena ve vedlejší sezóně je cca 5 000,- Kč na 6 dní a v hlavní sezóně 6 500,- Kč na stejný počet dní.

Pozn.: Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

 

Na Mallorce byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:

1*/ 2*/ 3* hotel – platba 1 EUR/ os./ noc
3*+/ 4* hotel – platba 1,5 EUR/ os./ noc
4*+/ 5* hotel – platba 2 EUR/ os./ noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, kteří navštíví Mallorcu od 1. 6. 2016 a platí se v hotovosti na recepci hotelu.

 

Na Menorce byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


1*/ 2*/ 3* hotel – platba 1 EUR/ os./ noc
3*+/ 4* hotel – platba 1,5 EUR/ os./ noc
4*+/ 5* hotel – platba 2 EUR/ os./ noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, kteří navštíví Menorcu od 1. 6. 2016 a platí se v hotovosti na recepci hotelu.

 

Na Ibize byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Hotely kategorie 1*/2*/3* 1,1 EUR / osoba / noc
Hotely kategorie 3*+/4* 1,65 EUR / osoba / noc
Hotely kategorie 4*+/5* 2,2 EUR / osoba / noc

Apartmány kategorie 1*/2*/3* 1,1 EUR / osoba / noc
Apartmány kategorie 3*+ 1,65 EUR / osoba / noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 2,2 EUR / osoba / noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, kteří navštíví Ibizu od 1. 6. 2016 a platí se v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.


APARTMÁNY LOTUS *

Číslo zájezdu: 722935
Španělsko, Katalánsko, Blanes

Všechny termíny a možnosti (46)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha 11:00
Pá 6.10 – Pá 20.10.2017
4 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
15 dní
bez stravy
10 495 Kč
Letecky
Praha 11:00
Pá 29.9 – Pá 13.10.2017
4 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
15 dní
bez stravy
10 495 Kč
Letecky
Praha 11:00
Út 10.10 – Pá 20.10.2017
4 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
11 dní
bez stravy
9 694 Kč
Letecky
Praha 11:00
Ne 8.10 – St 18.10.2017
4 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
11 dní
bez stravy
9 694 Kč
Letecky
Praha 11:00
Út 3.10 – Pá 13.10.2017
4 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
11 dní
bez stravy
9 694 Kč
Letecky
Praha 11:00
Ne 1.10 – St 11.10.2017
4 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
11 dní
bez stravy
9 694 Kč
Letecky
Praha 11:00
Út 26.9 – Pá 6.10.2017
4 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
11 dní
bez stravy
9 694 Kč
Letecky
Praha 11:00
Ne 24.9 – St 4.10.2017
4 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
11 dní
bez stravy
9 694 Kč
Autem
So 23.9 – So 30.9.2017
4 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
1 405 Kč
LM | Po slevě 11%
Autem
So 14.10 – So 21.10.2017
4 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
1 405 Kč
LM | Po slevě 11%
Autem
So 7.10 – So 14.10.2017
4 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
1 405 Kč
LM | Po slevě 11%
Autem
So 30.9 – So 7.10.2017
4 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
1 405 Kč
LM | Po slevě 11%
Letecky
Praha 11:00
Pá 6.10 – Pá 20.10.2017
2 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
15 dní
bez stravy
13 339 Kč
Letecky
Praha 11:00
Pá 29.9 – Pá 13.10.2017
2 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
15 dní
bez stravy
13 339 Kč
Letecky
Praha 11:00
St 11.10 – St 18.10.2017
4 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
9 095 Kč
Letecky
Praha 11:00
Po 9.10 – Po 16.10.2017
4 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
9 095 Kč
Letecky
Praha 11:00
Ne 8.10 – Ne 15.10.2017
4 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
9 095 Kč
Letecky
Praha 11:00
St 4.10 – St 11.10.2017
4 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
9 095 Kč
Letecky
Praha 11:00
Po 2.10 – Po 9.10.2017
4 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
9 095 Kč
Letecky
Praha 11:00
Ne 1.10 – Ne 8.10.2017
4 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
9 095 Kč
Letecky
Praha 11:00
Po 25.9 – Po 2.10.2017
4 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
9 095 Kč
Autem
So 14.10 – So 21.10.2017
2 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
2 827 Kč
LM | Po slevě 8%
Autem
So 7.10 – So 14.10.2017
2 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
2 827 Kč
LM | Po slevě 8%
Autem
So 30.9 – So 7.10.2017
2 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
2 827 Kč
LM | Po slevě 8%
Letecky
Praha 11:00
Út 10.10 – Pá 20.10.2017
2 lůžkový apartmán, 2 přistýlky
11 dní
bez stravy
11 728 Kč