Termín:
18. 10. – 25. 10. 2016
Počet dní:
8 (út – út)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Frankfurt 0:35
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
28 506 Kč
(1 055 Eur)
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Následující text je strojově přeložen... zobrazit v originále zobrazit v originále
Moderní závod ... 2 bazény ... pěkný výhled

Poloha: Na malém kopci s výhledem na pohoří Atlas. Jen přes ulici od pláže. Nákupní a zábavní zařízení se nacházejí v bezprostřední blízkosti. Doba přenosu z letiště Agadir: asi 25 až 35 minut.

Vybavení: hotelový komplex s 177 pohodlných pokojů, lobby s Wi-Fi připojení na internet (v ceně), lobby bar, samoobslužná restaurace a marocké à la carte restauraci a hospodu. Ve venkovním areálu hosté najdou 2 bazény se sluneční terasou a snack bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou u bazénu a na pláži, včetně.

Ubytování: Stylově zařízené dvoulůžkové pokoje (A1-2A), asi 35 metrů čtverečních, s mini lednicí, klimatizací, trezorem, satelitní LCD TV, Wi-Fi (v ceně), vana nebo sprcha, WC, vysoušeč vlasů a balkon nebo terasu. Volitelně také s výhledem na moře (A1-2C) nebo jako rozpočet pokoje (A2S), vybavení, jako A2A, rezervovat.

Potraviny a nápoje: All Inclusive.

Sport / Aktivity: V ceně: fitness, mini golf, stolní tenis a tenis (reflektory za příplatek).

Wellness: Za poplatek: parní lázeň, sauna, vířivka a masáže. Kadeřnictví.

Rodina: Mini klub, dětský bazén, dětské hřiště.

Info: Kreditní karty: Amex, MasterCard, Visa; Kategorie zemí: 4 hvězdičky.

Speciální nabídka: 20% super včasná rezervace sleva na určitých termínech, naleznete v části ceny.

All inclusive: bufetové stravování. 1x / týden večeře v à la carte restauraci. Pozdní snídaně do 11.00 hodiny, pozdě v noci večeře 21.30-24.00 hodin, občerstvení 12.00-14.30 hodin. Káva, čaj, koláče z 15.00-17.00 hodin. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje 10,00 do 24,00 hodin. Voda po dobu 24 hodin, káva, čaj a nealkoholické nápoje v lobby baru.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • letenku
  • letištní a bezpečnostní taxy
  • palivový poplatek
  • ubytování a stravování dle nabídky
  • služby delegáta (hovoří německy, někteří anglicky)
  • odbavení pouze v německém jazyce

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • fakultativní služby

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Neckermann AT. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

Popis ubytování a programu zájezdu v originále

Následující text je zobrazen v originále... zobrazit strojový překlad
Moderne Anlage... 2 Swimmingpools... schöner Ausblick

Lage: Auf einer leichten Anhöhe mit Blick auf das Atlasgebirge. Nur durch eine Straße vom Strand getrennt. Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten befinden sich in unmittelbarer Nähe. Transferzeit ab Flughafen Agadir: ca. 25 bis 35 Minuten.

Ausstattung: Hotelanlage mit 177 komfortablen Zimmern, Empfangsbereich mit WLAN (inklusive), Lobbybar, Buffetrestaurant und marokkanisches A-la-carte-Restaurant sowie ein Pub. In der gepflegten Außenanlage des Hotels befinden sich 2 Swimmingpools mit Sonnenterrasse und Pool-Snackbar. Sonnenliegen, Sonnenschirme und Badetücher sind am Pool und am Strand inklusive.

Unterbringung: Stilvoll eingerichtete Doppelzimmer (A1-2A), ca. 35 qm, mit Minikühlschrank, Klimaanlage, Safe, LCD-SAT-TV, WLAN (inklusive), Bad oder Dusche, WC, Föhn und Balkon oder Terrasse. Wahlweise auch mit Meerblick (A1-2C) oder als Sparzimmer (A2S), Ausstattung wie A2A, buchbar.

Essen & Trinken: All Inclusive.

Sport/Aktivitäten: Inklusive: Fitnessraum, Minigolf, Tischtennis und Tennis (Flutlicht gegen Gebühr).

Wellness: Gegen Gebühr: Dampfbad, Sauna, Whirlpool und Massagen. Friseur.

Familien: Miniclub, Kinderbecken, Spielplatz.

Info: Kreditkarten: Amex, Mastercard, VISA; Landeskategorie: 4 Sterne.

Sparvorteil: 20% Super-Frühbucherrabatt zu bestimmten Terminen entnehmen Sie bitte dem Preisteil.

All Inclusive: Buffets zu den Mahlzeiten. 1x/Woche Abendessen im A-la-carte-Restaurant. Langschläferfrühstück bis 11.00 Uhr, Late-Night-Dinner 21.30-24.00 Uhr, Snacks 12.00-14.30 Uhr. Kaffee, Tee, Kuchen von 15.00-17.00 Uhr. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke 10.00-24.00 Uhr. 24 Stunden Wasser, Kaffee, Tee und Softdrinks an der Lobbybar.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

18 uživatelů

Pořadí

12. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Maroko.

Poslední komentář

8.6.2016 | Martin
Datum pobytu: 1.5.2016
Hotel skutečně doporučuji a příští rok se hodlám vrátit.Absolutně SUPER odpočinek!

Nejnovější recenze

3
11.9.2015 | Jana
Datum pobytu 1.8.2015
3/5 - Průměr
Máme už projeto dost ale už bych na toto místo nejela. Opravdu jen na relax u bazénu
5
1.9.2015 | v.
Datum pobytu 1.8.2015
5/5 - Úžasné
Jednalo se o opravdu jednu z nejlepších dovolených na kterých jsme byli. Lidé jsou milí a je vidět, že si váží Vaší návštěvy. Nemusíte mít opravdu obavu o bezpečnost a užijete si skvělou a odpočinkovou dovolenou!
4
28.8.2015 | Hradek
Datum pobytu 1.8.2015
4/5 - Skvělé
Poprvé v Maroku.Měli jsme příležitost poznat jak se žije v Agadiru., Výlet do Marakeše, to je splněný sen každého turisty, zážitek. Velmi rozdílná dovolená oproti středomořským hotelovým komplexům.Dovolenou jsme si užili, vždy záleží, co si od ní slibujete!

Maroko

Maroko najdete na mapě na severozápadě Afriky, kde se střetává Evropa s Afrikou a také Středozemní moře a vody Atlantického oceánu. Území Maroka pokrývají vysoké hory Atlasu a Rífu na severu, saharské písky pokryly jih Maroka, úrodná políčka v nížinách doplňují tuto pestrou mozaiku. Cestováním napříč Marockým královstvím je možné vysledovat, jak ráz krajiny ovlivňuje život i tradice místních obyvatel. Na severu Maroka podél Středozemního moře je těžké si nevšimnout almohádské architektury, směsi arabsko-španělských vlivů, domy jsou převážně bílé barvy a i mezi lidmi je velmi rozšířená španělština. Oproti tomu vnitrozemí je ve znaku hliněných a cihlových domů ve žlutočervené barvě půdy, která umožňuje pěstování zemědělských plodin. Sahara pokrývá jižní část a značně zasahuje do života beduínů a nomádů. Nomádský způsob života udržují především berberské kmeny, ženy jsou zahalené do jemných tkanin v několikanásobných vrstvách a zajímavostí je, že se zahalují dle tradic i muži.


Beach Albatros Agadir ****

Číslo zájezdu: 559736
Maroko, Agadir

Všechny termíny a možnosti (1)