Termín:
1. 10. – 8. 10. 2016
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Vybavení

parkoviště, pes povolen, TV, klimatizace, terasa / balkón,

Popis

Camping Village Pineta sul Mare se nachází v letovisku Cesenatico přibližně 500 m od moře a cca 1,5 km od centra letoviska. V okolí je dostatek zábavních parků a významných měst. Pineta sul Mare nemá bazén a je depandancí hlavní části Campingu Village Cesenatico, jejíž klienti mohou využívat všechny služby Campingu Cenenatico a také bezplatný vláček na pláž. V areálu villaggia Cesenatico jsou restaurace, bary, supermarket, kadeřnictví, prádelna, internet point a Wi-Fi ve veřejných prostorách zdarma, dětské hřiště, tenis, fotbalové hřiště, volejbalové hřiště, bazény, wellness centrum.
Na vyžádání možnost pobytu s malým domácím mazlíčkem za poplatek.
Cca 100 m od hlavní části kempu Cesenatico se nachází psí pláž.

Loggia trilo(6)

obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s 2 jednolůžky, sociální zařízení, TV, klimatizace, krytá veranda s posezením. Cca 30 m2.

Capri trilo(7)

obývací místnost s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s 2 jednolůžky + horní palanda (pouze pro dítě), 2x sociální zařízení, TV, klimatizace, krytá veranda s posezením. Cca 24 m2. Max pro 7 osob ( 5 dospělých + 2 děti).

Vzdálenost k moři: 500[m]

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Cena Loggia trilo(6) zahrnuje:
  • nájem na týden,

Cena Capri trilo(7) zahrnuje:
  • nájem na týden,

Základní cena nezahrnuje

Cena Loggia trilo(6) nezahrnuje:
  • klimatizace, povlečení (za týden) 10€, ručníky (za týden) 10€,
  • Povinné poplatky: případná pobytová taxa, závěrečný úklid 45€,

Cena Capri trilo(7) nezahrnuje:
  • klimatizace, povlečení (za týden) 10€, ručníky (za týden) 10€,
  • Povinné poplatky: případná pobytová taxa, závěrečný úklid 45€,

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Italieonline. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.