Termín:
28. 4. – 5. 5. 2017
Počet dní:
8 (pá – pá)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Ostrava 9:00
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha a popis

3* hotel Citymax Hotel Al Barsha leží v centru Dubaje v části Al Barsha. V blízkosti se nachází mnoho zajímavých míst. přímo naproti hotelu leží jedno z největších nákupních center Mall of the Emirates, kde je také možné lyžovaní. Poblíž hotelu se nachází další zajímavosti města Dubaj. Autem od hotelu je možné navštívit například bezcelní zónu Jebel Ali a dalších několik obchodních čtvrtí. Hotel je vhodný pro všechny, kteří rádi poznávají krásy města Dubaj a jeho zajímavosti. Hotel je vzdálen přibližně 26 km.

Vybavení hotelu

Hotel je vybaven vstupní halou s recepcí, Wi-Fi připojením, moderně vybavenými pokoji, střešním bazénem, fitness centrem, restaurací, sportovním barem, music barem, barem u bazénu a také kavárnou.
Hotel pro své hosty zajišťuje zdarma shuttle na pláž či do obchodní center (více informací na recepci hotelu)

Vybavení pokoje

Standardní pokoje jsou vybaveny klimatizací, sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, SAT/TV, Wi-Fi připojením (za poplatek) - možnost zdarma připojení přes kabel, telefonem, chladničkou, vybavením na přípravu kávy a čaje.

Pláž a plážový servis

Známá městská pláž Jumeirah Beach se nachází přibližně 11 km od hotelu. Hotel pro své hosty zajišťuje zdarma dopravu na veřejnou pláž (více informací na recepci hotelu)

Sport a zábava

Fitness, venkovní bazén, další možnosti sportovního vyžití v okolí hotelu (například vnitřní lyžování v Mall of the Emirates).

Poznámka

Česky hovořící delegát pouze na telefonu při pobytu kratším než 5 dnů.

Povolená hmotnost zavazadla:

15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu při zakoupení více než 3 dny před odletem, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Termíny zahrnující noc 31.12.2015 mají v ceně povinný příplatek za Gala večeři.

Základní cena nezahrnuje

Pobytová taxa 7 - 20 AED na pokoj za noc (platí se na místě hotelu), zájezd nezahrnuje cestovní pojištění, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, transfer při zakoupení méně než 3 dny před odletem

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Pantour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dubai
  • Místo dle CK: Al Barsha
SAE - od 31.3.2014 zavedena povinná pobytová taxa

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Citymax Hotel Al Barsha ***
(Webové stránky hotelu)

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

3 uživatelů

Pořadí

29. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Dubai.

Poslední komentář

23.12.2016 | Pavel
Datum pobytu: 1.12.2016
Už jsme tady byli, bylo to OK

Nejnovější recenze

4
23.12.2016 | Pavel
Datum pobytu 1.12.2016
4/5 - Skvělé
Už jsme tady byli, bylo to OK
5
9.7.2015 | G.
Datum pobytu 1.7.2015
5/5 - Úžasné
S hotelem jsme byli naprosto spokojeni!
5
18.9.2012 | Yanina
Datum pobytu 1.8.2012
5/5 - Úžasné
Tuto destinaci mohu všem doporučit, kdo chce poznat zase jiný svět, než je Evropa. Dubaj je sice více kupředu, ale je zde vidět, že je to jiná kultura. Byli jsme zde v období ramadanu (zákaz jídla a pití na veřejnosti), dá se to zvládnout, ale kdo je náročnější, musí jet v jinou dobu...

Dubai

Tomuto městu se někdy říká: „Brána do světa Arabského zálivu“ – ačkoliv bylo založeno až v 18. století za posledních 20 let se tato orientální vesnička stala kosmopolitním Emirátem a největším obchodním centrem celých Spojených arabských emirátů, kde život pulsuje 24 hodin denně. Na 35 km dlouhé pláži Jumeirah Beach na vás čeká odpočinkový komplex s excelentními hotely, které dokáží uspokojit i nejvyšší nároky, nesčetnými možnostmi zábavy a vodních sportů a golfovými resorty. Hlavní motto této daňově výhodné zóny zní Do buy – Nakupte, ať jste v moderním nákupním centru, elegantním butiku nebo na tradičním trhu, mají tady vše, co si budete přát. Dubajský Zlatý trh je největší na Středním východě s velmi výhodnými cenami. Vychutnejte si absolutní pohodlí hotelů, křišťálově čistou vodu na bílých písčitých plážích, západ sluníčka v poušti, dokud nepodlehnete nákupní horečce.

Spojené arabské emiráty

Země, kde se sny mění ve skutečnost. Zažijte exotickou dovolenou v zemi plné kontrastů se starými mešitami a futuristickou architekturou, orientálními trhy a elegantními nákupními centry, dřevěnými rybářskými loďkami a nablýskanými luxusními limuzínami, beduínskými stany v poušti a nejmodernějšími hotely. To vše můžete zažít pouze v 7 emirátech, v zemi, která leží na severovýchodní části Arabského poloostrova, v regionu, který se nazývá Blízký východ. Východní pobřeží je převážně skalnaté, otevřené do Ománského zálivu, zatímco západní pobřeží Perského zálivu vám nabízí písčité pláže s tyrkysově modrou vodou.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů ( cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).


Citymax Hotel Al Barsha ***

Číslo zájezdu: 668098
Spojené arabské emiráty, Dubai, Al Barsha