Termín:
27. 10. – 30. 10. 2016
Počet dní:
4 (čt – ne)
Počet nocí:
1
Doprava:
autobusem
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Disneyland a kousek Paříže k tomu:

Největší zábavní park Francie vyhledávají v průběhu roku nejen rodiny s dětmi, ale i manželské páry nebo mladé dvojice. Kdo by se totiž nechtěl vrátit zpátky do světa pohádek a kreslených příběhů? Jednoduše oddychnout si ve světě zcela odlišném. A právě takovýmto světem Disneyland bezpochyby je.

1. den:

- odjezd v odpoledních hodinách (Znojmo 12.10, Brno 13.00, Jihlava 14.15, Praha 16.20, Plzeň 17.40), noční tranzit přes Rozvadov, Saarbrücken, Reims do Paříže.

2. den:

- na ranní probouzecí přestávce před Paříží se občerstvíme v autobusu. Příjezd do Paříže v dopoledních hodinách. Následuje úvodní prohlídková trasa autobusem. Sportovní stadion v Bercy, Notre Dame, Louvre, nám. Concorde, Champs Elysées, místo, kde zahynula princezna Diana a samozřejmě mosty přes Seinu. To vše uvidíme úvodem z autobusu, abychom si to osobně později prohlédli při celodenní pěší prohlídce města. Autobus nás vysadí v blízkosti Eiffelovy věže. Zde také začneme s prohlídkou. Poté budeme poznávat další krásná místa Paříže: Martova pole, nábřeží Seiny, Pont Neuf, katedrála Notre Dame, Invalidovna - hrobka císaře Napoleona. V podvečer se pěšky přesuneme do přístavu na lodičky. Panoramatická plavba po Seině na lodích je nejen úchvatná, ale v pohodě si zopakujeme i část toho, co jsme ve dne viděli. Potom nám již zbývá doprava na ubytování. Abychom však využili i tento přejezd, projedeme si okruh, který skutečně stojí za to. Z přístavu naposledy na Champs Élysées, kolem presidentského paláce a chrámu Madalaine k Opeře, nám. Vendome, hotel Rizz, ulice Rivoli a naposledy nám. Svornosti a pak již výjezd kolem Seiny na ubytování v hotelu F1 na předměstí Paříže.

3. den:

- ráno nebudeme spěchat. Po předchozím náročném dnu se dobře vyspíme. Kolem desáté popojedeme autobusem několik kilometrů na parkoviště před Disneylandem. Zatímco průvodce vyřídí záležitosti se vstupenkami, dáme si kávu nebo jiný horký nápoj v autobuse a pak se octneme v ráji Disneylandu. Čeká nás celý den zábavy. Večer v 19.00 bude celodenní pobyt zakončen průvody a počkáme-li si, stihneme i ohňostroj. Ve večerních hodinách se vydáme na cestu zpět.

4. den::

- následuje noční tranzit přes Reims do Německa a ranní zastávka na toalety a kávu bude před Ambergem. V dopoledních hodinách se zastavíme v Kuřfiřstských lázních v Ambergu. Jestliže o závěrečné plavbě na lodičkách v Paříži často klienti říkají, že je to pověstná třešnička na dortu, pak o koupání v Ambergu se říká, že to je šlehačka na té třešničce. Kolem poledne se vydáme na poslední úsek cesty na hraniční přechod v Rozvadově. Plzeň příjezd 12.30, Praha 14.00, Jihlava 15.50, Brno 17.10, Znojmo 18,10.

Nástupní místa:

Znojmo, Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov
Doprava autokarem - odjezdová místa
Bez příplatku: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov
Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště
CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.

Poznámka:

Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
- služby profesionálního průvodce
- 1x ubytování ve třílůžkových pokojích (příplatek za dvoulůžkový pokoj 250,- Kč/os./noc, jednolůžkový pokoj 850,- Kč/os.)
- 1x ranní občerstvení v busu vč. teplého nápoje
- pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh, pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové), snídaně na hotelu 155,-/os., 1 snídaně
- vstupné Disneyland park: dospělí v kolektivu 1 490,- Kč, děti do 12 let 1 390,- Kč
- vstupné Disneyland park+Walt Disney Studios park: dospělí v kolektivu 1 790,- Kč, děti do 12 let 1 590,- Kč
- projížďka lodí po Seině cca 6 EURA, Eiffelova věž cca 5 EUR (2. patro pěšky, 15,50 EUR výtahem 3. patro), Louvre cca 12 EUR, 8 EUR na případnou jízdu metrem, Invalidovna cca 9,50 Eur, lázně Amberg cca 4 EURA

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Abc - Tours. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Paříž

Francie

Francie se řadí řadu let k turisticky nejoblíbenějším destinacím, svým hostům nabízí prestižní světoznámá letoviska, koupání v průzračně čistém moři a bohatý program poznávání historie kraje, ve kterém se rozhodnete strávit svoji dovolenou. Neopakovatelné gastronomické zážitky, výborné francouzské víno a „umění žít“ – ideální dovolenou s francouzským šarmem máte zaručenou! Azurové pobřeží, lákající především azurovým mořem, sluncem, krásnými písčitými plážemi, jachtami, gurmánskými zážitky, posezením v příjemných pobřežních kavárničkách a večerní zábavou v místních klubech nebo kasinech. Pro klienty cestující vlastní dopravou mnoho nádherných a zajímavých míst v dosahu ubytování: Monako, Nice, St. Tropez s proslulou četnickou stanicí a jachtařským přístavem a mnoho dalších.


Disneyland a kousek Paříže k tomu **+

Číslo zájezdu: 563911
Francie, Paříž