Termín:
30. 4. – 9. 5. 2017
Počet dní:
10 (ne – út)
Počet nocí:
8
Doprava:
letecky Praha
Strava:
all inclusive
Původní cena:
35 690 Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
http://www.zajezdy.cz/dovolena-dona-sylvia-goa-indie-z675824/303154638/

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha: Hotel Dona Sylvia se nachází v jižní části Goa, a je vhodný pro rodiny s dětmi. Hotel má 181 pokojů, areál je obklopen bohatou flórou. Hotel leží v docházkové vzdálenosti od pláže, nákupních pasáží, restaurací a rušného nočního života.
Vybavení: recepce, 3 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 3 bary, velký bazén a dětský bazén, masáže, salon krásy, vířivka, sauna, kadeřník, kongresové místnosti, prádelna, dětský klub, wifi
Ubytování: klimatizace, koupelna s WC, kávovar, telefon, TV se sat., a trezor za poplatek, balkon nebo terasa.
Stravování: formou All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00.
Pláž: písčitá pláž přímo u hotelu
Sport a zábava: fitness centrum, vodní sporty, tennis, volleyball, animační programy, parasaling, herna, pronájem kol, internetová kavárna, obchody

Program zájezdu

Program pobytového zájezdu Goa:
1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Goa.
2.den - přílet do Goa, transfer do hotelu, ubytování. Volný program
3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.
Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Goa do Prahy (Vídně)
Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.
Odlety do Goa každý den, na libovolný počet nocí!!!

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Letecká společnost Fly Dubai zpáteční letenku na Goa transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK- česky mluvící delegát na telefonu, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Základní cena nezahrnuje

Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby, vízum 2 990 Kč.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Palma Travel Touroperator, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Goa
  • Místo dle CK: Goa

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Dona Sylvia Beach Resort ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

4. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Goa.

Poslední komentář

28.11.2016 | Maťa
Datum pobytu: 1.11.2016
krásny rezort pre všetky vekové skupiny

Nejnovější recenze

5
28.11.2016 | Maťa
Datum pobytu 1.11.2016
5/5 - Úžasné
krásny rezort pre všetky vekové skupiny

Goa

Původ Goa je ztracen v mlhách. Legendy z hindského bájesloví přisuzují vznik Goa bohu Vishnovi, který vystřelil šíp a v místě jeho dopadu přinutil ustoupit moře. Jen tak prý mohlo vzniknout toto mimořádné a bájné místo na zemi… V průběhu staletí ovládaly Goa různé dynastie. Ty byly vystřídány nadvládou Portugalců, z jejichž kolonizace se země vymanila v roce 1961. Také proto přináší dnešním návštěvníkům těžko zapomenutelnou směsici životního stylu složenou z indických a západních vlivů, jejichž důsledkem je neopakovatelná atmosféra. Zdánlivě nesourodá kombinace přírodních podmínek přední Indie a koloniální portugalské architektury, jedinečná historie, velkolepá malebnost krajiny, kultura, místní moře a pláže, které „mají duši“ dávají Goa postavení favorita mezi cestovateli z celého světa.

Goa, dříve portugalská kolonie, dnes nejmenší spolkový stát Indie, patří k nejlépe prosperujícím spolkovým státům Indické unie. Hlavním městem je Panaji. Leží na západním pobřeží indického subkontinentu, západní pobřeží tvoří Indický oceán (Arabské moře). Celková plocha státu činí 3702 km², pobřeží je dlouhé 101 km a je tvořeno dlouhými plážemi. Dalším magnetem jsou příznivé klimatické podmínky (především v zimě) a architektura (četné portugalské koloniální stavby z minulých století, ale také hinduistické chrámy). Také místní kuchyně je směsicí různých vlivů a jejím znakem je pestrost. Hlavní surovinou zůstává vše, co pochází z moře, doplňováno pevninskými zdroji – masem všech druhů, bohatým sortimentem ovoce a zeleniny a hlavně roztodivnými chutěmi pocházejícími z nepřeberného množství druhů koření a jeho kombinací. Ceny těchto pochutin zůstávají pro Středoevropana na velice solidní úrovni. Chcete vaše příští dny odpočinku strávit na zajímavém a ne zcela obvyklém místě? Zkuste Goa, přiroste vám k sdrci.


Dona Sylvia *****

Číslo zájezdu: 675824
Indie, Goa, Cavelossim