Termín:
23. 9. – 30. 9. 2017
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

Villaggio, které je obklopeno tropickými rostlinami a zelení se nachází přímo u moře a bílých pláží z hrubého písku. Součástí aerálu jsou i hotelové pokoje, chatky a kemp pro stany. Přízemní bungalovy a apartmány v řadové výstavbě mají velmi jednoduché zařízení pro nenáročné klienty. Výhodou tohoto villaggia je jeho ideální pozice přímo u pláže se sportovním zařízením. 

PLÁŽ: 30 - 100 m, soukromá pláž na pobřeží Jónského moře s plážovým servisem za povinný poplatek. Na pláži je k dispozici plážový volejbal.

Vybavení

 2 bazény (1 pro dosplělé, 1 pro děti), restaurace, bar, pizzerie, minimarket, dětský koutek, tenisové kurty, hřiště na minifotbal, plážový volejbal a basketbalové hřiště.

Stravování

Vlastní.

Ubytování

Ubytování v Bungalovu:Mono 2/3: obývací místnost s kuchyňským koutem, manželskou postelí a 1 lůžkem, sociální zařízení, terasa.Mono 4: obývací místnost s kuchyňským koutem, manželskou postelí a palandou, sociální zařízení, terasa.Bilo 4: obývací místnost s kuchyňským koutem a palandou, pokoj s manželskou postelí, sociální zařízení, terasa. Ubytování v apartmánu:Trilo 5: obývací místnost s kuchyňským koutem a 1 lůžkem, pokoj s manželskou postelí, pokoj s palandou, sociální zařízení, terasa.Trilo 6: obývací místnost s kuchyňským koutem a palandou, pokoj s manželskou postelí, pokoj s 2 lůžky, sociální zařízení, terasa. Upozornění: některé bungalovy a apartmány mají kuchyňský kout na kryté terase. Mobilhome – pro nenáročné klienty:Mono 4: pokoj s manželskou postelí a 2 lůžky, zděná terasa s kuchyňským koutem a chladničkou, malé zděné sociální zařízení (WC, sprcha, umyvadlo)

Doprava

VLASTNÍ DOPRAVA: Na Vaše přání zajistíme tranzitní ubytování v severní a střední Itálii.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Nájem apartmánu/týden (sobota-sobota), spotřeby energií (voda, plyn a el. energie), klubová karta.

Klubová karta zahrnuje:
Bazény (25/05 - 15/09).
Animace (15/06 - 07/09).
Všechna sportoviště do 29/06 a od 31/08 - v ostatních termínech za poplatek. 
Dětské hřiště.

Delegát: 
delegát se nachází v oblasti, není při ubytovávaní klientů, klientům je k dispozici 1 - 2 x týdně a organizuje fakultativní výlety v českém nebo ve slovenském jazyce. 

Základní cena nezahrnuje

POVINNÁ PLATBA NA MÍSTĚ:Závěrečný úklid: € 10/apartmán.
Plážový servis (1 slunečník a 2 plážová křesla): € 15/týden.

FAKULTATIVNÍ SLUŽBY (platba na místě): 
Ložní prádlo: vlastní nebo za příplatek € 3/osoba.
Polopenze v restauraci: € 13/den/osoba, děti do 10 let: € 8/den.
Plná penze v restauraci: € 18/den/osoba, děti do 10 let: € 13/den.
Tenisové kurty: € 10/hodina, večer: € 15/hodina.
Malá zvířata jsou povolena.
Vratná kauce: € 25/apartmán.

Pobytová taxa:
Ve většině letoviscích je již v platnosti vybírání pobytové taxy ve výši cca € 1/den/dospělá osoba. Cena a podmínky se mohou měnit během sezóny dle aktuálních vyhlášek příslušné obce (vše bude aktualizováno v odbavovacích pokynech).

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Apulia in, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Kalábrie
  • Místo dle CK: Guardavalle

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Villaggio Camping Faro Punta Stilo
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

3 uživatelů

Pořadí

25. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Kalábrie.

Poslední komentář

11.9.2013 | Mičolová J.
Datum pobytu: 1.9.2013
Určitě se tam ještě vrátím.

Nejnovější recenze

4
11.9.2013 | Mičolová J.
Datum pobytu 1.9.2013
4/5 - Skvělé
Určitě se tam ještě vrátím.
5
4.8.2013 | Petr
Datum pobytu 1.7.2013
5/5 - Úžasné
Pro nenáročného turistu SUPER, All exlusiv pro ctyři osoby za 6-7 tisíc na týden od toho neočekávejte, sauny, vířivky, satelitní televize, doplňované ledničky tady nejsou, Ale je tu nádherné moře, sousedi, příjemný personál a perfektně skloubené ubytování s tropickým rostlinstvem.
3
18.7.2013 | Markéta
Datum pobytu 1.6.2013
3/5 - Průměr
Itálie je prostě nádherná tak nám ji rozhodně nezkazí horší ubytování.Příště si budeme vybírat lépe.

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.