Termín:
23. 9. – 30. 9. 2017
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Původní cena:
2 873  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Názor CK

Velmi výhodná poloha apartmánů v centru nedaleko od moře, a přece stranou velkého hluku, vkusné a zároveň moderní prostředí apartmánů, přátelští vlastníci.

Internet

WiFi zdarma.

Poloha hotelu

nově zrekonstruované apartmány Gajeta se nacházejí v samém srdci původního starého městečka v klidné úzké uličce, nedaleko moře. Nádherná oblázková pláž je cca 30 m od domu.

Služby za poplatek

klimatizace – 5 EUR/den – splatné v místě.

Stravování

bez stravy

Ubytování

v původním kamenném domě se nacházejí velmi vkusně a moderně zařízené apartmány ve 3 podlažích. V přízemí je studio pro 4 os., vybaveno manžel. lůžkem a velikým rozkládacím gaučem vhodným pro 2 os., moderní kuchyň. kout včetně trouby, SAT/TV, AC. Koupelna s WC je přístupná přes vchodovou chodbu domu, terasa z jedné strany a venkovní posezení v uličce před domem. Po točitých dřevěných schodech se vchází do apt. v 1. a 2. patře. Apartmán pro 4 os. v 1. patře má ložnici s manžel. lůžkem a balkonem a obytnou místnost s kuchyň. a jídelním koutem a rozkládacím gaučem pro 2 os., SAT/TV, AC, koupelna s WC. Apartmán pro 4–5 os. ve 2. patře je stejný jako apt. v 1. patře, v obývacím pokoji je prostor pro umístění přistýlky.

Vybavení hotelu

pronájem apt. s kuchyňkou, spotřeba vody a el. energie, závěrečný úklid, povlečení, parkování pro 1 os. auto/apt. za domem (cca 180 m).

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • v případě dopravy autobusem pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře FIRO - tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Střední Dalmácie
  • Místo dle CK: Gradac
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Apartmány Gajeta ***

Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 30 m

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

6 uživatelů

Pořadí

93. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Střední Dalmácie.

Poslední komentář

16.7.2016 | Ljuda
Datum pobytu: 1.6.2016
V Gradaci jsme byli již několikrát . Máme možnost porovnávat ubytování v hotelu (hluk na chodbách ) a v soukromí ( svůj klid a to je k nezaplacení ) . Není to první privat , který jsme tady navštívili , ale je jeden z nejlepších . Jen pro návštěvníky , kteří mají problémy se schody , to není . Schodiště je točité a trochu strmější . My s tím neměli žádný problém ani vnoučata .

Nejnovější recenze

4
7.9.2015 | Romana
Datum pobytu 1.8.2015
4/5 - Skvělé
nám se moc líbilo jak v apartmanu, tak v Gradacu
3
26.8.2015 | Leon
Datum pobytu 1.8.2015
3/5 - Průměr
Bylo to zajímavé, ale ne každého to osloví. Na druhou stranu, máte svůj klid od majitele, který je na rozdíl od jiných Chorvatů pohodář a v pronajímaném objektu osobně nebydlí -> tím máte celkově větší volnost a svobodu. Osobně bych doporučil pronajmout všechny tři apartmány v domě pro skupinu (rodiny) osob, kteří se znají a využijí celou ubytovací kapacitu a možnosti společně. Závěr : Byl jsem v Chorvatsku na dovolené po 15 letech a nemohu posoudit s ubytováním v jiných apartmánech a lokalitách.
3
17.7.2014 | Jarmila Halouzková
Datum pobytu 1.7.2014
3/5 - Průměr
Gradac je příjemné letovisko, pláže jsou celkem přelidněné, nejvíce tu potkáte Čechů, Poláků a Slováků.

Chorvatsko

Křišťálově čisté moře, zelení obrostlé ostrovy, malebné rybářšké vesnice, kouzelné oblázkové pláže, vinice, dalmatské speciality a víno, památky a středověká městečka, turistika či potápění – to je jen malá část z mnoha pokladů, které označují Chorvatsko pravým turistickým rájem. Již pouhé nahlédnutí do mapy objasní velkou část přitažlivosti této země. Jedinečné jaderské pobřeží dlouhé několik tisíc kilometrů se vine kolem neuvěřitelného počtu pláží a zálivů a vystupuje do skalnatého terénu. Naleznete zde ostrovy pro každého - od holých neobydlených skalisek až po kouzelné ráje s jezery a zalesněnými kopci. Nesmíme také zapomenout na bohaté kulturní dědictví, kterým se Chorvatsko může pochlubit. Podél pobřeží najdete zbytky paláců a chrámů, rybářské osady, pevnosti a opevněná města s architektonickými památkami, které se po staletí vyvíjely a ukazují bohatou historii země. Chorvaté jsou velmi otevření a přátelští a dovedou to dát najevo. Jejich pohostinnost, ochota a uvolněná atmosféra je také jedním z důvodů proč právě tato země je tak často vyhledávána.