Termín:
29. 6. – 6. 7. 2017
Počet dní:
8 (čt – čt)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Vídeň
Strava:
all inclusive
Původní cena:
22 868  Kč
Cena za osobu:
19 156
(729 EUR)
Nezávazná objednávka
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
http://www.zajezdy.cz/dovolena-giftun-azur-hurghada-egypt-z688689/359404950/

Popis ubytování a programu zájezdu

Prehľad

Umiestnenie
Táto rozľahlá, populárny bungalov komplex sa nachádza priamo na mierne sa zvažujúcej piesočnatej pláže, ideálne pre príležitostné a športové, aktívnu dovolenku na pláži. Vo štvrti Sakala je približne 6 km, na Starom Meste do Hurghady 8 km.

Zariadenie
Stredisko sa skladá z hlavnej budovy, 4-podlažné bočného krídla a bungalovy s celkom 522 izieb a je obľúbený u mnohých pravidelnými hosťami. V hlavnej budove nájdete vstupná hala, recepcia s trezory, lobby Wi-Fi pripojenie na internet (za poplatok), internetová kaviareň (za poplatok), niekoľko barov a reštaurácií, ? la carte reštaurácie, orientálny desať t kaviareň, salón krásy a nákupná pasáž. K dispozícii je tiež nočný klub. Vo veľkej záhrade je bazén s oddeleným detským bazénom a slnečné ostrov, detské ihrisko, bar pri bazéne a priestrannou slnečná terasa. Uterák služba, slnečníky a stoličky sú pri bazéne a pláže v závislosti od dostupnosti, vrátane.

Izba
Izby sú štýlové a komfortne zariadené s vaňou, WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, TV so satelitným príjmom a chladničkou. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu.

Tieto trojlôžkové majú manželskú posteľ s prístelkou.

Zábava Športové
2 squash a 3 tenisové kurty (svetlomety a lekcie za poplatok, požičovňa vybavenie zadarmo), plážový volejbal, bocce, šípky, stolný tenis, biliard (16 rokov), posilňovňa nenápadný zábavný program a večerná zábava. Za poplatok: kúpeľné procedúry v salóne krásy, sauna, masáže, jacuzzi a parný kúpeľ. Potápanie a windsurfing základňa (pod nemeckým vedením), rôzne vodné športy na pláži.

Deti
Podávanie starostlivosti o deti 3-12 rokov, detské ihrisko, detský bazén.

All-inclusive
Všetky jedlá formou bufetu, popoludňajšie Káva a zákusok, večera v talian reštaurácia (výber z menu alebo ? la carte za príplatok, nápoje nie sú v cene)., Občerstvenie z 11. hodiny - 17 hodín, všetky miestne alkoholické nápoje od 10 hodín - 2 hodiny a miestnych alkoholických nápojov v 9 hodín. - 2 O 'Clock. Pri príchode do minibaru na izbe 1 fľaša vody a 2 nealkoholické nápoje (denne doplňovanie).

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • Letiskové poplatky

Základní cena nezahrnuje

  • Víza

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře ETI, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Hurghada
  • Místo dle CK: Hurghada

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Giftun Azur Resort ****

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

9 uživatelů

Pořadí

39. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Hurghada.

Poslední komentář

21.9.2015 | holubicka74
Datum pobytu: 1.8.2015
Nám se dovolená líbila, jen nám trochu chyběl korál, jinak bych hotel vřele doporučila i svým nejbližším známým. Zbytečně se nestresujem a neotravujem delegáta kvůli kravinám. Odpočinuli jsme si a byli jsme spokojeni. Někdo tu psal o hmyzu a komárech, komárů bylo pár a hmyz na pokoji žádný a ani nevím o nikom kdo by ho na pokoji měl.

Nejnovější recenze

1
31.7.2015 | ina
Datum pobytu 1.6.2015
1/5 - Nic moc
katastrofa
5
4.2.2015 | Janýsek
Datum pobytu 1.9.2014
5/5 - Úžasné
My jsme byli velice spokojeni a myslím že se jednou určitě vrátíme.
5
17.11.2014 | Jiřina
Datum pobytu 1.11.2014
5/5 - Úžasné
Na dovolenou jsme se těšily, ale odjížděly jsme trochu s obavami, protože to bylo s jinou cestovkou, než jindy a do neznémého hotelu. Ale obě jsme se vrátily nadšené a příští rok jedeme zase.

Hurghada

Hurghada patří mezi nejoblíbenější a nejznámější přímořská turistická letoviska na africkém pobřeží Rudého moře. Má tři centra: staré centrum Dahar, novější centrum Sakkala a zcelou novou Navaru. Dahar je od Sakkaly vzdálen cca 10 minut jízdy. Výhodou letoviska Hurghada jsou nejen písčité pláže a blízkost atraktivních podmořských korálových útesů, ale i jeho poloha v dostupné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru, kde můžete navštívit monumentální staroegyptské památky, jako např. pyramidové pole, kde naleznete tři největší a nejznámější pyramidy v Gíze, luxorské Údolí králů a královen, zádušní chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám. Kromě výletů za historií nabízí Hurghada výlety na blízké ostrůvky za neopakovatelným podmořským světem. Hurghada celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápění.

,,Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria,,

Egypt

Poloha: Egypt, země faraónů, pyramid, země životodárné řeky Nil, krásného Rudého moře plného korálových útesů, rozkládající se mezi Středozemním a Rudým mořem na pomezí Afriky a Asie na ploše 1.001.450 km2. Země, kde díky úrodným záplavám řeky Nil (druhá nejdelší řeka na světě, 6671 km) vznikla jedna z nejstarších civilizací na světě, kde dnes žije jen v hlavním městě v Káhiře (Al-Qahirah) více jak 17 miliónů obyvatel z celkových 70. Většinu území Egypta tvoří poušť. Kromě okolí Nilu, kde žije nejvíce obyvatel, vznikla mnohá přímořská letoviska, která lákají své návštěvníky novými hotely, skvělými službami a především krásným koupáním. Egyptská arabská republika se rozkládá v severovýchodní Africe u pobřeží Středozemního a Rudého moře a na Sinajském poloostrově. Značnou část území zaujímají pouště Sahara a Libyjská poušť s pánvemi a oázami, na jihozápadě s horskými masivy. Východně od údolí Nilu se pak nachází Arabská poušť, která je při pobřeží Rudého moře skalnatá a hornatá, podobně jako Sinajský poloostrov. Ve vnitrozemí je podnebí subtropické s velkými výkyvy teplot, na severním pobřeží kontinentální. V Egyptě je velmi příjemné klima od října do konce června, naopak v letních měsících (červenec až první polovina září) teploty vystupují na 40 °C, v jižních oblastech až na 50 °C. Jediným stálým tokem je Nil, řada dalších údolí obsahuje vodu jen v období dešťů. Pouště jsou bez rostlinstva, místy křovité nebo travnaté, podél Nilu roste subtropické rostlinstvo. K nejpřitažlivějším pamětihodnostem patří pyramidy a Sfinga.

Jazyk: Mluví se arabsky, domluvíte se však i anglicky, rusky, francouzsky a v některých obchodech se akceptuje i němčina.

Měna: Měna je egyptská libra (EGP) = 100 piastrů. Do Egypta je možno vyvážet jakoukoliv volně směnitelnou měnu v jakémkoliv množství. V hotelích a některých obchodech lze platit bez problémů cestovními šeky a eurošeky a rovněž platebními kartami. To ale neplatí na tržištích ani na výletních lodích po Nilu, kde se platí výhradně hotovými penězi. Peníze lze měnit v hotelích, směnárnách nebo v bankách bez poplatku za výměnu. Banky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8:30 do 14:00 hodin.

Ceny: Ceny v restauračních zařízeních se liší v závislosti na jejich kvalitě. Ceny jídel v restauracích nedosahují cenové hladiny obvyklé ve světě. Turisté se nejčastěji stravují v husté síti bister a restaurací, kde cena jídla pro čtyři osoby nepřesáhne 25 USD. Je třeba vždy klást důraz na hygienickou úroveň stravovacího zařízení. Pro evropského strávníka je nevhodná konzumace ovoce, které nelze bezpečně omýt, tepelně nezpracované zeleniny, pouličně prodávané zmrzliny a vody z veřejného vodovodního řadu. Pijte pouze kupovanou balenou chlazenou vodu. Nakupovat lze v supermarketech nebo na tržištích. K těm neodmyslitelně patří pověstné smlouvání.

Poznámka: V arabských zemích je zvykem věnovat za poskytnuté služby spropitné. Tzv. „bakšišné“ je v Egyptě nepsaným zákonem a záležitostí zcela nevyhnutelnou. Bakšišné tvoří tedy povinný příplatek k zájezdu. Jeho výše je uvedena v ceníku. Bakšišné, které platíte je rozdělováno zahraničním partnerem mezi personál hotelů a letiště či mezi řidiče. Bakšišné se inkasuje po příletu do Egypta zahraničním partnerem CK Alexandria. Vzhledem k místní mentalitě však můžete očekávat, že po vás bude personál hotelů za různé služby požadovat další mírné spropitné. Očkování a lékař: Očkování není povinné ani nutné. Cizincům jsou v EAR doporučovány služby soukromých nemocnic, které jsou sice stále podstatně nákladnější, avšak péče a služby jsou na mnohem vyšší úrovni než ve státních zařízeních. Zacházení s pacienty je na soukromých klinikách lépe organizováno a je rovněž zajištěna pooperační péče mnohem vyššího standardu než ve státních nemocnicích. Doprava: Po Egyptě funguje autobusová doprava klimatizovanými autobusy, v Káhiře lze ale také využít podzemní dráhu - metro, kterým se cestuje rychle a bezpečně. Hojně jsou rozšířeny ale i půjčovny automobilů, kde lze po předložení řidičského oprávnění a po vyřízení dalších formalit zapůjčit automobil. Co na sebe: V letních měsících, vyžaduje podnebí lehké bavlněné oblečení, klobouk se širokou střechou a sluneční brýle. V zimě může být v noci překvapivé chladno, přibalte si proto teplé svetry nebo plášť. Pro večery v poušti je nutné teplé oblečení po celý rok. Některé hotely a restaurace vyžadují, aby páni měli na sobě sako a dlouhé kalhoty. Do mešity není povolen vstup v krátkých kalhotách ani mužům, ani ženám. Ženy by na sobě měly mít delší šaty s rukávy, páni dlouhé kalhoty a sportovní košili. Plánujete-li cestu na horu Sinaj, vezměte si pevné boty a velmi teplé oblečení. Časový posun: Časový posun je v Egyptě o 1 hodinu více oproti České republice. Co je zakázáno: Do Egypta je zakázán dovoz potravin, alkoholu, pornografie, zbraní a všech druhů drog. Je nutno připomenout, že je striktně zakázán vývoz památek a zlata v nezpracované podobě. Kromě toho zvláště drogy (i ve velmi malém množství) jsou velmi pozorně sledovanou položkou. Postihy za prodej a přechovávání drog jsou přísné a pohybují se řádově v desítkách let odnětí svobody. Za nedovolené držení drog může být udělen i trest smrti.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria


Giftun Azur

Číslo zájezdu: 688689
Egypt, Hurghada, Hurghada - jih

Všechny termíny a možnosti (2538)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Vídeň
So 2.12 – So 16.12.2017
2 lôžková izba Promo
15 dní
all inclusive
690 EUR
Letecky
Vídeň
So 9.12 – So 23.12.2017
2 lôžková izba Promo
15 dní
all inclusive
690 EUR
Letecky
Vídeň
So 6.1 – So 20.1.2018
2 lôžková izba Promo
15 dní
all inclusive
690 EUR
Letecky
Vídeň
So 13.1 – So 27.1.2018
2 lôžková izba Promo
15 dní
all inclusive
690 EUR
Letecky
Vídeň
So 20.1 – So 3.2.2018
2 lôžková izba Promo
15 dní
all inclusive
690 EUR
Letecky
Vídeň
So 25.11 – So 9.12.2017
2 lôžková izba Promo
15 dní
all inclusive
710 EUR
Letecky
Vídeň
So 16.12 – So 23.12.2017
2 lôžková izba Promo
8 dní
all inclusive
490 EUR
Po slevě 10%
Letecky
Vídeň
So 2.12 – So 16.12.2017
3 lôžková izba Promo
15 dní
all inclusive
661 EUR
Letecky
Vídeň
So 9.12 – So 23.12.2017
3 lôžková izba Promo
15 dní
all inclusive
661 EUR
Letecky
Vídeň
So 6.1 – So 20.1.2018
3 lôžková izba Promo
15 dní
all inclusive
661 EUR
Letecky
Vídeň
So 13.1 – So 27.1.2018
3 lôžková izba Promo
15 dní
all inclusive
661 EUR
Letecky
Vídeň
So 20.1 – So 3.2.2018
3 lôžková izba Promo
15 dní
all inclusive
661 EUR
Letecky
Vídeň
Čt 4.1 – Čt 18.1.2018
2 lôžková izba Promo
15 dní
all inclusive
730 EUR
Letecky
Vídeň
So 17.2 – So 3.3.2018
2 lôžková izba Promo
15 dní
all inclusive
734 EUR
Letecky
Vídeň
Ne 13.8 – Ne 27.8.2017
2 lôžková izba s výhľadom do záhrady
15 dní
all inclusive
736 EUR
LM | Po slevě 9%
Letecky
Vídeň
Ne 20.8 – Ne 3.9.2017
2 lôžková izba s výhľadom do záhrady
15 dní
all inclusive
736 EUR
LM | Po slevě 9%
Letecky
Vídeň
Ne 27.8 – Ne 10.9.2017
2 lôžková izba s výhľadom do záhrady
15 dní
all inclusive
736 EUR
Po slevě 9%
Letecky
Vídeň
Ne 3.9 – Ne 17.9.2017
2 lôžková izba s výhľadom do záhrady
15 dní
all inclusive
736 EUR
Po slevě 9%
Letecky
Vídeň
Ne 10.9 – Ne 24.9.2017
2 lôžková izba s výhľadom do záhrady
15 dní
all inclusive
736 EUR
Po slevě 9%
Letecky
Vídeň
So 2.12 – So 16.12.2017
2 lôžková izba s výhľadom do záhrady
15 dní
all inclusive
739 EUR
Letecky
Vídeň
So 9.12 – So 23.12.2017
2 lôžková izba s výhľadom do záhrady
15 dní
all inclusive
739 EUR
Letecky
Vídeň
So 6.1 – So 20.1.2018
2 lôžková izba s výhľadom do záhrady
15 dní
all inclusive
739 EUR
Letecky
Vídeň
So 13.1 – So 27.1.2018
2 lôžková izba s výhľadom do záhrady
15 dní
all inclusive
739 EUR
Letecky
Vídeň
So 20.1 – So 3.2.2018
2 lôžková izba s výhľadom do záhrady
15 dní
all inclusive
739 EUR
Letecky
Vídeň
Ne 17.9 – Ne 1.10.2017
2 lôžková izba s výhľadom do záhrady
15 dní
all inclusive
748 EUR
Po slevě 8%