Termín:
21. 4. – 25. 4. 2017
Počet dní:
5 (pá – út)
Počet nocí:
2
Doprava:
autobusem
Strava:
snídaně
Původní cena:
5 870 Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Amsterodam - Delftský porcelán - Den Haag - Madurodam - Bad Scheveningen - Euromast Rotterdam - Volendam - park Keukenhof - květinové korzo - brusírna diamantů - dřeváky - sýry - fajáns

Ubytování

a) 2-3L pokoje v soukromí se soc. zařízením (často na chodbě), cca 30 km od Amsterodamub) 2-3L pokoje se soc. zařízením v hotelu u Amsterodamu

Program


1. den: Odjezd v odpoledních hodinách, noční přejezd přes SRN (Lipsko, Braunschweig, Osnabrück).
2. den: V ranních hod. příjezd do květinového parku KEUKENHOF poblíž Lisse, návštěva rozkvetlého parku, pole tulipánů, odpoledne - květinové korzo – 70. ročník, kdy překrásné květinové vozy projíždí mezi městečky. Odjezd na ubytování v soukromí v severní provincii Holland nebo do hotelu poblíž Amsterodamu.
3. den: Po snídani odjezd do městečka DELFT - exkurze ve výrobně delftského porcelánu, zastávka v městečku. Odjezd do sídelního města DEN HAAGU – prohlídka MADURODAMU – výstava miniaturního Holandska v poměru 1:25m, nebo návštěva lázeňského městečka u Severního moře SCHEVENINGEN – procházka po písečných plážích. Podvečerní návštěva vyhlídkové věže Euromast v ROTTERDAMU, vysoké 185 m, kombinací výtahů vyjedeme až na vrchol s krásným výhledem na přístav a moře a půl Holanska. Návrat na ubytování.
4. den: Po snídani odjezd na exkurzi ve výrobně holandských dřeváků, návštěva sýrárny spojená s informací o výrobě holandského sýra, s jeho ochutnávkou a s možným nákupem za přijatelné ceny. Vesnička VOLENDAM. Návštěva AMSTERODAMU – prohlídka brusírny diamantu spojená s výkladem a smožností zakoupení šperků za výhodné ceny. Možnost projížďky lodí po grachtech, procházka městem, prohlídka muzeí dle vlastního výběru – obrazáren /Vincent van Gogh, Madame Tousseau, Říšské muzeum – díla Rembranta van Rinja, muzeum sexu…/. Večer procházka červenými uličkami. V pozdních nočních hodinách odjezd do ČR.
5. den: Návrat do ČR ve večerních hodinách.

Doprava

Zájezdovým autobusem.

Stravování

Snídaně

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • Dopravu autokarem, 2x ubytování ve 2-3lůžkových pokojích v soukromí s holandskou snídaní, nebo v hotelu u Amsterodamu se snídaní, průvodce.

Základní cena nezahrnuje

  • Kompletní pojištění á 165 Kč/os., vstupy (doporučujeme cca 60 EUR), loďky, jízdenky. Jednolůžkový pokoj 2000 Kč v soukromí, 2800 Kč v hotelu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Ko - tour. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Nizozemsko

Holandsko - Květinové Korzo

Číslo zájezdu: 712023
Nizozemí, Nizozemsko

Všechny termíny a možnosti (1)