Termín:
28. 9. – 30. 9. 2016
Počet dní:
3 (st – pá)
Počet nocí:
2
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Původní cena:
3 610 Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
http://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-alp-gorisko-slovinsko-z570951/209622025/

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

hotel se nachází v centru městečka Bovec, které nabízí řadu možností k rekreaci - pěší turistiku, cykloturistiku, rafting, canyoning, skalní lezení a další. Město Bovec i řeka Soča jsou obklopeny vysokými alpskými vrcholy.

Vybavení

restaurace, bar, 2 terasy, sauny (finská a infra). WiFi internet v recepci a baru. Parkoviště u hotelu.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování: 1, 2 a 3-lůžkové pokoje, hygienické zařízení, fén, TV.
  • Stravování: polopenze formou švédského stolu

Základní cena nezahrnuje

  • minimální délka pobytu 3 noci možnost dokoupení cestovního pojištění v místě pobytu se hradí pobytová taxa 1,26 €/osoba/den možný pobyt se psy (malá rasa) za poplatek 10 €/den

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

Slovinsko

Vyhledávaná oblast pro letní i zimní dovolenou. Země sice malá rozlohou, ale o to více rozmanitá, má co nabídnout každému návštěvníkovi. Překrásná příroda, průzračná jezera, majestátní hory, města s bohatou historií a milí hostitelé dávají příslib k nevšedním zážitkům.


HOTEL ALP ***

Číslo zájezdu: 570951
Slovinsko, Goriško, Bovec