Termín:
31. 8.–10. 9. 2016
Počet dní:
11 (st–so)
Počet nocí:
10
Doprava:
letecky Ostrava
Strava:
all inclusive (ultra all inclusive)
Původní cena:
18 990 Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Animační program

Po loňské úspěšné sezoně a Vašich nadšených reakcích se do našeho hotelu
opět vrátí skvělý český animační tým s nabitým programem plným zábavy
pro Vás i Vaše děti. Během celého dne Vám bude k dispozici bezpočet
sportovních i společenských aktivit, her, soutěží a turnajů. Záleží pouze
na Vás, co si z bohatého programu vyberete a zda se zapojíte, nebo budete
jen přihlížet a povzbuzovat ostatní. Pro Vaše děti bude samozřejmě také opět otevřený Dětský klub, kde si děti užijí spoustu legrace a poznají nové kamarády. Všichni společně pak oceníte večerní programy a představení, která pro Vás naši animátoři připraví v úžasné atmosféře plážového baru.

Doporučení

Virtuální prohlídka hotelu Hermes
Videoukázka animací v hotelu Hermes
Videoukázka střediska Carevo

Hotel & Apartments Hermes CK Club je oblíbený **** klubový hotel nabízející komfortní ubytování, skvělý servis a příjemné prostředí slunného Bulharska jen pár metrů od písečné pláže. Program ultra all inclusive, vynikající cena a bohaté české animační programy pro děti i dospělé činí spolu s dětským klubem v češtině z tohoto hotelu velmi vyhledávanou kapacitu vhodnou i pro náročné klienty. Hermes je zkrátka místem, odkud se Vám nebude chtít domů a kam se budete vždy rádi vracet.

GPS souřadnice

42.173868, 27.848754

Pláž

Městská pláž s pontonovým molem je písečná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Nachází se cca 80 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA U BARU NA PLÁŽI S BAZÉNEM ZDARMA (jejich počet je však omezen prostorem, který je k dispozici).

Poloha

Hotel Hermes**** se nachází
cca 80 m od písečné pláže, v klidném prostředí, jen 250 m od centra městečka Carevo.

Stravování

Služby ULTRA ALL INCLUSIVE zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), dopolední občerstvení, občerstvení v baru u pláže (pizza) v době od 11:00 do 18:00 h, malé odpolední občerstvení v době od 16:00 do 17:00 h (káva, čaj, zákusky), noční občerstvení v lobby baru v době od 23:00 do 01:00, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů a koktejlů a vybraných importovaných alkoholických nápojů (destiláty obvykle podávané v míře 50 ml) v barech a restauraci v době od 09:00 do 02:00 h. Nápoje k dispozici i v barech na pláži od 10:00 do 18:00 h v rámci programu ultra all inclusive. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Klimatizované (klimatizace zdarma) a komfortní pokoje
s balkonem a vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprcha, WC, telefon, fén) jsou vybaveny moderním nábytkem, TV/SAT (i české programy), telefonem s přímou volbou, Wi-Fi (zdarma), trezorem (zdarma), chladničkou a varnou konvicí. Možnost dvou přistýlek - maximální obsazenost čtyři dospělí. V hotelu jsou k dispozici i propojené pokoje (dva dveřmi oddělené standardní pokoje, maximální obsazenost šest dospělých), junior suity a V.I.P. senior suity. Junior suita (JS 2+2) – dvě místnosti (ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem). Možnost dvou přistýlek - maximální obsazenost čtyři dospělí. V.I.P senior suita (SS 4+2) – tři místnosti (dvě ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem). Možnost dvou přistýlek - maximální obsazenost šest dospělých. Klimatizované (klimatizace zdarma) suity s balkonem a vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprcha, WC, telefon, fén) jsou vybaveny moderním nábytkem, TV/SAT (i české programy), trezorem (zdarma) a telefonem s přímou volbou. Kuchyňský kout je zařízen sklokeramickou varnou deskou, chladničkou a kuchyňskou linkou se základním vybavením.

Vybavení

Klimatizovaná vstupní hala s recepcí, výtah, lobby bar, klimatizovaná restaurace, konferenční sál, dva venkovní bazény, dětský venkovní bazén, bar u bazénu, dva bary na pláži (bar s bazénem a bar Havana), multifunkční sportovní hřiště (míčové hry, aerobik), dětské hřiště, animační programy pro děti a dospělé v češtině. Možnost využití platebních karet v hotelu (Visa, MasterCard).
Zdarma: Wi-Fi (ve společných prostorách), slunečníky, lehátka, matrace a osušky u bazénu (osušky - vratná kauce), vířivka, fitness, společenské hry, Baby Phone (vratná kauce cca 15 EUR), nádoba na ohřev dětských lahví (vratná kauce cca 15 EUR), dětská postýlka (nutno předem objednat), parkoviště.
Za poplatek: internetový koutek, sauna, masáže, stolní tenis, biliár, prádelna, půjčovna kol.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené

Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 30. 9. 2015. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 30. 9. 2015.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Alexandria. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

Celkové hodnocení hotelu

3/5 - Průměr

Hodnotilo

96 uživatelů

Pořadí

3. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Carevo.

Poslední komentář

24.8.2016 | Eva J.
Datum pobytu: 1.8.2016
Celkový dojem dobrý, příjemný krátký let z Brna, velmi dobře zorganizované CK Alexandria od nástupu do letadla až po ubytování. Nikde jsme nečekali, vše bylo dopředu připraveno včetně pokoje a karty k pokoji. To jsme ocenili, že v recepci, v den příletu jsme byli hned odbaveni. Jestli bychom tam jeli podruhé ? To si musí člověk zvážit co od dovolené očekává. Jestli dobré jídlo, pěkné ubytování, příjemný personál, nebo nic moc moře a pláž. Ale jinak dobrý....

Nejnovější recenze

2
16.7.2016 | Radka
Datum pobytu 1.7.2016
2/5 - Horší
Do tohoto hotelu už bychom nikdy nejeli
5
16.6.2016 | Složilová
Datum pobytu 1.6.2016
5/5 - Úžasné
Dovolená v Bulharsku nás překvapovala jen příjemně.
5
10.9.2015 | Hasak
Datum pobytu 1.9.2015
5/5 - Úžasné
Byli jsme velice spokojeni. Jsme 3 rodiny věk 63-67 a velice jsme si to užili.

Carevo

Carevo (cca 6000 obyvatel) je přímořské městečko, které se nachází 66 km jižně od Burgasu na úpatí pohoří Strandža. Rozkládá se na dvou malých poloostrovech rámujících nádherné zátoky s písečnými plážemi. Vrcholek Papija, který je 502 m vysoký a na němž jsou pozůstatky staré pevnosti, vyčnívá na jih od města a je jednou ze zajímavostí Careva. V pradávných dobách na tomto místě stála řecká kolonie Vasiliko. V roce 1948 bylo městečko přejmenováno na Mičurin (na počest ruského pěstitele rostlin) a pod tímto jménem jej stále ještě zná mnoho návštěvníků, a to i přesto, že se ofi ciálně vrátilo ke svému původnímu předválečnému jménu. Dnes je město příjemným letoviskem, velmi dobře udržované s pěší zónou, parkem a přístavem pro malé osob ní lodě. Jsou tu i typické restaurace, obchody a tržiště. Návštěvníkům Careva jistě stojí za to se vypravit hluboko do pohoří Strandža, které bylo prohlášeno národním parkem v roce 1995. Je jednou z nejméně objevených oblastí Bulharska, jež bohatě oplývá divokou zvěří. V horách je mnoho jeskyní a stop po dávných civilizacích. Horské vesničky jsou velmi rázovité. Pohoří Strandža je vhodné k pořádání výletů, houbaření a lovu. Carevo je optimální místo pro příjemnou a pohodovou dovolenou.O jeho vysoké kvalitě svědčí i to, že si v Hermesu koupili své letní byty populární moderátor Leoš Mareš a půvabná herečka Alice Bendová.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Bulharsko

Dovolená v Bulharsku patřila vždy k těm nejvíce populárním, nyní po několika letech turisté znovu objevují tuto slovanskou zemi s balkánskými kořeny. Vracejí se i ti, kteří zde byli v minulosti, aby znovu objevili kouzlo dlouhých černomořských písčitých pláží a zároveň ochutnali znovu výtečnou bulharskou kuchyni v doprovodu tradičního folklóru. Letoviska se nyní rozšiřují, což se děje ve velké míře v souvislosti s novým rozvojem jednotlivých letovisek a i díky finanční podpoře bulharské vlády. Nově budované komplexy a hotely odpovídají již zcela evropským standardům a naznačují cestu, po které se Bulharsko vydalo na cestě již v rámci Evropské Unie.

Nadále jsou však stále oblíbené rodinné vilky a penziony, schované někdy mezi luxusními komplexy, ale někdy posazené v krásném, ještě nenarušeném prostředí menších vesniček. Bulharské pláže jsou čisté a jemný písek garantuje skvělou dovolenou. Pozvolný vstup do moře usnadňuje dovolenou rodinám s dětmi. Rozhodně si nenechte ujít bulharskou kuchyni, která se zakládá na pokrmech v kombinaci zeleniny a sýra.

Popis byl převzat z katalogu CK FIRO-tour

» předpověď počasí Bulharsko


Hotel & Apartments Hermes Alexandria Club ****

Číslo zájezdu: 533791
Bulharsko, Carevo

Všechny termíny a možnosti (55)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha
18.9 – 25.9.2016
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
11 990 Kč
LM | Po slevě 14%
Letecky
Praha
18.9 – 25.9.2016
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
11 990 Kč
LM | Po slevě 14%
Letecky
Praha
18.9 – 25.9.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
11 990 Kč
LM | Po slevě 14%
Letecky
Praha
11.9 – 18.9.2016
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
12 990 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Brno
11.9 – 18.9.2016
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
12 990 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Ostrava
11.9 – 18.9.2016
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
12 990 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Ostrava
10.9 – 21.9.2016
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
14 990 Kč
LM | Po slevě 17%
Letecky
Brno
10.9 – 21.9.2016
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
14 990 Kč
LM | Po slevě 17%
Letecky
Praha
10.9 – 21.9.2016
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
14 990 Kč
LM | Po slevě 17%
Letecky
Brno
11.9 – 18.9.2016
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
12 990 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
11.9 – 18.9.2016
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
12 990 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Ostrava
11.9 – 18.9.2016
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
12 990 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
10.9 – 21.9.2016
2 lůžkový pokoj, přistýlka
12 dní
all inclusive
14 990 Kč
LM | Po slevě 17%
Letecky
Brno
10.9 – 21.9.2016
2 lůžkový pokoj, přistýlka
12 dní
all inclusive
14 990 Kč
LM | Po slevě 17%
Letecky
Ostrava
10.9 – 21.9.2016
2 lůžkový pokoj, přistýlka
12 dní
all inclusive
14 990 Kč
LM | Po slevě 17%
Letecky
Ostrava
11.9 – 18.9.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
12 990 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Brno
11.9 – 18.9.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
12 990 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
11.9 – 18.9.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
12 990 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
31.8 – 10.9.2016
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
15 990 Kč
SLM | Po slevě 16%
Letecky
Pardubice
31.8 – 10.9.2016
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
15 990 Kč
SLM | Po slevě 16%
Letecky
Brno
31.8 – 10.9.2016
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
15 990 Kč
SLM | Po slevě 16%
Letecky
Ostrava
31.8 – 10.9.2016
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
15 990 Kč
SLM | Po slevě 16%
Letecky
Ostrava
10.9 – 21.9.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
14 990 Kč
LM | Po slevě 17%
Letecky
Praha
10.9 – 21.9.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
14 990 Kč
LM | Po slevě 17%
Letecky
Brno
10.9 – 21.9.2016
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
14 990 Kč
LM | Po slevě 17%