Termín:
29. 4. – 6. 5. 2017
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 10:15
Strava:
all inclusive
Původní cena:
12 780 Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

Příjemný 3* hotel nedaleko dlouhé písčito-oblázkové pláže je situován jen 3 km od centra obce Kizilot, 12 km od Manavgatu a Side a 75 km od letiště v Antalyi. Hotel se nachází v klidném prostředí, proto jej doporučujeme zejména pro rodiny s dětmi. Hotel pro nenáročnou klientelu.

Vybavení Hotelu

Hotel má vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci, bary, bazén, dětský bazén, skluzavky, saunu, turecké lázně, masáže, salón krásy, šipky, stolní tenis, aerobik, plážový volejbal, animace, amfiteátr, diskotéku, biliard, služby lékaře, půjčovnu aut, kadeřníka, prádelnu, čistírnu, obchody, vodní sporty.

Vybavení pokoje

dvoulůžkové pokoje typu "Club rooms" s možností až 2 přistýlek jsou zařízeny v jednoduchém stylu a disponují klimatizací, balkónem, koupelnou se sociálním zařízením a vysoušečem vlasů, TV/SAT, telefonem a minibarem (za poplatek). Tyto pokoje nejsou umístěny v hlavní budově, nachází se v zahradě. Maximální obsazenost klubového pokoje jsou 2 dospělé osoby + 2 děti. Standardní pokoje v hlavní budově za příplatek. Rodinné pokoje až pro 6 osob (v hlavní budově) na vyžádání.

Pláž & plážový servis

250 metrů dlouhá písčitě-oblázková pláž se nachází cca 100 m před hotelem, lehátka, slunečníky, matrace zdarma.

Sport & Fitness

bazén, skluzavky, sauna, turecké lázně, masáže, šipky, stolní tenis, aerobik, plážový volejbal, animace, amfiteátr, diskotéka, obchody, vodní sporty

Stravování

ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Lehké občerstvení během dne. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje lokální výroby v místech a časech určených hotelem. Za poplatek jsou importované nápoje, čerstvé ovocné šťávy, nápoje v lahvích, turecká káva, speciální nápoje a všechny nápoje v Diskobaru.

Pro děti

miniklub, dětský bazén, animace, hlídání dětí

Služby za poplatek

pokojová služba, masáže, salón krásy, hlídání dětí, služby lékaře, půjčovna aut, kadeřník, prádelna, čistírna, obchody, vodní sporty, telefon, fax, trezor, biliard, internet

Poznámka

V termínech ve vedlejší sezóně mohou být některé služby hotelu omezeny.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Leteckou dopravu Praha – Antalya – Praha - Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva- Transfer letiště – hotel - letiště- Ubytování na 7 nocí v uvedeném hotelu s All Inclusive- Českou asistenci na telefonu- Pojištění proti úpadku CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

Rozšířené Top cestovní pojištění vč. storna zájezdu- Fakultativní výlety a služby (možno přiobjednat na místě u delegáta)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Top Fly. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Side
  • Místo dle CK: Side
Informace o slevách

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.


HOTEL APERION BEACH ***

Číslo zájezdu: 736168
Turecko, Side