Termín:
18. 5. – 21. 5. 2017
Počet dní:
4 (čt – ne)
Počet nocí:
3
Doprava:
letecky Praha 11:15
Strava:
snídaně
Původní cena:
10 480 Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
http://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-art-istanbul-turecko-z682713/310043053/

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

Hotel Art je příjemný 3* hotel, který leží v části Laleli v docházkové vzdálenosti k Velkému bazaru. Nedaleko hotelu je i zastávka tramvajové linky, kterou se pohodlně dostanete až na náměstí Sultanahmet (Modrá mešita, Aya Sofia, Topkapi palác, atd.). V okolí hotelu se nachází množství obchodů a restaurací.

Vybavení Hotelu

Recepce se směnárnou, lobby bar, restaurace, terasa na střeše hotelu, čistírna oděvů. Trezor si lze pronajmout na recepci hotelu.

Vybavení pokoje

Jednoduše ale účelně zařízené pokoje jsou vybaveny trezorem, telefonem, TV se sat., klimatizací a vlastní koupelnou (sprcha, toaleta, fén). Možnost jedné přistýlky (u dvoulůžkových pokojů s přistýlkou se může snížit komfort ubytování).

Stravování

SNÍDANĚ - podává se formou bufetu.

Poznámka

Naše hodnocení: příjemný, ale jednodušší 3* hotel s vynikající lokalitou.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Charterovou letenku Praha – Istanbul - Praha- 3 noci ubytování v uvedeném hotelu se snídaní- Letištní a bezp. taxy vč. paliv- Pojištění proti úpadku CK- Služby česky hovořícího delegáta.

Základní cena nezahrnuje

Transfer letiště-hotel-letiště, fakultativně možno přiobjednat za 500,- Kč / oba směry / osoba. (Lze zakoupit pouze obousměrný transfer tam a zpět, je nutno nahlásit předem v CK nebo u Vašeho prodejce)- cestovní pojištění vč. storna zájezdu- Fakultativní výlety plavba po Bosporu, prohlídka nočního Istanbulu, Velká City Tour a další (informace a možnost zakoupení na místě u delegáta)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Top Fly. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Istanbul
  • Místo dle CK: Istanbul

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Art **

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.


HOTEL ART ***

Číslo zájezdu: 682713
Turecko, Istanbul, Beyazit

Všechny termíny a možnosti (1)