Termín:
27. 9. – 7. 10. 2017
Počet dní:
11 (st – so)
Počet nocí:
10
Doprava:
letecky Praha 5:00
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Menší hotel umístěný v živé oblasti letoviska Alanya (Turecko)(Oba) se nachází pouhých 50 m od soukromé písečně oblázkové pláže (místy se mohou vyskytovat kamenná plata). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi?Fi ve společných prostoráchzdarma, restaurace, 2 bary (jeden u bazénu), bazén s tobogánem a dětský bazén. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu i na pláži k dispozici zdarma. Dále je možné využít stolní tenis, volejbal, saunu a animační programy. Za poplatek jsou masáže, vodní sportyna pláži a konzumace v plážovém baru. V okolí hotelu najdete množství nákupních možností. Město Alanya s malebným přístavem a pevností je vzdáleno asi 3 km. Hotel doporučujeme zejména těm, kteří nehledají zázemí velkých hotelových komplexů, ale spíšepreferují menší hotely v centru města.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (palanda nebo sofa), klimatizace, TV/SAT, minibar, telefon, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování

All inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Odpolední káva a koláč (16.00-17.00). Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10.00-23.00).

Příplatky

Jednolůžkový pokoj: 520 Kč/noc

Doprava

Doprava do Turecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings - typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy - středa/sobota. V termínu 24. 05. - 03. 06. a 27. 09. - 07. 10. odlet z Prahy.

Příbuzné produkty

Hotel Emir Fosse Beach*** 7 nocí

Způsob prodeje

na vyžádání

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam i zpět • ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou • letištní taxy a palivový příplatek • transfery letiště/hotel/letiště • činnost stálého delegáta.

Základní cena nezahrnuje

• pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Emma, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Alanya
  • Místo dle CK: Alanya
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Emir Fosse Beach ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 50 m

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

13 uživatelů

Pořadí

150. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Alanya.

Poslední komentář

17.10.2015 | hn
Datum pobytu: 1.9.2015
Dovolená, která se nám opracdu vydařila, docela bychom si ji i zopakovali. Budeme ji doporučovat rodině i známým.

Nejnovější recenze

2
9.2.2015 | Kamila
Datum pobytu 1.9.2014
2/5 - Horší
V Turecku jsme byli poprvé a asi i naposledy. V této oblasti byl hotel na hotelu, nic víc.
2
8.1.2015 | Lada
Datum pobytu 1.8.2014
2/5 - Horší
pravdou je, že už bych do tohoto Hotelu nejel a hledal jinde. V Turecku poprvé ale opět tam pojedeme letos......lepší Turecko než Egypt. S cestovkou M***** ale byla komunikace perfektní a z jejich strany vše dobré, takže s nima pojedeme ale holt jinam.......asi to chce zjišťovat více informací
1
31.1.2014 | ivet.
Datum pobytu 1.7.2013
1/5 - Nic moc
Již nikdy víc,Hotel hrozný a cestovka MARINE TOURS také.Vůbec jim nejde o kliety.psala jsem stížnost,ani se mě neráčili omluvit. Ještě se mě nelíbilo,že jsme měli mezi zastávku u nějakého obchodu,děti se těší na vodu a vy musíte čekat 1 hod.,zda si někdo něco koupí.Když jsme jeli nazpátek tak nám tam stavěli i ve 3 hod. v noci.Hotel bych nedoporučila ani nepřátelům.

Turecká riviéra

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.


Hotel Emir Fosse Beach ***

Číslo zájezdu: 703003
Turecko, Turecká riviéra, Obagöl

Všechny termíny a možnosti (1)