Termín:
27. 5. – 3. 6. 2017
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 11:10
Strava:
all inclusive
Původní cena:
13 790 Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

Příjemný menší hotel v centru turistické zóny Hammamet - Yasmine přímo naproti malebnému jachtařskému přístavu Marina. Cca 350 m od písčité pláže, od které je oddělen místní komunikací. V blízkosti zábavní a nákupní centrum. Výhodná poloha pro příznivce golfu.
* v centru Hammamet - Yasmine
* 8 km od centra Hammametu
* 32 km od letiště Enfidha
* 70 km od letiště v Tunisu
* 82 km od letiště v Monastiru

Vybavení Hotelu

* vstupní hala s recepcí, směnárnou a barem
* hlavní restaurace
* snack bar u bazénu
* obchod se suvenýry
* Wi-Fi připojení na recepci zdarma

Vybavení pokoje

* dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (pokoje 3 + 1 na vyžádání)
* klimatizace, koupelna, WC, telefon, TV/SAT. , minilednička
* bezpečnostní schránky za poplatek
* většina pokojů s balkónem nebo terasou
* Možnosti obsazení: 1+0, 2+0, 2+1, 2+2, 3+0, 3+1

Pláž & plážový servis

* písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře cca 350 m od hotelu, oddělená od hotelu místní komunikací

Sport & Fitness

* venkovní bazén
* krytý bazén (mimo provoz červen - září)
* lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma
* vodní a plážové sporty, tenis, stolní tenis, multifunkční hřiště
* fitness, masáže, sauna, kadeřnictví, salón krásy
* animační programy, večerní programy, diskotéka (vstup zdarma, nápoje za poplatek)

Stravování

* all inclusive
All inclusive zahrnuje:
* snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci
* rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v době 10:00-24:00 - nápoje se podávají v některém z barů dle otevírací doby stanovené hotelem
* lehké odpolední občerstvení
* otevírací doba barů se může v průběhu sezóny změnit

Pro děti

* dětský bazén
* dětské hřiště
* klub pro děti od 4 do 12 let
* hlídání dětí za poplatek

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Best Reisen, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Hammamet
  • Místo dle CK: Hammamet - Yasmine
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Houda Yassmine & Spa ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 350 m

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

7 uživatelů

Pořadí

6. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Hammamet.

Poslední komentář

28.9.2016 | Edyta
Datum pobytu: 1.9.2016
Už nikdy víc!

Nejnovější recenze

4
28.9.2016 | Manželé Abrahamčíkovi
Datum pobytu 1.9.2016
4/5 - Skvělé
Dle informací domorodců je zcela jiná doba, než před pár roky, kdy všude zaznívala angličtina a čeština. Dnes všude, tím myslím opravdu všude, zní ruština a nebýt Rusů, tak zřejmě cestovní ruch zanikne. Už i tak vidíte kolem některé velmi pěkné hotely, které jsou zavřené a postupně devastovány. Při rozhovorech s lidmi se dozvíte, že moc Rusy nemusí, ale ... Zato si můžou Rusi sami svým chováním v destinacích i ve městě, kde jsou prostě "geroji". Trochu skromnosti by jim nevadilo, ale nejsou všichni stejní. Nejhorší je to při stolování v hotelu, neuvěřitelné, jaké h*** někteří lidé jsou. To se týká hlavně domácích turistů, kteří jsou také ve velké míře ubytováni v hotelu, no a samoyřejmě Rusů. Normálnímu člověku nejde na rozum, jak si můžou nabrat z každého jídla plný talíř, sníst asi dva kousky a zbytek vracet. To, co se tam vrací v jídelně je neskutečné a jak vypadá stůl po těchto "lidech" si nikdo, kdo to nezažil neuvěří. Nejlepší je nevšímat si toho. Tunisko je mimo pobřeží hrozně jednotvárná zem. Všude žlutá země na ní rostou olivovníky a všude prostě bordel, představte si krásné město, kde snad dvacet metrů od sídliště je skládka odpadů. Mají toho ještě hodně co dohánět, jestli chtějí být vzorem pro turisty, ale kde dnes jsou vlastně země, které by Tunisku mohly konkurovat - zničené válkami. Jestli máte rádi opalovačky u moře nebo bazénu, je dovolená, jak šitá pro Vás i s dětmi. Když chcete poznat i krásy země, tak kromě Kartága a Sahary tam nic moc není. Rádi bychom se tam vrátili, ale věk již nám to asi nedovolí. Jestli máte malé děti a chcete jim dopřát teplého moře a zážitky u bazénu, neváhejte !!! A nezapomeňte si přibalit i něco teplejšího na večer, koncem září tam již pěkně foukalo. Abych nezapomněl, neukazujte prodavačům peněženku, oberou Vás o vše, co v ní máte. Jako příklad může sloužit pan doktor v hotelu, který si stanovil cenu za zapůjčení pojízného vozíku pro manželku na 50 Tuniských dinárů, ale když viděl, že mu platím a zůstalo mi ještě 20TD v peněžence najednou stoupla cena na 70TD. Podobné to bylo i na pláži za upomínkové předměty, kdy z 10TD stoupla cena na 20TD. Neukazovat, že máte peníze navíc ! Za celou dobu jsme neslyšeli, že by došlo ke krádeži ať v hotelu nebo ve městě. Pár slovy "Dovolená snů". A na závěr - jak už jsem psal, tak nám doktor zapůjčil za nemalý peníz vozík, kterým jsem vozil manželku i do města. Neuvěřitelné, co jsme způsobili - oni tam asi invalidy dávají do ústavů, nebo kde, protože jsme způsobili rozruch mezi domorodci. Uvidět invalidu na vozíku a ještě chlapa, jak veze ženu, prostě věc nevídaná a pro ně šokující. Když si vzpomenu na zprávy o tom, jak teroristé z Islamského státu prý vraždí každého invalidu - no ještě včil mě polévá horko a to venku je "hrozná zima", asi 18 stupňů, oproti nocí v Tunisku, kdy tam neklesne teplota pod dvacítku.
4
14.10.2015 | Martin V.
Datum pobytu 1.10.2015
4/5 - Skvělé
Za ty peníze v last momentu v říjnu úplně super dovolená bez spousty lidí. Doporučuji říjen
5
1.10.2015 | Zdeněk
Datum pobytu 1.8.2015
5/5 - Úžasné
Dal bych stupeň 5 -nikdo není dokonalý.Alžířané u stolu zabít,dle mně neumi jíst ani příborem,kosti pod stůl,do do dortů nalít vodu,roztrhat haldy baget atd.Já jsem se nevšímal jich a oni mně,já plavky a oni se koupají v hábitech.Ale přišel jsem na to,jak bychom vyhráli nad nimi válku-85% totiž neumí plavat.Takže jedině na moři.Tunisané jsou skutečně ppřátelští a ČR,má dobrý zvuk v Tunisku.

Tunisko

Poloha: Na severu Afriky, v srdci Středomoří, Vás přivítá exotická země, vyhlášená srdečností a pohostinností svých obyvatel, v níž se mísí evropské a arabské kulturní vlivy.

Přírodní podmínky: Tunisko vás uchvátí malebným pobřežím, blankytně modrým mořem s prosluněnými písčitými plážemi s pozvolným vstupem do moře, na kterých jsou umístěny hotely s bazény v palmových zahradách.

Počet obyvatel: 9 156 000

Hlavní město: Tunis

Jazyk: arabština a francouzština

Měna: tuniský dinár TND (1,10 TND = 1 USD)

Ceny: minerálka 1 l: 1-1,5 DT káva: 1-1,5 DT víno (0,7 l): 7-12 DT soft drink (0,3 l): 1-1,5 DT pivo (0,3 l): 2-2,5 DT sendvič: 2,5-3,5 DT pizza: 3,5-6 DT

Pláže: Písečné s pozvolým vstupem do moře.

Poznámka: Podmínky vstupu do Tuniska: Cestovní pas, platný minimálně 3 měsíce po návratu, povinné pojištění léčebných výloh do zahraničí (=zdravotní cestovní pojištění). Pro zájezdy organizované CK není nutné vstupní vízum. Před vstupem a při výstupu je nutné vyplnit kartu s osobními údaji pro potřeby policie. Hodnocení hotelů: je uváděno dle oficiálního hodnocení Tuniského národního úřadu pro cestovní ruch. Údaje o vzdálenost do centra města a na pláž uváděné v katalogu jsou orientační. Klimatizace v hotelích: v návaznosti na vyhlášku tuniského Ministerstva turistiky vás chceme upozornit na povinnost hotelů spustit klimatizaci v období od 1.7. do 31.8. (pokud je hotel klimatizací vybaven), v ostatních měsících je rozhodnutí o spuštění klimatizace zcela v kompetenci vedení hotelu a není v moci CK toto ovlivnit. Klimatizace na pokojích je funkční pouze v případě uzavření balkonových dveří či oken. Toto platí pro všechny kategorie hotelů. Stravování: v žádném z hotelů není možné vynášet stravu z restaurace. Do hotelových restaurací není dovoleno chodit na stravování v plavkách (vyjma Beach baru a Pool baru). Od 4****hotelů výše se požaduje, aby měli muži na večeři dlouhé kalhoty. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně večeří a obědů. V případě programu All Inclusive je podávání nápojů časově omezeno dle režimu jednotlivých hotelů. V hotelích označených v katalogu stejnou kategoriií a stejnou cenou je stravování bufetovou formou (totožné s označením stravováním "formou švédských stolů"), nebo částečně servírované či servírované, ve stejném cenovém limitu. Typ stravování je daný hotelem. I v případě, kdy je snídaně a večeře podávána bufetovou formou se může stát, že některá jídla jsou s částečnou obsluhou. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně večeří a obědů. Výraz "minibar" je užíván v Tunisku pro chladničku. Upozorňujeme klienty na možnost zmeškání objednané stravy z důvodu pozdního příletu nebo časnějšího odletu. Ve většině případů nelze zmeškanou stravu nahradit. Pokoje: standartní pokoje jsou dvoulůžkové. Omezený počet pokojů využívá hotel pro prodej jako pokoje jednolůžkové - na vyžádání. Ve všech hotelích jsou možné dvoulůžkové pokoje s jednou přistýlkou (třílůžkový pokoj). V některých hotelích jsou možné dvoulůžkové pokoje se dvěma přistýlkami (čtyřlůžkový pokoj), pokoje jsou však prostorově menší. U některých čtyřlůžkových pokojů v některých hotelích jsou přistýlky pro děti - 3. a 4. lůžko na pokoji - formou paland. U některých čtyřlůžkových pokojů v některých hotelích jsou menší balkony či je tento pokoj bez balkonu pouze s oknem. V některých hotelích se čtyřlůžkové pokoje nacházejí převážně v přízemí. Speciální přání klientů jako např. vyšší patro, v případě hotelového komplexu typ a umístění budovy, výhled na moře apod. nelze považovat za součást potvrzené objednávky, pokud není tato služba placená. Pokoje musí být vyklizeny do 12.00 hodin. Možnost nastěhování v den příletu/příjezdu je nejdříve po 14.00 hodině. Časný příjezd či pozdní odjezd neopravňují k delšímu používání pokoje. Trezory/sejfy: pronájem za úhradu v recepci hotelu. Ručníky/osušky: hotelové ručníky/osušky se nesmí vynášet k bazénu či na pláž. Animace: je součástí nabídky většiny tuniských hotelů. Její provozování i doba je zcela v kompetenci vedení každého hotelu. Sportovní aktivity: veškeré sportovní aktivity jsou za poplatek, pokud není uvedeno jinak. Lehátka a slunečníky: u všech hotelů podléhají lehátka (ať již samostatné či s matrací - "matlou") úhradě. V některých hotelích není možné použít slunečníky u bazénu bez lehátek. Provozování lehátek i slunečníků je zcela v kompetenci daného hotelu a to i jejich poskytování klientům zdarma či za úhradu. Delegáti: zajišťují transfery z/na letiště a první informační schůzku, další informační schůzky (cca dvě za týden) se konají dle dispozic uvedených na informační nástěnce, kde také naleznete telefonická spojení na delegáty a místní kancelář. Delegáti hovoří česky. Late Check Out: prodloužené využívání pokoje - hradí klient přímo na recepci hotelu. Je možné pouze v případě, že není hotel zcela naplněn. Rozhodnutí o hodině, do níž je možné pokoj využít při úhradě Late Check Out, je zcela v kompetenci daného hotelu. Baby cot: dětská postýlka pro dítě do 2 let - hradí klient přímo na recepci hotelu. Je možné tuto službu uvést do voucheru s poznámkou, že klient tuto službu uhradí v hotovosti na recepci hotelu. Sea View: výhled na moře - hradí klient přímo na recepci hotelu. Je možné pouze v případě, že není hotel zcela naplněn. Není možné u zájezdů "Last Minute", tzn. 30 kalendářních dní před začátkem zájezdu. Lékařská pomoc/lékárny: ordinační hodiny jsou většinou od 09.00 do 20.00 hodin místního času vyjma neděle. Běžné léky lze koupit v místních lékárnách. Poplatky za lékařskou péči a léky se platí v hotovosti. Lékařskou zprávu včetně účtenek od lékaře a léků předložte po návratu do ČR pojišťovně. V případě onemocnění se obraťte na delegáta nebo na recepci hotelu.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria


HOUDA YASMINE ****

Číslo zájezdu: 694684
Tunisko, Hammamet, Yasmine Hammamet

Všechny termíny a možnosti (68)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha 11:10
So 27.5 – So 10.6.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
12 290 Kč
Letecky
Praha 11:10
So 27.5 – Út 6.6.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
10 390 Kč
LM | Po slevě 32%
Letecky
Praha 11:10
So 3.6 – Út 13.6.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
10 890 Kč
LM | Po slevě 32%
Letecky
Praha 16:35
Út 20.6 – So 1.7.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
11 490 Kč
LM | Po slevě 34%
Letecky
Praha 16:35
Út 13.6 – So 24.6.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
11 490 Kč
LM | Po slevě 32%
Letecky
Praha 16:35
Út 6.6 – So 17.6.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
11 490 Kč
LM | Po slevě 32%
Letecky
Praha 11:10
So 10.6 – Út 20.6.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
10 990 Kč
LM | Po slevě 32%
Letecky
Praha 11:10
So 17.6 – Út 27.6.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
10 990 Kč
LM | Po slevě 32%
Letecky
Praha 16:35
Út 30.5 – Út 6.6.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
9 190 Kč
LM | Po slevě 35%
Letecky
Praha 11:10
So 27.5 – So 3.6.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
9 190 Kč
LM | Po slevě 33%
Letecky
Praha 16:35
Út 19.9 – So 30.9.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
12 068 Kč
Po slevě 25%
Letecky
Praha 11:10
So 16.9 – Út 26.9.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
11 693 Kč
Po slevě 25%
Letecky
Praha 16:35
Út 20.6 – Út 27.6.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
9 590 Kč
LM | Po slevě 43%
Letecky
Praha 16:35
Út 6.6 – Út 13.6.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
9 590 Kč
LM | Po slevě 35%
Letecky
Praha 11:10
So 17.6 – So 24.6.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
9 590 Kč
LM | Po slevě 33%
Letecky
Praha 16:35
Út 13.6 – Út 20.6.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
9 590 Kč
LM | Po slevě 43%
Letecky
Praha 11:10
So 10.6 – So 17.6.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
9 590 Kč
LM | Po slevě 33%
Letecky
Praha 16:35
Út 12.9 – So 23.9.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
12 668 Kč
Po slevě 25%
Letecky
Praha 16:35
Út 19.9 – Út 26.9.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
9 890 Kč
Po slevě 31%
Letecky
Praha 11:10
So 9.9 – Út 19.9.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
12 668 Kč
Po slevě 25%
Letecky
Praha 16:35
Út 12.9 – Út 19.9.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
10 390 Kč
Po slevě 32%
Letecky
Praha 11:10
So 23.9 – So 30.9.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
10 418 Kč
Po slevě 25%
Letecky
Praha 11:10
So 16.9 – So 23.9.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
10 418 Kč
Po slevě 25%
Letecky
Praha 16:35
Út 29.8 – So 9.9.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
13 643 Kč
Po slevě 25%
Letecky
Praha 16:35
Út 5.9 – So 16.9.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
13 643 Kč
Po slevě 25%