Termín:
28. 9. – 5. 10. 2017
Počet dní:
8 (čt – čt)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 18:35
Strava:
all inclusive
Původní cena:
11 490  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha a popis

Tento 3* hotel ležící 800 metrů od centra města Alanya, byl zrenovovaný v roce 2011 a nabízí svých hostům 70 pokojů. Proslulá Kleopatřina pláž je pár kroků od hotelu. V docházkové vzdálenosti se nachází množství barů, diskoték, restaurací a zábavy.Hotel je vzdálený 120 km od mezinárodního letiště Antalya.

Vybavení hotelu

V hotelu je k dispozici vstupní hala s 24-hodinová recepcí, lobby, restaurace, lobby bar, bar u bazénu, internetová kavárna, knihovna, TV místnost, nákupní centrum, Wi-Fi připojení, bazén, dětský bazén, lékař, plážový volejbal, dětské hřiště, parkoviště.

Vybavení pokoje

STANDARD POKOJE - jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, balkonem, klimatizací, satelitní TV, trezorem (za poplatek), minibarem.

Stravování

All inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje do 22 hodin. Čerstvé ovocné šťávy a některé importované nápoje a všechny nápoje po 22 hodině jsou za poplatek.

Pláž a plážový servis

Kleopatřina pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 100 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky, vodní sporty jsou za poplatek.

Pro děti

Dětský bazén a dětské hřiště.

Sport a zábava

Plážový volejbal, šipky, vodní sporty na pláži, knihovna, TV místnost. Nabídku sportů a zábavy, které jsou v rámci all inclusive, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby v ceně

Služba probuzení, šipky, plážový volejbal, Wi-Fi připojení, knihovna, parkoviště, TV místnost. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek

Vodní sporty, trezor, internetová kavárna, A la carte restaurace, lehátka a slunečníky, dovozené nápoje, čerstvé džusy, turecká káva, minibar, lékař. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Pantour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Turecká riviéra

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Kleopatra Alis Hotel ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 50 m

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

19 uživatelů

Pořadí

151. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Alanya.

Poslední komentář

19.6.2016 | Evik
Datum pobytu: 1.9.2012
Tak do této ubytovny už nikdy

Nejnovější recenze

1
30.9.2015 | Eva
Datum pobytu 1.9.2015
1/5 - Nic moc
NIKDY VÍCE
2
18.9.2015 | Jitka
Datum pobytu 1.9.2015
2/5 - Horší
hotel fuj
4
4.6.2015 | Anděl Karel
Datum pobytu 1.5.2015
4/5 - Skvělé
Spokojeni,ale do tohoto hotelu už bychom asi nejeli.

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.


Kleopatra Alis ***

Číslo zájezdu: 720555
Turecko, Alanya, Alanya, Kleopatřina pláž