Termín:
28. 9.–28. 9. 2016
Počet dní:
1 (St–St)
Počet nocí:
0
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:

Další termíny a možnosti

Rakousko

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis:


Program zájezdu:
1. den: Odjezd z ČR v brzkých ranních hodinách.
Nejdříve navštívíme čokoládovnu Hauswirth, která patří k největším výrobcům cukrovinek v Rakousku. Prohlédnete si,  jak se čokoláda vyrábí, ochutnáte místní výrobky s možností zakoupení těchto pochoutek ve firemní prodejně. V odpoledních hodinách se vypravíme do Laxenburgu, kde navštívíme nádherný vodní zámek Frenzesburg- jedná se o napodobeninu středověkého hradu na umělém ostrově uprostřed zámeckého jezera s množstvím zábavných staveb a mystických jeskyň. Zámecký park je příkladem historického zahradnického umění 18. a 19. století a je zapsán na seznamu Natura 2000. Na tomto kouzelném místě trávil císař František Josef líbánky s císařovnou Sisi. Dále navštívíme zatopený sádrovcový důl Seegrotte, kde nás čeká plavba po největším podzemním jezeře v Evropě. V období druhé světové války byl zabaven německými vojenskými silami a byla zde vybudována podzemní továrna na letadla. Večer odjezd do ČR.

Minimální počet účastníků:
40. Změna programu vyhrazena.

Poznámka:


Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Dopravu autobusem s klimatizací a WC, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

Cestovní pojištění, vstupné cca- park dospělá osoba 2€, dítě zdarma, prohlídka zámku s audioprůvodcem v češtině dosp.osoba - 10€, dítě do 14 let 5€, přívoz k zámku 0,5-1€, jeskyně – dospělá osoba - 6€, dítě do 14 let - 5€

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

Rakousko

Rakousko je převážně hornaté, průměrná nadmořská výška je asi 900 m n. m. Rakouské hory patří k východní části Alp a procházejí zemí v několika pásmech západovýchodního směru. Na samém severu země leží Tyrolské a Salcburské Alpy, v centrální části pak Vysoké Taury s nejvyšším rakouským vrcholem Grossglockner (3797 m n. m.). Na jihu se rozkládají Ötztalské, Zillertalské a Karnické Alpy.

Rakousko nabízí 20 000 km perfektně upravených sjezdových a běžeckých tratí, 9 500 vleků a lanovek s celkovoukapacitou 1,5 mil. osob/ hod. Skipas zahrnuje kromě vyvážení se lanovkou či vlekem na vrchol sjezdovek a cestování ski busem často i doplňkové služby ve větších střediscích. Lyžaři jsou zpravidla dopravováni ze spodních částí sjezdovek na vrcholky hor dostatečným množstvím rychlých vleků a lanovek různých typů: sedačkovými lanovkami, kabinkami nazývanými také gondoly, velkými lanovkovými kabinami nebo horskou dráhou s ozubnicí zvanou zubačka. Každé větší lyžařské středisko navíc poskytuje možnost dostatečného vyžití i pro vyznavače snowboardů. Pokud ve středisku není k dispozici celý snowboard funpark, bývají pro vyznavače „prken“ vyčleněné svahy bez úpravy povrchu. Rovněž běžkaři si zde přijdou na své. Strojově upravené a samozřejmě zdarma přístupné tratě se opět nacházejí v každé lyžařské oblasti země. Asi nejznámější jsou oblasti Ramsau am Dachstein (Schladming– Ramsau–Dachstein Tauern), Schneewinkel ve střediscíchFieberbrunn- Waidring nebo běžecké tratě oblasti Kössen-Walchsee, ale i mnoho dalších, místy i vysoko položených, ale vždy perfektně upravených běžeckých tratí.

Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour


Kouzelný zámek Laxenburg, čokoládovna a plavba po podzemní jezeře

Číslo zájezdu: 536024
Rakousko, Laxenburg

Nezávazná objednávka

Kouzelný zámek Laxenburg, čokoládovna a plavba po podzemní jezeře

Rakousko, Laxenburg

Termín: 28. 9. – 28. 9. 2016
Počet dní: 1 (St – St)
Doprava: autobusem
Strava: bez stravy
Cena za osobu: 549 Kč

Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Objednávku také můžete dokončit telefonicky.

Táňa Mládková
800 656 610
Táňa Mládková
operátorka infolinky
Volejte nám zdarma i z mobilu
pondělí–pátek:
7.30–22.00
sobota–neděle:
8.30–22.00