Termín:
27. 4. – 1. 5. 2017
Počet dní:
5 (čt – po)
Počet nocí:
4
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

1. den

Transfer z letiště do resortu Zebula Golf Estate & Spa, ubytování v hotelu a 3-hodinové safari s průvodcem.

2. den

Snídaně v clubhousu, green fee na 18-ti jamkovém golfovém hřišti Zebula Golf, po hře hodinová projížďka na slonech.

3. den

Snídaně v clubhousu, transfer na golfové hřiště Elements Private Golf Reserve, green fee na 18-ti jamkovém hřišti a následně transfer zpět do hotelu Zebula Golf Estate & Spa.

4. den

Snídaně v clubhousu, focení s gepardy, odjezd na golfové hřiště Euphoria Golf Estate@ Hydro, green fee na 18-ti jamkovém hřišti a následně transfer do hotelu Legend Golf & Safari resort.

5. den

Safari s pozorováním velké pětky za východu slunce, snídaně v clubhousu, green fee na 18-ti jamkovém golfovém hřišti "Signature Course", po hře volné odpoledne v hotelu Legend Golf & Safari resort.

6. den

Snídaně v Clubhousu, green fee na 18-ti jamkovém hřišti "Signature Course", odpoledne Safari při západu slunce s pozorováním velké pětky. Ubytování v hotelu Legend Golf & Safari resort.

7. den

Snídaně v Clubhousu, green fee na 18-ti jamkovém hřišti Tribule Course, po golfu odjezd na letiště nebo do jiné lokality v Jihoafrické Republice.

Poloha

Resort Legend Golf & Safari je zasazen v nádherné přírodě u přírodní rezervace Entabeni, které dominuje majestátní hora Hanglip.

Vybavení hotelu

Resort tvoří vstupní brána, obchody se suvenýry, restaurace, wellness centrum, botanická zahrada, několik kulturních vesnic. Během dne si zde můžete užívat safari s rangerem v rezeraci nebo navštívit Legend Wildlife Centre, které se zabývá mimo jiné chovem některých ohrožených druhů zvířat jako bílých lvů, sobolích antilop a gepardů.

Vybavení pokoje

Ubytování v malých luxusních soukromých domcích s moderním stylovým zařízením a překrásnými výhledy. Každý domek je vybaven koupelnou, televizí, telefonem, trezorem a klimatizací.

Sport a zábava

Punc jedinečnosti dává tomuto resortu unikátní golfové hřiště Signature Golf Course, na jehož tvorbě se podílelo osmnáct světových golfových hvězd. Hřiště je nejdelší v Jihoafrické republice a pyšní se slavnou jamkou Extreme 19th. K jejímu odpališti ve výšce 400 metrů na hoře Hanglip se dá dostat pouze helikoptérou, green ve tvaru Afriky se nachází na úpatí hory. Resort disponuje ještě jedním desetijamkovým golfovým hřištěm, devět jamek vzdává hold slavným jamkám z jiných světových hřišť, desátá jamka je místní.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • 4x ubytování ve dvoulůžkových pokojích s polopenzí
  • 2x green fee na 18-ti jamkovém golfovém hřišti Legend "Signature" Golf Course
  • 2x green fee na 10-ti jamkovém hřišti PAR 3 Tribute Course
  • 2x safari "veká pětka"

Základní cena nezahrnuje

  • leteckou přepravu Praha - Tambo - Praha (zajistíme Vám rádi na vyžádání)
  • transfery (zajistíme Vám rádi na vyžádání)
  • pojištění léčebných nákladů v zahraničí (zajistíme Vám rádi na vyžádání)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Snail Travel International, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Jihoafrická republika
  • Místo dle CK: Limpopo

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Legend Golf and Safari resort *****
(Webové stránky hotelu)


LEGEND GOLF & SAFARI RESORT - golf *****

Číslo zájezdu: 676810
Jihoafrická republika, Limpopo, Entabeni Game Reserve