Termín:
30. 9. – 7. 10. 2017
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

Rezidence leží asi 400 metrů od široké písečné pláže, na úpatí Maurského pohoří, vzdálenost do Hyeres asi 15 km.

Ubytování

Komplex se skládá z několika třípodlažních budov. K dispozici jsou dva bazény, tobogán, spa centrum (vše otevřené od dubna do konce září podle počasí), tenisový kurt, multifunkční sportovní hřiště, restaurace, snack bar u bazénu, sauna a hammam za příplatek v sousední rezidenci Océanides (nutná rezervace), wifi připojení na recepci za příplatek, venkovní parkoviště zdarma, prádelna za příplatek. Během letních prázdnin je připraven animační program pro děti ve věku 4 - 15 let a dospělé.

V rezidenci jsou apartmány pro 4 a 6 osob.
Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 26 m 2, plně vybavený kuchyňský kout (sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s dvěma lůžky, pokoj s manželskou postelí, koupelna s WC, klimatizace.

Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 40 m 2, plně vybavený kuchyňský kout (sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s dvěma lůžky, pokoj s manželskou postelí, pokoj s dvěma oddělenými lůžky, koupelna s WC, klimatizace.

Stravování

Vlastní. Možnost večeří a polopenze v restauraci v areálu rezidence.

Názor CK

Doporučujeme výlety na kole v okolí nebo v Maurském pohoří, v okolí krásné pláže - Pellegrin asi 3 km, pláž Leoube 4 km, pláž Estagnol 6 km, pláž Brégancon 8 km. Možnost výletů na ostrovy Porquerolles, Port Cros, Ile du Levant.

Doplňující informace
 • ložní prádlo 10,50 Eur / osoba
 • koupelnové prádlo 6 Eur / osoba
 • půjčení dětské postýlky, židličky, vaničky 25 Eur / týden (nutná rezervace předem)
 • příplatek za zvíře 45 Eur / týden
 • možnost konečného úklidu od 55 Eur
 • nehlídané venkovní parkoviště zdarma
 • TV za příplatek 40 Eur / týden
 • sauna a hammam v rezidence Océanides 6 Eur / 30 minut
 • wifi připojení na recepci 5 Eur / den, 20 Eur / týden

Všechny uvedené apartmány (i když na našem webu jsou k dispozici) je nutno ověřit u francouzského partnera, zda má volnou kapacitu. Požadavky na ubytování zasílejte na emailovou adresu CK. Odpověď s případnou nabídkou náhradního ubytování Vám zašleme do 24 hodin.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

7 nocí v apartmánu, spotřebu energií.

Základní cena nezahrnuje

vratnou kauci 300 Eur / apartmán / studio, pobytovou taxu cca 0,9 Eur / osoba / den, komplexní pojištění, delegátské služby, dopravu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Inex, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Azurové pobřeží
 • Místo dle CK: La Londe Les Maures

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Residence Odalys L'Ile d'Or ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 700 m

Francie

Francie se řadí řadu let k turisticky nejoblíbenějším destinacím, svým hostům nabízí prestižní světoznámá letoviska, koupání v průzračně čistém moři a bohatý program poznávání historie kraje, ve kterém se rozhodnete strávit svoji dovolenou. Neopakovatelné gastronomické zážitky, výborné francouzské víno a „umění žít“ – ideální dovolenou s francouzským šarmem máte zaručenou! Azurové pobřeží, lákající především azurovým mořem, sluncem, krásnými písčitými plážemi, jachtami, gurmánskými zážitky, posezením v příjemných pobřežních kavárničkách a večerní zábavou v místních klubech nebo kasinech. Pro klienty cestující vlastní dopravou mnoho nádherných a zajímavých míst v dosahu ubytování: Monako, Nice, St. Tropez s proslulou četnickou stanicí a jachtařským přístavem a mnoho dalších.