Termín:
25. 9. – 3. 10. 2017
Počet dní:
9 (po – út)
Počet nocí:
8
Doprava:
letecky Praha
Strava:
all inclusive
Původní cena:
21 540  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
http://www.zajezdy.cz/dovolena-maya-beach-kreta-recko-z723509/430693230/

Popis ubytování a programu zájezdu

Menší hotelový resort s bazénem je svou polohou ideálním místem pro romantické procházky letoviskem Gouves a je vhodný pro klienty, kteří mají rádi oblázkové pláže (80m od areálu) i pláže písečné (cca 150m). Nejen rodiny s dětmi mohou individuálně navštívit Krétské Akvárium či Dinosauří park. Autobusová zastávka v blízkosti hotelu zajišťuje dopravu do Heraklionu i dalších letovisek. Další možností je využít výletní vláček (cca 500m od hotelu) a užít si 75min okruh přes letoviska, Gouves, Gournes, Kokkini Hani. Vřele doporučujeme.
PLÁŽ
Pláž je dostupná přes pobřežní komunikaci. Slunečníky a lehátka jsou na pláži za poplatek.
UBYTOVÁNÍ
Útulné dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek. Na vyžádání je možné zajistit rodinné pokoje až pro 5 osob.
VYBAVENÍ POKOJŮ
Všechny typy pokojů jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, fénem, klimatizací, telefonem, SAT/TV, chladničkou a balkónem nebo teráskou. Trezor za poplatek.
STRAVOVÁNÍ
ALL INCLUSIVE – snídaně, oběd, večeře formou pestrého bufetu (u obědů a večeří zmrzlina/dezert). Během dne v určitých hodinách možnost sladkých snacků. Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje zdarma od 10:30-23:00 hod.
VYBAVENÍ HOTELU
Areál disponuje restaurací s venkovní terasou a barem, bazénem a dětským bazénem s lehátky a slunečníky zdarma. V hotelu se nachází vstupní hala s recepcí, internetový koutek za poplatek, Wifi v prostoru recepce zdarma.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Heraklion - Praha, letištní, bezpečnostní taxy, palivový a emisní příplatek,váhu do 15 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, služby delegáta, uvedenou stravu, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní pojištění, občerstvení na palubě letadla, fakultativní výlety.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Afrodita, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Kréta
  • Místo dle CK: Kato Gouves
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Gouves Maya Resort

Typ pláže: kamenitá
Vzdálenost od pláže: 100 m

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

11 uživatelů

Pořadí

153. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Kréta.

Poslední komentář

11.10.2016 | účetní
Datum pobytu: 1.10.2016
velmi dobrý

Nejnovější recenze

4
7.9.2016 | cantache
Datum pobytu 1.8.2016
4/5 - Skvělé
S přehlédnutím malých nedostatků mohu doporučit, hlavně rodinám s dětmi a lidem co nelpí na luxusu.
4
20.8.2016 | Rita K.
Datum pobytu 1.8.2016
4/5 - Skvělé
Dovolenou jsme si užili i přes uvedené nedostatky, ale příště určitě pojedeme jinam.
2
8.7.2016 | Jaroslava
Datum pobytu 1.7.2016
2/5 - Horší
do tohoto hotelu se již nevrátím , pro nenáročné

Řecko

Poloha: Řecko je kouzelná země, protkaná slunečními paprsky, prosycená vůní zrajících oliv a omývaná vlnami blankytně modrého moře. Bohové Řecko milovali a rozmazlovali. Důkazem nám jsou chrámy a mocné monumentální stavby, jež pro ně vytvořili smrtelníci jako projev úcty a vděčnosti. Řecko má velice zajímavou minulost, krásnou krajinu a pestrou kuchyni, ale samozřejmě bychom v žádném případě neměli opomenout pohostinnost místních obyvatel, jež velice přispívá k příjemné atmosféře při pobytu v Řecku. Řecko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Středozemním, Jónským a Egejským mořem. Pro tuto balkánskou zemi je charakteristická velká přírodní rozmanitost. Vysoká pohoří (Olymp - 2.917 m), úrodné nížiny a krásné ostrovy. Ostrovy tvoří přes pětinu rozlohy země. Z tisíců řeckých ostrovů a ostrůvků jich má pouze 78 více než 100 celoročních obyvatel. Několik stovek větších ostrovů se dělí do 4 souostroví: v Egejském moři se nachází Kyklády, Severní a Jižní Sporády, součástí Jižních Sporád jsou i Dodekanésy. Poslední skupina se nachází v Jónském moři, jedná se o Jónské ostrovy. Nezařazené zůstávají ostrovy v Sarónském zálivu, Évia a Kréta

Počet obyvatel: 10.000.000.

Hlavní město: Athény.

Jazyk: Řečtina.

Měna: Euro.

Ceny: Obecně platí, že v Řecku jsou ceny vyšší než u nás. V létě je však ovoce, zelenina, spotřební zboží a některé druhy potravin téměř stejně drahé jako u nás.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria


Maya Beach

Číslo zájezdu: 723509
Řecko, Kréta, Kréta - Heraklion