Termín:
30. 9. – 7. 10. 2017
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu


Poloha

Le Grau de Roi je tradiční rybářská vesnice na okraji národního parku Camargue -  volně žijící plameňáci, bílí koně a černý skot. Místo je vhodné jak pro trávení příjemné pobytové dovolené (bazény, jezero, moře, animační programy), tak i jako výchozí místo pro výlety do okolí (Nimes, Avignon, Arbes, Montpellier).  Komplex leží 1 km od pláže a 500 m od starého města.  V červenci a v srpnu jezdí k pláži motorový člun (za poplatek). 

Ubytování

obytný komplex sestává z dobře vybavených mobilhomů pro 2-8 osob. Každý byt má vybavený kuchyňský kout (varná deska, lednice), koupelnu, WC a terasu s posezením.Mobilhome MBH 3 pro 3 osoby (cca 16 m2): obývací pokoj s pohovkou a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí.Mobilhome MBH 5 pro 5 osob (cca 22 m2): obývací pokoj s pohovkou a kuchyňským koutem, 2 ložnice, každá se 2 lůžky.Mobilhome MBH 6 pro 6 osob (cca 27 m2): obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, 2 ložnice, každá se 2 lůžky.Mobilhome MBH 8 pro 8 osob (cca 29 m2): obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, 3 ložnice, každá se 2 lůžky.V mobilhomu nelze ubytovat více osob, než pro kolik je určen, a to včetně malých dětí.Nelze poskytnout přistýlku, postýlku a ani ubytovat dítě bez nároku na lůžko. 

Vybavení

velký venkovní bazén s brouzdalištěm a plochou na slunění, tenisové kurty, mini-golf, petanque, dětské hřiště, diskotéka, bar, restaurace, multifunkční sportovní hala. 

Speciální nabídka

 SLEVA 20% na 2-týdenní pobyty do 08.07. a od 02.09. 

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

nájem mobilhomu (pobyty sobota-sobota) a spotřeby energií (voda, elektřina, plyn).

Základní cena nezahrnuje

Povinný příplatek: pobytová taxa cca 1 €/ os. a noc.Nepovinný příplatek:  závěrečný úklid 58 €/ byt, TV 40 €/ týden.Domácí zvířata: menší zvířata povolena za poplatek 50 €/ 7 nocí. Nutno nahlásit a objednat předem. Při ubytování nutno předložit očkovací průkaz zvířete. V areálu možný pohyb jen na vodítku!Vratná kauce: 300 €/ apartmán.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Color Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Languedoc-Roussillon
  • Místo dle CK: Le Grau Du Roi

Francie

Francie se řadí řadu let k turisticky nejoblíbenějším destinacím, svým hostům nabízí prestižní světoznámá letoviska, koupání v průzračně čistém moři a bohatý program poznávání historie kraje, ve kterém se rozhodnete strávit svoji dovolenou. Neopakovatelné gastronomické zážitky, výborné francouzské víno a „umění žít“ – ideální dovolenou s francouzským šarmem máte zaručenou! Azurové pobřeží, lákající především azurovým mořem, sluncem, krásnými písčitými plážemi, jachtami, gurmánskými zážitky, posezením v příjemných pobřežních kavárničkách a večerní zábavou v místních klubech nebo kasinech. Pro klienty cestující vlastní dopravou mnoho nádherných a zajímavých míst v dosahu ubytování: Monako, Nice, St. Tropez s proslulou četnickou stanicí a jachtařským přístavem a mnoho dalších.


Mobilhomy Domaine Résidentiel de Plein Air „Elysée“ s bazénem

Číslo zájezdu: 722674
Francie, Azurové pobřeží, Francouzská riviéra, Lví zátoka, Occitanie, Provence, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Camargue, Le Grau-du-Roi