Termín:
21. 10. – 28. 10. 2017
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
bez dopravy
Strava:
plná penze
Cena za osobu:
7 798
(299 EUR)
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Úvod

Výletná loď MSC OPERA bola kompletne zrekonštruovaná v lete 2015.  Elegantná loď poskytuje pohodlie a kvalitné služby na 9 palubách. Kapacita lode je 2199 pasažierov a 728 členov posádky. K vybaveniu lode patrí: 2 bazény, 1 detský vodný park, 2 vírivky, fitnes centrum, MSC Aurea Spa (sauna, masáže, Thalasso terapie, turecké kúpele, štúdio krásy), športové centrum (multifunkčné ihrisko, minigolf, bežecká dráha), internetová kaviareň, knižnica, videoherňa, detské kluby podľa veku (LEGO herňa, CHICCO herňa pre najmenších, teenage klub), divadlo, kasíno, diskotéka, nákupné centrum, kongresové centrum, 4 reštaurácie a 8 barov.

Úvod

8-dňová okružná plavba

Ubytovanie

Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SAT TV, rádiom, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sprchovacím kútom (alebo vaňou), WC, sušičom na vlasy a kozmetikou. Dvadsaťštyrihodinový kajutový servis. Typy kajút: vnútorné bez okna (pre 2 až 4 osoby), kajuty s oknom (pre 2 až 4 osoby), kajuty s balkónom (pre 2 až 3 osoby) a suity s balkónom (pre 2 až 3 osoby). K dispozícii aj bezbariérové kajuty.

Stravovanie

Plná penzia (v cene voda, káva, čaj v bufetovej reštaurácii).

Doprava

Letecká. Viac informácií v CK.

Upozornenie

Ceny uvedené v tomto katalógu sú v eurách a sú aktuálne ku dňu vydania tohto katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, takže platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu.

Program 1. deň

Havanna (Kuba) nalodenie večer

Program 2. deň

Havanna (Kuba)

Program 3. deň

Havanna (Kuba) odchod 18:00 h.

Program 4. deň

Na mori.

Program 5. deň

Montego Bay (Jamajka) príchod 09:00 h - odchod 20:00 h. Vo vybraných termínoch je zastávka v Ocho Rios (Jamajka) od 08:00 h do 18:00 h. Aktuálnu trasu na konkrétny termín dostanete vo Vašej CK.

Program 6. deň

Georgetown (Kajmanské ostrovy) príchod 09:00 h - odchod 15:00 h.

Program 7. deň

Cozumel (Mexiko) príchod 10:00 h - odchod 18:00 h.

Program 8. deň

Havanna (Kuba) príchod 15:00 h.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, voda, káva, čaj v bufetovej reštaurácii, vybrané služby na lodi, prístavné poplatky

Základní cena nezahrnuje

Dopravu do/z prístavu, prepitné (12 USD/dosp.os./noc, 6 USD/dieťa 3-14 rokov/noc), fakultatívne výlety, komplexné cestovné poistenie.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Satur Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Kajmanské ostrovy
  • Místo dle CK: Cozumel, Georgetown, Havanna, Montego Bay

Havana, Jamajka

Největší metropole Karibiku, která byla a je centrem ostrova, město plné kontrastů, které nenechá nikoho lhostejným. Bohatá minulost a strnulá přítomnost, znovuvzkříšená nádhera výstavních koloniálních vil smíchaných se zapuštěnými věžáky ve Vedadu, luxusními vilami v Miramaru a socialistickými paneláky na okraji města, to vše je Havana, „stará dáma Karibiku“.

Havana byla založena na počátku 16. století a z malého kotviště se díky obchodu s otroky a cukrovou třtinou stal největší přístav v Karibiku a později i centrum hříchů Ameriky. Počátkem 80. let byla její stará část „La Habana Vieja“ zapsána jako památka do světového kulturního dědictví UNESCO a nabízí vám nesčetné množství historických památek a muzeí. Podlehněte i vy kouzlu úzkých uliček a stejně jako Ernest Hemingway. Vychutnejte sklenku mojita a daiquiri v jeho oblíbených barech Bodeguita del Medio a Floridita.

Popis byl převzat z katalogu CK FIRO-tour

Jamajka, Kuba, Velká Británie

Kryštof Kolumbus objevil Jamajku během své druhé objevné plavby do Ameriky v roce 1494. Uviděl vysoké hory a množství řek, a proto pojmenoval tento ostrov Hayamaca, kraj lesů a vod. Jamajka má bohatou historii protkanou životem a památkami několika kultur. Od roku 1655 byla pod nadvládou Angličanů po celých 300 let. Nádhera jamajské přírody umocněná exotickým prostředím karibské oblasti přitahuje návštěvníky z celého světa už desítky let. Hory, vodopády, zelené louky a lesy neopakovatelné krásy, pláže zlatavé barvy, nádherný bílý písek, křišťálová voda, nezapomenutelné západy slunce, to vše je Jamajka. Vítr ze severovýchodu a podvečerní vánky udržují stále příjemnou teplotu na pobřeží. Jamajka nabízí kromě odpočinku na bílých plážích také toulky po plantážích, rybaření a plachtění, golf, potápění, rafting a koupání v minerálních pramenech. Život na Jamajce se nese v rytmu reggae, které proslavil Bob Marley.


MSC OPERA - Kuba a Západný Karibik ****

Číslo zájezdu: 845976
Jamajka, Kuba, Velká Británie, Havana, Jamajka, Havana