Termín:
23. 8. – 30. 8. 2017
Počet dní:
8 (st – st)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 19:15
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Maximální obsazenost

2 dospělé osoby + 2 děti
3 dospělé osoby + 1 dítě

Pláz

Krásná, dlouhá písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo před resortem. Pro vstup do moře je zde také molo. Klientům jsou k dispozici služby plážového baru, sprchy, WC, lehátka se slunečníky a plážové osušky zdarma.

Poloha

Luxusní hotelový resort je situován na klidném místě, 17 km od centra rušného letoviska Hurghada. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté přímo v hotelu nebo v centru Hurghady (hotel zajišťuje pravidelnou kyvadlovou dopravu za poplatek). Mezinárodní letiště Hurghada je vzdáleno 24 km od hotelu.

Stravování

All inclusive

Vybavení pokoje

Moderně zařízené, prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprchou, WC, fénem), telefonem, klimatizací, SAT/TV, minibarem, trezorem a balkonem nebo terasou.

Vybavení hotelu

Klientům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, směnárnou a lobby barem, hlavní restaurace, a la carte restaurací (ruská, libanonská, italská, čínská, sushi), internetový koutek a Wi-Fi připojení (za poplatek), restaurace na pláži, BBQ restaurace, několik barů, diskotéka, 4 velké venkovní bazény (v zimě vyhřívané), dětský bazén, opalovací terasa (lehátka a slunečníky zdarma), posilovna, SPA centrum, bankomat, konferenční místnost, miniklub, dětské hřiště, půjčovna automobilů, prádelna, sportoviště a parkoviště, pravidelné bohaté animační programy pro děti i dospělé a zábavné večerní show, aerobik, vodní gymnastika, vodní pólo, minigolf, stolní tenis, plážový volejbal, sauna, masáže, vířivka, kosmetické ošetření, tělové zábaly, solárium, turecké lázně, balneoterapie, reflexní terapie, manikúra, pedikúra.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Azur Reizen, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Hurghada
  • Místo dle CK: Hurghada

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Nubia Aqua Beach Resort ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

6 uživatelů

Pořadí

97. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Hurghada.

Poslední komentář

29.7.2017 | Věra
Datum pobytu: 1.7.2017
Na letišti v Hurghádě jsme si kupovali vízum,měli jsme z toho strach,ale vše proběhlo v pořádku (je tam stánek s nápisem "Visa",zaplatíte 25 dolarů a do pasu nalepí známku).V Egyptě jsme byli poprvé a byli jsme moc spokojeni.V hotelu byli ubytovaní Rusové,Poláci,hodně Čechů,ale bohužel i místních Egypťanů v těch jejich hábitech.Bohužel nás jeden den postihly zažívací problémy,ale s tím jsme tak trochu počítali (vyřešil to endiaron),nepili jsme vodu s kohoutku (i zuby jsme si čistili balenou vodou) ani nejedli zmrzlinu,do pití jsme si nepřáli led,ale stalo se.

Nejnovější recenze

1
27.5.2015 | Lenka
Datum pobytu 1.5.2015
1/5 - Nic moc
Byla jsem v Egyptě po sedmé a toto byl nejhorší výběr. Jeli jsme k moři, ale moře tam prostě není!Nechápu,jak může cestovka nabízet hotel jako dovolenou u moře. All inclusive je v tomto hotelu s podivnými praktiky,kdy víno je za ůplatu,vodka naředěná vodou a personál nervózní a neochotný.Funguje pouze pod dohledem nadřízených.Jídelna pouze jedna,venkovní občerstvení s jídlem jedno a na pláži byl v provozu jeden bar s nápoji.Doporučení NEjEZDIT do Nubie! květen 2015
1
18.5.2015 | SIMČA
Datum pobytu 1.6.2014
1/5 - Nic moc
POKUD NECHCETE MÍT ZKAŽENOU DOVOLENOU DEJTE NA RECENZE A NEJEZDĚTE SEM BUDETE ZKLAMANÍ!!!!!!TED UŽ VÍM ŽE DAM I NA RECENZE NA KTERY JSEM PŘED ODJEZDEM NEDALA!!JSEM PONAUČENA!!!
1
18.5.2014 | Šárka Návratová
Datum pobytu 1.4.2014
1/5 - Nic moc
Nikdy více !!!!!

Hurghada

Hurghada patří mezi nejoblíbenější a nejznámější přímořská turistická letoviska na africkém pobřeží Rudého moře. Má tři centra: staré centrum Dahar, novější centrum Sakkala a zcelou novou Navaru. Dahar je od Sakkaly vzdálen cca 10 minut jízdy. Výhodou letoviska Hurghada jsou nejen písčité pláže a blízkost atraktivních podmořských korálových útesů, ale i jeho poloha v dostupné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru, kde můžete navštívit monumentální staroegyptské památky, jako např. pyramidové pole, kde naleznete tři největší a nejznámější pyramidy v Gíze, luxorské Údolí králů a královen, zádušní chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám. Kromě výletů za historií nabízí Hurghada výlety na blízké ostrůvky za neopakovatelným podmořským světem. Hurghada celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápění.

,,Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria,,

Egypt

Poloha: Egypt, země faraónů, pyramid, země životodárné řeky Nil, krásného Rudého moře plného korálových útesů, rozkládající se mezi Středozemním a Rudým mořem na pomezí Afriky a Asie na ploše 1.001.450 km2. Země, kde díky úrodným záplavám řeky Nil (druhá nejdelší řeka na světě, 6671 km) vznikla jedna z nejstarších civilizací na světě, kde dnes žije jen v hlavním městě v Káhiře (Al-Qahirah) více jak 17 miliónů obyvatel z celkových 70. Většinu území Egypta tvoří poušť. Kromě okolí Nilu, kde žije nejvíce obyvatel, vznikla mnohá přímořská letoviska, která lákají své návštěvníky novými hotely, skvělými službami a především krásným koupáním. Egyptská arabská republika se rozkládá v severovýchodní Africe u pobřeží Středozemního a Rudého moře a na Sinajském poloostrově. Značnou část území zaujímají pouště Sahara a Libyjská poušť s pánvemi a oázami, na jihozápadě s horskými masivy. Východně od údolí Nilu se pak nachází Arabská poušť, která je při pobřeží Rudého moře skalnatá a hornatá, podobně jako Sinajský poloostrov. Ve vnitrozemí je podnebí subtropické s velkými výkyvy teplot, na severním pobřeží kontinentální. V Egyptě je velmi příjemné klima od října do konce června, naopak v letních měsících (červenec až první polovina září) teploty vystupují na 40 °C, v jižních oblastech až na 50 °C. Jediným stálým tokem je Nil, řada dalších údolí obsahuje vodu jen v období dešťů. Pouště jsou bez rostlinstva, místy křovité nebo travnaté, podél Nilu roste subtropické rostlinstvo. K nejpřitažlivějším pamětihodnostem patří pyramidy a Sfinga.

Jazyk: Mluví se arabsky, domluvíte se však i anglicky, rusky, francouzsky a v některých obchodech se akceptuje i němčina.

Měna: Měna je egyptská libra (EGP) = 100 piastrů. Do Egypta je možno vyvážet jakoukoliv volně směnitelnou měnu v jakémkoliv množství. V hotelích a některých obchodech lze platit bez problémů cestovními šeky a eurošeky a rovněž platebními kartami. To ale neplatí na tržištích ani na výletních lodích po Nilu, kde se platí výhradně hotovými penězi. Peníze lze měnit v hotelích, směnárnách nebo v bankách bez poplatku za výměnu. Banky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8:30 do 14:00 hodin.

Ceny: Ceny v restauračních zařízeních se liší v závislosti na jejich kvalitě. Ceny jídel v restauracích nedosahují cenové hladiny obvyklé ve světě. Turisté se nejčastěji stravují v husté síti bister a restaurací, kde cena jídla pro čtyři osoby nepřesáhne 25 USD. Je třeba vždy klást důraz na hygienickou úroveň stravovacího zařízení. Pro evropského strávníka je nevhodná konzumace ovoce, které nelze bezpečně omýt, tepelně nezpracované zeleniny, pouličně prodávané zmrzliny a vody z veřejného vodovodního řadu. Pijte pouze kupovanou balenou chlazenou vodu. Nakupovat lze v supermarketech nebo na tržištích. K těm neodmyslitelně patří pověstné smlouvání.

Poznámka: V arabských zemích je zvykem věnovat za poskytnuté služby spropitné. Tzv. „bakšišné“ je v Egyptě nepsaným zákonem a záležitostí zcela nevyhnutelnou. Bakšišné tvoří tedy povinný příplatek k zájezdu. Jeho výše je uvedena v ceníku. Bakšišné, které platíte je rozdělováno zahraničním partnerem mezi personál hotelů a letiště či mezi řidiče. Bakšišné se inkasuje po příletu do Egypta zahraničním partnerem CK Alexandria. Vzhledem k místní mentalitě však můžete očekávat, že po vás bude personál hotelů za různé služby požadovat další mírné spropitné. Očkování a lékař: Očkování není povinné ani nutné. Cizincům jsou v EAR doporučovány služby soukromých nemocnic, které jsou sice stále podstatně nákladnější, avšak péče a služby jsou na mnohem vyšší úrovni než ve státních zařízeních. Zacházení s pacienty je na soukromých klinikách lépe organizováno a je rovněž zajištěna pooperační péče mnohem vyššího standardu než ve státních nemocnicích. Doprava: Po Egyptě funguje autobusová doprava klimatizovanými autobusy, v Káhiře lze ale také využít podzemní dráhu - metro, kterým se cestuje rychle a bezpečně. Hojně jsou rozšířeny ale i půjčovny automobilů, kde lze po předložení řidičského oprávnění a po vyřízení dalších formalit zapůjčit automobil. Co na sebe: V letních měsících, vyžaduje podnebí lehké bavlněné oblečení, klobouk se širokou střechou a sluneční brýle. V zimě může být v noci překvapivé chladno, přibalte si proto teplé svetry nebo plášť. Pro večery v poušti je nutné teplé oblečení po celý rok. Některé hotely a restaurace vyžadují, aby páni měli na sobě sako a dlouhé kalhoty. Do mešity není povolen vstup v krátkých kalhotách ani mužům, ani ženám. Ženy by na sobě měly mít delší šaty s rukávy, páni dlouhé kalhoty a sportovní košili. Plánujete-li cestu na horu Sinaj, vezměte si pevné boty a velmi teplé oblečení. Časový posun: Časový posun je v Egyptě o 1 hodinu více oproti České republice. Co je zakázáno: Do Egypta je zakázán dovoz potravin, alkoholu, pornografie, zbraní a všech druhů drog. Je nutno připomenout, že je striktně zakázán vývoz památek a zlata v nezpracované podobě. Kromě toho zvláště drogy (i ve velmi malém množství) jsou velmi pozorně sledovanou položkou. Postihy za prodej a přechovávání drog jsou přísné a pohybují se řádově v desítkách let odnětí svobody. Za nedovolené držení drog může být udělen i trest smrti.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria


NUBIA AQUA BEACH RESORT ****

Číslo zájezdu: 735384
Egypt, Hurghada, Hurghada - sever

Všechny termíny a možnosti (561)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha 17:30
So 2.9 – St 13.9.2017
2 lůžkový pokoj Promo, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
18 800 Kč
Letecky
Praha 17:30
So 9.9 – St 20.9.2017
2 lůžkový pokoj Promo, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
18 800 Kč
Letecky
Praha 17:30
So 16.9 – St 27.9.2017
2 lůžkový pokoj Promo, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
18 800 Kč
Letecky
Praha 19:15
St 6.9 – So 16.9.2017
2 lůžkový pokoj Promo, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
17 900 Kč
Letecky
Praha 19:15
St 13.9 – So 23.9.2017
2 lůžkový pokoj Promo, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
17 900 Kč
Letecky
Praha 19:15
St 20.9 – So 30.9.2017
2 lůžkový pokoj Promo, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
17 900 Kč
Letecky
Praha 17:30
So 2.9 – St 13.9.2017
3 lůžkový pokoj Promo
12 dní
all inclusive
18 100 Kč
Letecky
Praha 17:30
So 9.9 – St 20.9.2017
3 lůžkový pokoj Promo
12 dní
all inclusive
18 100 Kč
Letecky
Praha 17:30
So 16.9 – St 27.9.2017
3 lůžkový pokoj Promo
12 dní
all inclusive
18 100 Kč
Letecky
Praha 19:15
St 6.9 – So 16.9.2017
3 lůžkový pokoj Promo
11 dní
all inclusive
17 250 Kč
Letecky
Praha 19:15
St 13.9 – So 23.9.2017
3 lůžkový pokoj Promo
11 dní
all inclusive
17 250 Kč
Letecky
Praha 19:15
St 20.9 – So 30.9.2017
3 lůžkový pokoj Promo
11 dní
all inclusive
17 250 Kč
Letecky
Praha 19:15
St 30.8 – So 9.9.2017
2 lůžkový pokoj Promo, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
18 150 Kč
Letecky
Praha 17:30
So 23.9 – St 4.10.2017
2 lůžkový pokoj Promo, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
19 200 Kč
Letecky
Praha 19:15
St 30.8 – So 9.9.2017
3 lůžkový pokoj Promo
11 dní
all inclusive
17 500 Kč
Letecky
Praha 17:30
So 23.9 – St 4.10.2017
3 lůžkový pokoj Promo
12 dní
all inclusive
18 500 Kč
Letecky
Praha 17:30
So 2.9 – So 9.9.2017
2 lůžkový pokoj Promo, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
14 800 Kč
Letecky
Praha 19:15
St 6.9 – St 13.9.2017
2 lůžkový pokoj Promo, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
14 800 Kč
Letecky
Praha 17:30
So 9.9 – So 16.9.2017
2 lůžkový pokoj Promo, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
14 800 Kč
Letecky
Praha 19:15
St 13.9 – St 20.9.2017
2 lůžkový pokoj Promo, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
14 800 Kč
Letecky
Praha 17:30
So 16.9 – So 23.9.2017
2 lůžkový pokoj Promo, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
14 800 Kč
Letecky
Praha 19:15
St 20.9 – St 27.9.2017
2 lůžkový pokoj Promo, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
14 800 Kč
Letecky
Praha 17:30
So 23.9 – So 30.9.2017
2 lůžkový pokoj Promo, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
14 800 Kč
Letecky
Praha 17:30
So 2.9 – St 13.9.2017
2 lůžkový pokoj standard, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
19 500 Kč
Letecky
Praha 17:30
So 9.9 – St 20.9.2017
2 lůžkový pokoj standard, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
19 500 Kč