Termín:
7. 10. – 7. 10. 2017
Počet dní:
1 (so – so)
Počet nocí:
1
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
496
(19 EUR)
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Úvod

Múzeum dediny v Mönchhofe, vinárstvo s červenými vínami, turistická destinácia Podersforf pri Neziderskom jazere, mesto bocianov a vína Rust, ako aj vinohradnícka dedinka Purbach am See s malebnými vínnymi pivničkami.

Úvod

1-dňový autokarový zájazd

Doprava

Autokar.

Upozornenie

Zmena programu vyhradená.

Program 1. deň

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy cca o 08:00 hod.) do dedinky Mönchhof , prehliadka skanzenu Múzeum dediny, pokračovanie do pútnického mestečka Frauenkirchen , ktorého dve veže barokovej Baziliky Panny Márie na pláni vidno už zďaleka. Návšteva vinárstva UMATHUM - jedného z najlepších v Rakúsku, ktoré je známe predovšetkým autentickými červenými vínami. Prehliadka vínnej pivnice a vinohradu s komentovanou ochutnávkou vín. Pokračovanie k Neziderskému jazeru do Podersdorfu , vyhľadávanej turistickej destinácie na brehu Neziderského jazera. Z prístavu sa preplavíme loďou na druhú stranu jazera do mesta bocianov a vína Rust . Prehliadka historického centra (rybársky kostolík je najstarším kostolom Burgenlandu), odchod do vinohradníckej dedinky Purbach am See . Vyhľadávanou turistickou atrakciou je malebná pivničná ulička s asi 80 vínnymi pivnicami, z ktorých väčšina pochádza z 19. storočie a dnes slúžia ako viechy alebo vinotéky. Program ukončíme ochutnávkou vína. Návrat do Bratislavy vo večerných hodinách (cca o 20:00 hod.).

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Dopravu luxusným autokarom, sprievodcu.

Základní cena nezahrnuje

Vstupy, plavbu loďou, cestovné poistenie.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Satur Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Mönchhof

Rakousko

Rakousko je převážně hornaté, průměrná nadmořská výška je asi 900 m n. m. Rakouské hory patří k východní části Alp a procházejí zemí v několika pásmech západovýchodního směru. Na samém severu země leží Tyrolské a Salcburské Alpy, v centrální části pak Vysoké Taury s nejvyšším rakouským vrcholem Grossglockner (3797 m n. m.). Na jihu se rozkládají Ötztalské, Zillertalské a Karnické Alpy.

Rakousko nabízí 20 000 km perfektně upravených sjezdových a běžeckých tratí, 9 500 vleků a lanovek s celkovoukapacitou 1,5 mil. osob/ hod. Skipas zahrnuje kromě vyvážení se lanovkou či vlekem na vrchol sjezdovek a cestování ski busem často i doplňkové služby ve větších střediscích. Lyžaři jsou zpravidla dopravováni ze spodních částí sjezdovek na vrcholky hor dostatečným množstvím rychlých vleků a lanovek různých typů: sedačkovými lanovkami, kabinkami nazývanými také gondoly, velkými lanovkovými kabinami nebo horskou dráhou s ozubnicí zvanou zubačka. Každé větší lyžařské středisko navíc poskytuje možnost dostatečného vyžití i pro vyznavače snowboardů. Pokud ve středisku není k dispozici celý snowboard funpark, bývají pro vyznavače „prken“ vyčleněné svahy bez úpravy povrchu. Rovněž běžkaři si zde přijdou na své. Strojově upravené a samozřejmě zdarma přístupné tratě se opět nacházejí v každé lyžařské oblasti země. Asi nejznámější jsou oblasti Ramsau am Dachstein (Schladming– Ramsau–Dachstein Tauern), Schneewinkel ve střediscíchFieberbrunn- Waidring nebo běžecké tratě oblasti Kössen-Walchsee, ale i mnoho dalších, místy i vysoko položených, ale vždy perfektně upravených běžeckých tratí.

Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour


PANÓNSKA VÍNNA JESEŇ

Číslo zájezdu: 705541
Rakousko, Mönchhof

Všechny termíny a možnosti (1)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Autobusem
So 7.10 – So 7.10.2017
bez ubytování
1 den
bez stravy
19 EUR