Termín:
21. 1. – 28. 1. 2017
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Berlín - Tegel 9:00
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
42 367
(1 568 Eur)
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Následující text je strojově přeložen... zobrazit v originále zobrazit v originále
Baden na Diani Beach ... Safari v Tsavo East ...

 • PRŮVODCE navštívit do hotelu
 • ALL INCLUSIVE
 • Dětský bazén
 • FAMILY ROOM
 • Prímo na pláži


Poloha: Nachází se na Diani Beach, asi 30 km jižně od Mombasy. Doba přenosu z letiště Mombasa je přibližně 1 hodina a 50 minut.

Vybavení: Rodina-přátelský komplex se skládá z celkem 150 pokojů, které jsou rozloženy do několika budov, vstupní halu, bufetová restaurace "Baobab" s venkovní terasou (národní a mezinárodní kuchyně), bar a restaurace u bazénu, kadeřnictví, butik a dětské hřiště. V zahradě je prostor bazén s odděleným dětským bazénem, ​​barem a trávníkem. Plážový bar s tanečním parketem pro večerní akce. Lehátka a plážové ručníky jsou zahrnuty v bazénu.

Ubytování: Standardní terasa (A1-2A) mají (individuálně nastavitelná od 17.00 - 9.00 hodin) s klimatizací, ventilátorem, trezorem, telefonem, Moskytiéra, Sprcha, WC, vysoušečem vlasů a balkonem nebo terasou, zahradu nebo bazén prohlíží pláže. Pokoje (A1-2B), kromě přípravu čaje / kávy, lednicí, TV se satelitním příjmem a výhledem na moře. Prostorné rodinné pokoje (A2-4C) jsou umístěny v zadní části pozemku, s výhledem do zahrady s oddělené ložnice a samostatné WC. Rozpočet pokoj (A2S) je omezený, je k dispozici jako A2A.

Restaurační zařízení :. All Inclusive s jídlem, je požádán, aby vhodně oblečeni (žádné plavky), dlouhé kalhoty u večeře pro muže.

Zábava: Live-hudebních akcí a folklorní akce.

Sport / Aktivity: Včetně: aerobik, kulečník, šipky, tenis (s umělým osvětlením za příplatek), stolní tenis a volejbal. Potápění v bazénu (1x za pobyt, v závislosti na dostupnosti) Příplatek: rybolov, Skleněné dno člunu, PADI potápěčské centrum v cca 7 km (místními poskytovateli Diani Marine, německy mluvící personál, na místní cestovní kanceláře rezervace, včetně převodů) a voda..

Wellness: Za poplatek: masáže.

Včetně: Atraktivní doplňkové služby na konkrétní data, naleznete v části ceny.

Info: Kreditní karty: MasterCard, Visa; Služba jazyky: angličtina, němčina; Oficiální třída: 3 hvězdičky.

Speciální nabídka: 25% Super Plus ranní ptáče slevu, bezplatné noclehy, například, 13 = 11 o některých termínech naleznete v části ceny.

Aktuální informace: Visa Keňa: je zapotřebí turistické vízum. To může být použita pro on-line registrací na stránkách www.ecitizen.go.ke. Náklady na eVisa je US $ 50, - za osobu (plus manipulační poplatek US $ 1, - na osobu), splatné kreditní kartou. Vízum lze žádat nejdříve 90 dnů před odjezdem, že záznam musí být provedena do 90 dnů od vydání víza. Vízum je platné po dobu 90 dnů po vstupu. Doba zpracování elektronického víza může být až 7 dní. V současné době, víza jsou obvykle zpracovány, ale do 24 hodin. Chcete-li použít, budete potřebovat digitální fotografii cestovní pas, scan vašeho pasu a potvrzovací e-mail. Systém eVisa můžete najít po schválení v oblasti stahování uvedené internetové stránky. Musí být předložena společně se svými nejméně 6 měsíců, platný cestovní pas při vstupu do výrazu. Nebo se přihlásit prostřednictvím webových stránek, vízum může být aplikován prostřednictvím vízové ​​služby Bonn (stojí asi 75 €, - do € 80, -). Pro více informací získáte s potvrzením rezervace ubytování. Vzhledem k počáteční obtíže se po zavedení dodržování eVisa Visa lokálně a před zprávy je rovnoběžná také dočasně i nadále možné. Vzhledem k tomu, to může změnit v krátké době, doporučujeme použití Evisa prostřednictvím výše uvedené webové stránky.

Následující informace platí pro cestovní období 01.11.2015 - 10.31.2016:
Rezervace Poznámka: Tento hotel je uzavřen od 01.05.-30.06.2016, prodloužení pobytu do května tudíž není možné.
Líbánky Extra: Novomanželé obdrží ovoce a láhev šampaňského při příjezdu.

Následující informace platí pro cestovní období 01.05. - 10/31/2016:
Ngutuni Safari: Rezervace pobyt v Papillon Lagoon Reef Hotel s typy ubytovacích zařízení R (Minimálně 3 noci zahrnuje safari s přenocování v Ngutuni Safari Lodge (povinný příplatek viz níže) služby Safari :. transfery z / na Papillon Lagoon Reef Hotel, noc na Ngutuni Safari Lodge, stravování dle itineráře, herní disky v minibusu s anglicky mluvící řidič podle programu a Národní park poplatků provést:. Safari se koná většinou v úterý, čtvrtek a sobotu se však, že hotel si vyhrazuje právo den. změnit Safari. Pro více informací o vaše data safari můžete najít zde. Za celou dobu svého Safari si můžete ukládat své hlavní zavazadla v hotelu.
Povinné doplněk pro Ngutuni Safari: Platí pro všechny pokoje s typy ubytovacích R: 7-14 let € 111, - / 15 - 99 roky € 221, - (na osobu ve dvoulůžkovém pokoji), 7-14 let € 111, - / 15-99 let € 258, - (na osobu v jednolůžkovém pokoji), 7-14 let € 111, - / 15 do 99 let € 203, - (za jednu osobu ve dvoulůžkovém pokoji 3).

All Inclusive: snídaně formou bufetu. Všechny místní alkoholické a nealkoholické nápoje ve skle cca 10,00-24,00 hodin. Láhve jsou k dispozici za příplatek.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • letenku
 • letištní a bezpečnostní taxy
 • palivový poplatek
 • ubytování a stravování dle nabídky
 • služby delegáta (hovoří německy, někteří anglicky)
 • odbavení pouze v německém jazyce

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • fakultativní služby

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Neckermann AT. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Keňa
 • Místo dle CK: Diani Beach

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Papillon Lagoon Reef Hotel ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Popis ubytování a programu zájezdu v originále

Následující text je zobrazen v originále... zobrazit strojový překlad
BADEN AM DIANI BEACH...SAFARI IM TSAVO OST NATIONALPARK...

 • REISELEITERBESUCH IM HOTEL
 • ALL INCLUSIVE
 • KINDERPOOL
 • FAMILIENZIMMER
 • DIREKTE STRANDLAGE


Lage: Direkt am Diani Beach, etwa 30 km südlich von Mombasa. Die Transferzeit vom Flughafen Mombasa beträgt ca. 1 Stunde und 50 Minuten.

Ausstattung: Die familienfreundliche Anlage verfügt über insgesamt 150 Zimmer, die auf mehrere Gebäude verteilt sind, eine Lobby-Lounge, das Buffetrestaurant "Baobab" mit Außenterrasse (nationale und internationale Küche), Bar und Restaurant am Pool, Friseur, Boutique und Spielplatz. Im Garten befindet sich die Poollandschaft mit separatem Kinderbecken, Swim-up-Bar und Liegewiese. Strandbar mit Tanzfläche für Abendveranstaltungen. Liegen und Badetücher sind am Pool inklusive.

Unterbringung: Die Standard-Gartenzimmer (A1-2A) verfügen über Klimaanlage (individuell regulierbar, von 17.00 - 9.00 Uhr), Ventilator, Mietsafe, Telefon, Moskitonetz, Dusche, WC, Föhn und Balkon oder Terrasse sowie Garten- oder Poolblick. Beachfront-Zimmer (A1-2B) zusätzlich mit Tee-/Kaffeezubereiter, Kühlschrank, SAT-TV und Meerblick. Die geräumigeren Familienzimmer (A2-4C) befinden sich im hinteren Teil der Anlage, zur Gartenseite mit optisch abgetrennten Schlafbereichen und separatem WC. Sparzimmer (A2S) in begrenzter Anzahl, Ausstattung wie A2A.

Essen & Trinken: All Inclusive. Zu den Mahlzeiten wird um angemessene Kleidung gebeten (keine Badekleidung), beim Abendessen lange Hosen für Herren.

Unterhaltung: Gelegentlich Livemusik und Folkloreveranstaltungen.

Sport/Aktivitäten: Inklusive: Aerobic, Billard, Darts, Tennis (Flutlicht gegen Gebühr), Tischtennis und Volleyball. Schnuppertauchen im Pool (1x pro Aufenthalt, nach Verfügbarkeit). Gegen Gebühr: Angeln, Glasbodenboot, PADI-Tauchbasis in ca. 7 km (lokaler Anbieter Diani Marine, Deutsch sprechende Mitarbeiter; über die Reiseleitung vor Ort buchbar, Transfer inklusive) und Wasserski.

Wellness: Gegen Gebühr: Massage.

Inklusive: Attraktive Zusatzleistungen zu bestimmten Terminen entnehmen Sie bitte dem Preisteil.

Info: Kreditkarten: Mastercard, VISA; Servicesprachen: Deutsch, Englisch; Landeskategorie: 3 Sterne.

Sparvorteil: Bis zu 25% Superplus-Frühbucherrabatt, Gratisnächte, z.B. 13=11 zu bestimmten Terminen entnehmen Sie bitte dem Preisteil.

Aktuelle Informationen: Visum Kenia: Ein Touristenvisum ist erforderlich. Es kann online nach einer Registrierung auf der Internetseite www.ecitizen.go.ke beantragt werden. Die Kosten für das eVisa betragen US$ 50,- pro Person (zuzüglich einer Bearbeitungsgebühr von US$ 1,- pro Person), zahlbar per Kreditkarte. Das Visum kann frühestens 90 Tage vor Reiseantritt beantragt werden, d.h. die Einreise muss innerhalb von 90 Tagen nach Ausstellung des Visums erfolgen. Das Visum ist nach Einreise 90 Tage gültig. Die Bearbeitungsdauer des eVisa kann bis zu ca. 7 Tagen betragen. Derzeit werden Visa aber meist innerhalb von 24 Stunden bearbeitet. Für die Beantragung benötigen Sie ein digitales Passbild, ein Scan des Reisepasses und eine Buchungsbestätigung. Das eVisa finden Sie nach der Bewilligung im Downloadbereich der genannten Internetseite. Es muss bei Einreise als Ausdruck zusammen mit Ihrem noch mindestens 6 Monate gültigen Reisepass vorgelegt werden. Alternativ zum Bezug über die Internetseite kann das Visum über den Visa-Dienst Bonn beantragt werden (Kosten ca. € 75,- bis € 80,-). Weitere Informationen erhalten Sie mit Ihrer Reisebestätigung. Aufgrund von Startschwierigkeiten nach Einführung des eVisa wird parallel auch vorübergehend weiterhin der Visabezug vor Ort und vorab über die Botschaft möglich sein. Da sich dies kurzfristig ändern kann, empfehlen wir die Beantragung des eVisa über die oben genannte Internetseite.

Folgende Informationen sind gültig für den Reisezeitraum 01.11.2015 - 31.10.2016:
Buchungshinweis: Das Hotel ist vom 01.05.-30.06.2016 geschlossen, eine Verlängerung des Aufenthaltes in den Mai hinein ist daher nicht möglich.
Flitterwochen-Extra: Hochzeitsreisende erhalten Obst sowie eine Flasche Sekt bei Ankunft.

Folgende Informationen sind gültig für den Reisezeitraum 01.05. - 31.10.2016:
Ngutuni-Safari: Die Buchung eines Aufenthaltes im Papillon Lagoon Reef Hotel mit dem Unterbringungstypen R (Mindestaufenthalt 3 Nächte beinhaltet eine Safari mit einer Übernachtung in der Ngutuni Safari Lodge (obligatorischer Zuschlag siehe unten). Leistungen der Safari: Transfers ab/bis Papillon Lagoon Reef Hotel, eine Nacht in der Ngutuni Safari Lodge, Verpflegung laut Programm, Pirschfahrten im Minibus mit Englisch sprechendem Fahrer laut Programm und Nationalparkgebühren. Durchführung: Die Safari findet meist dienstags, donnerstags und samstags statt. Das Hotel behält sich jedoch das Recht vor, den Tag der Safari zu ändern. Weitere Informationen zu Ihrem Safaritermin erfahren Sie vor Ort. Für die Dauer Ihrer Safari können Sie ihr Hauptgepäck im Hotel lagern.
Obligatorischer Zuschlag für die Ngutuni-Safari: Gültig für alle Zimmer mit dem Unterbringungstypen R: 7-14 Jahre € 111,- / 15-99 Jahre € 221,- (pro Person im Doppelzimmer), 7-14 Jahre € 111,- / 15-99 Jahre € 258,- (pro Person im Einzelzimmer), 7-14 Jahre € 111,- / 15-99 Jahre € 203,- (pro Person im 3-Bett-Zimmer).

All Inclusive: Buffets. Alle lokalen alkoholischen und alkoholfreien Getränke im Glas von ca. 10.00-24.00 Uhr. Flaschen sind gegen Aufpreis erhältlich.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

2. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Jižní pobřeží.

Poslední komentář

18.12.2013 | ZO
Datum pobytu: 1.11.2012
Klidný hotel, ochotná obsluha a velmi čistý. Krásné teplé moře. Ovšem korály v blízkém okolí nejsou - jde o dlouhé písčité pobřeží)

Nejnovější recenze

4
18.12.2013 | ZO
Datum pobytu 1.11.2012
4/5 - Skvělé
Klidný hotel, ochotná obsluha a velmi čistý. Krásné teplé moře. Ovšem korály v blízkém okolí nejsou - jde o dlouhé písčité pobřeží)

Jižní pobřeží

Jižně od Mombasy je nejznámější 13 km dlouhá Diani Beach, vzdálená od letiště asi 40 km. Transfer na jižní pobřeží tedy trvá déle (cca 90 min.) a jeho součástí je krátký přejezd trajektem. Také zde (jako ostatně na všech plážích Indického oceánu)je při odlivu možnost koupání v moři omezena, ale je to skvělá příležitost k procházce pískem až k samotnému korálovému útesu. Na jižním pobřeží jsou hotely dražší.

Keňa

Země neskutečných kontrastů a panenské přírody, kde naleznete nejrůznorodější přírodní krásy od vysokých hor a jezer na severu, přes rozlehlé savany, lesy a pláně až po široké a bílé písčité pláže Indického oceánu s bohatým mořským životem a nádhernými korálovými útesy. Nebýt této nádherné země, neznali bychom zřejmě ani swahilské slovo „safari“ – cesta. Safari je jedním z hlavních důvodů pro návštěvu Keni a mnoho návštěvníků se vrací znovu a znovu do místních národních parků – těchto úžasných přírodních zoologických zahrad o rozloze mnoha milionů akrů čtverečních. Pozorovat zvěř v jejich přírodním prostředí, absolutně volně se pohybující, pozorovat stáda slonů při koupání z bezprostřední blízkosti, to vše jsou nezapomenutelné zážitky na celý život. Pokud jste kdykoliv snili o nocování v buši v objetí divočiny a pod africkým nebem plným hvězd, pak je safari a Keňa to pravé pro vás.


Papillon Lagoon Reef & Ngutuni Safari Lodge ****

Číslo zájezdu: 559193
Keňa, Jižní pobřeží, Diani Beach

Všechny termíny a možnosti (242)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Mnichov 2:20
22.1 – 5.2.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
all inclusive
1 824 Eur
Letecky
Mnichov 2:20
29.1 – 12.2.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
all inclusive
1 824 Eur
Letecky
Mnichov 2:20
22.1 – 5.2.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
1 824 Eur
Letecky
Mnichov 2:20
29.1 – 12.2.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
1 824 Eur
Letecky
Berlín - Tegel 9:00
22.1 – 5.2.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
all inclusive
1 904 Eur
Letecky
Mnichov 2:20
22.1 – 5.2.2017
3 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
all inclusive
1 754 Eur
Letecky
Mnichov 2:20
29.1 – 12.2.2017
3 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
all inclusive
1 754 Eur
Letecky
Berlín - Tegel 9:00
29.1 – 12.2.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
all inclusive
1 934 Eur
Letecky
Berlín - Tegel 9:00
22.1 – 5.2.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
1 904 Eur
Letecky
Berlín - Tegel 9:00
29.1 – 12.2.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
1 934 Eur
Letecky
Mnichov 2:20
29.1 – 5.2.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
1 349 Eur
Letecky
Mnichov 2:20
22.1 – 29.1.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
1 349 Eur
Letecky
Lipsko 9:00
22.1 – 5.2.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
all inclusive
2 004 Eur
Letecky
Lipsko 9:00
29.1 – 12.2.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
all inclusive
2 004 Eur
Letecky
Mnichov 2:20
22.1 – 5.2.2017
4 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
1 712 Eur
Letecky
Mnichov 2:20
29.1 – 12.2.2017
4 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
1 712 Eur
Letecky
Berlín - Tegel 9:00
28.1 – 11.2.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
all inclusive
2 008 Eur
Letecky
Berlín - Tegel 9:00
22.1 – 5.2.2017
3 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
all inclusive
1 834 Eur
Letecky
Lipsko 9:00
28.1 – 11.2.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
all inclusive
2 038 Eur
Letecky
Mnichov 9:00
28.1 – 11.2.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
all inclusive
2 038 Eur
Letecky
Salzburg 9:00
28.1 – 11.2.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
all inclusive
2 038 Eur
Letecky
Berlín - Tegel 9:00
24.1 – 7.2.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
all inclusive
2 038 Eur
Letecky
Berlín - Tegel 9:00
28.1 – 7.2.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
11 dní
all inclusive
1 712 Eur
Letecky
Berlín - Tegel 9:00
29.1 – 12.2.2017
3 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
all inclusive
1 864 Eur
Letecky
Mnichov 2:20
29.1 – 5.2.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
1 349 Eur