Termín:
17. 10. – 26. 10. 2017
Počet dní:
10 (út – čt)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
polopenze
Původní cena:
32 590  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha: Hotel Paradise Beach stojí 5 minut autem od trhu Negombo a historické holandské pevnosti. Cesta na mezinárodní letiště Bandaranaike trvá asi 15 minut.

Vybavení: Venkovní bazén s výhledem na Indický oceán, bezplatné Wi- fi v celém hotelu bufetová restaurace, zahrada, bar, Restaurace (la carte), parkování zdarma (nutná rezervace na recepci), pokojová služba, 24 hod. recepce, směnárna, úschovna zavazadel, čištění oděvů, žehlení, fax/kopírka, společenské prostory, výtah s klimatizace.

Ubytování: Všechny prostory jsou nekuřácké. Klimatizované pokoje se soukromým balkonem a výhledem na moře jsou vybaveny ledničkou a koupelnou. V každém je kabelová TV a příslušenství pro přípravu čaje a kávy.

Stravování: Snídaně, polopenze a plná penze.

Pláž: Hotel je umístěn na pláži Negombo se zlatým pískem.

Sport a zábava: Stolní tenis a plážové sporty.

Program pobytového zájezdu Srí Lanka:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Srí Lanka.

2.den - přílet na Srí Lanku, transfer do hotelu, ubytování. Volný program

3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z ostrova Srí Lanka do Prahy (Vídně)

Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na ostrov Srí Lanka každý den, na libovolný počet nocí!!!

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

zpáteční letenku na Srí Lanku, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK- česky mluvící delegát na telefonu, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Základní cena nezahrnuje

Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby, vízum 990 Kč.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Palma Travel Touroperator, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Negombo
  • Místo dle CK: Negombo

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Paradise Beach ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Srí Lanka (Cejlon)

Zelený drahokam uprostřed průzračných vod Indického oceánu – to je dnešní Srí Lanka. Ráj cestovatelů, nacházející se v tropech jižně od Indie, nabízí návštěvníkům nepřeberné množství atrakcí – pro relaxaci ideální dlouhé písčité pláže stíněné listy palem, úchvatné přírodní scenérie vnitrozemí a národních parků, mírné klima okouzlujících horských oblastí a čajových plantáží, zajímavé pamětihodnosti včetně budhistických chrámů a stúp a bohatou kulturní tradici.

Civilizace stará 2500 let předurčuje toto místo s bohatou historickou a kulturní základnou k objevování. Bezpočet svátků a slavností, kdy městy pochodují desítky nazdobených slonů, tisíce tanečníků, bubeníků a církevních hodnostářů tvořících okázalou vřavu oslav, vás naprosto pohltí. Triangl historických měst Anuradhapura, Polonnaruwa a Sigiriya vás zavede zpět v čase do dávných věků sinhálských králů, neméně zajímavé jsou stopy kolonizace, které tu v hojné míře zanechali Portugalci, Holanďané a Britové. Kromě vlivů na architekturu, nejmocněji se zapsali Britové zakládáním čajových plantáží, díky nimž ostrov Cejlon proslul tím nejkvalitnějším čajem po celém světě a tradici si udržuje dodnes. Země kontrastů, která vás nepřestane překvapovat a uchvacovat na každém kroku, byla dosud zahraničními turisty neoprávněně opomíjena. Neváhejte a vydejte se s námi objevit jednu z nejkrásnějších a kulturně nejbohatších zemí světa.


Paradise Beach Hotel ***

Číslo zájezdu: 777456
Srí Lanka (Cejlon), Gampaha, Negombo