Termín:
20. 1. – 28. 1. 2017
Počet dní:
9 (pá – so)
Počet nocí:
6
Doprava:
letecky Praha
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Luxusní, rodinný hotelový resort se nachází v Uroa, pouhých 35 km od hlavního města Stone Town a jeho mezinárodního letiště. Resort má k dispozici dvě soukromé pláže s bílým pískem.

Poloha

Nádherná poloha, písčitá pláž, restaurace, bary a příjemný personál přispějí k nezapomenutelné dovolené.

Ubytování

Ubytování v prostorných apartmá ve viladomech se soukromou terasou. Pokoje jsou klimatizovány, k dispozici mají trezor, satelitní TV, minibar a vysoušeč vlasů. Všechny vily mají výhled na moře a svěží okolní zeleň. Wi-Fi připojení k dispozici v hlavní hotelové hale.

Vybavení a služby

Recepce 24 hodin denně, pokojové služby, čistírna, úschovna zavazadel, turistické informace.
Hotel je jedním z nejlepších konferenčních míst na ostrově. Konferenční místnost až pro 125 osob je vybavena nejmodernějším technickým zařízením a audiovizuální technikou.
Čtyři různorodé kuchyně a bary uspokojí chutě a přání každého hotelového hosta. Na výběr z kuchyně indické, italské, asijské, mezinárodní, vyhlášené jsou mořské speciality a místní specialita humr.

Sport a zábava

Bazén, soukromá pláž, fitness, wellness centrum, různé typy masáží, sauna, jacuzzi, manikúra a pedikúra. Ze sportovních aktivit lez vybírat mezi plážovým volejbalem, fotbalem, tenisem a stolním tenisem. Z vodních sportů se nabízí kite surfing, vodní lyžování, parasailing a jetski. Zajímavé jsou výlety po ostrově na čtyřkolkách a projížďky na tradičních lodích. Jednotlivá místa sportovních aktivit jsou propojena hotelovým minibusem.
Nedaleko hotelu se nachází rybí trh a typická rybářská africká vesnice, kde si lze koupit suvenýry, najíst se v místních restauracích a poznat místní kulturu.

Tip

Resort je jedním z nejlépe vybavených konferenčních míst na ostrově a oblíbeným místem pro svatební cesty.

Další informace

STRAVOVÁNÍ: Polopenze v ceně zájezdu. Příplatek za all inclusive. Lze i pouze ubytování se snídaní
Čtyři různorodé kuchyně a bary uspokojí chutě a přání každého hotelového hosta. Na výběr z kuchyně indické, italské, asijské, mezinárodní, vyhlášené jsou mořské speciality a místní specialita

Stravování

Snídaně / Polopenze / All Inclusive

Doprava

Letecky

1. den

PRAHA – TANZÁNIE (Zanzibar)
Odlet z Prahy. Let na ostrov Zanzibar s přestupem. Občerstvení v letadle.

2. den

TANZÁNIE (ostrov Zanzibar)
Po příletu na ostrov Zanzibar, transfer do hotelu. Ubytování od 14,00hod. Nocleh.

3-7. den

TANZÁNIE (ostrov Zanzibar)
Snídaně, polopenze nebo all inclusive služba. Volný čas na koupání a opalování. Možnost fakultativních výletů. Nocleh.

8. den

TANZÁNIE (ostrov Zanzibar) – PRAHA
Snídaně, polopenze nebo all inclusive služba. Volný čas do transferu na letiště. Odlet zpět do Prahy s přestupem. Občerstvení v letadle.

9. den

PRAHA
Přílet do Prahy. Konec programu.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • zpáteční letenku Praha - Zanzibar s mezipřistáním
 • ubytování na 6 nocí ve dvoulůžkovém pokoji se službou dle vybraného hotelu na ostrově
 • transfery letiště - hotel – letiště
 • letištní a bezpečnostní taxy ve výši 2700,- Kč
 • asistenci místní partnerské CK
 • povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zák. č 159/99b

Základní cena nezahrnuje

 • vízum do Tanzánie - USD 50 (platba na letišti při vstupu do země)
 • pobytovou taxu splatnou v hotelu – USD 1/osoba/noc
 • fakultativní výlety
 • early check-in/late check-out v hotelu
 • cestovní pojištění
 • spropitné

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Time Travel. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Zanzibar
 • Místo dle CK: Uroa

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Paradise Beach Resort ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

0. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Zanzibar.

Poslední komentář

2.1.2017 | Leoš
Datum pobytu: 1.12.2016
Nelituji, že jsem Zanzibar navštívil, ale rozhodně se sem vracet nebudu. Je zde potřeba vybudovat odpadové hospodářství, jinak se tu místní brzy utopí v odpadcích dovezených z civilizace. Někde, hlavně na severu ostrova je to hrůza. Vnitrozemí je podstatně zelenější a čistější než pobřeží.

Nejnovější recenze

3
2.1.2017 | Leoš
Datum pobytu 1.12.2016
3/5 - Průměr
Nelituji, že jsem Zanzibar navštívil, ale rozhodně se sem vracet nebudu. Je zde potřeba vybudovat odpadové hospodářství, jinak se tu místní brzy utopí v odpadcích dovezených z civilizace. Někde, hlavně na severu ostrova je to hrůza. Vnitrozemí je podstatně zelenější a čistější než pobřeží.

Zanzibar

Pohádkový ostrov v Indickém oceánu, ostrov koření a tropického ovoce, ostrov nekonečných bílých pláží a azurového moře. Lákadel má ostrov víc než dost – je skutečným rájem pro každého, kdo miluje teplé podnebí a koupání ve vyhřátém průzračném moři. Nejlepší zanzibarské pláže patří bezesporu k nejkrásnějším na světě, stejně jako neobyčejně bohatý podmořský život.

Ač v minulosti ostrov proslul především obchodem s otroky, dnes je vysněnou destinací mnoha návštěvníků z celého světa. Ostrov má tropické klima, s minimálními výkyvy jak během roku, tak v denních a nočních teplotách. Od druhé poloviny března do poloviny května trvá období dešťů, což však zpravidla neznamená nemožnost strávit pohodovou dovolenou. V tomto období se objevují silnější deště, ale jen zřídka prší celý den. Podnebí je po většinu roku velmi teplé a moře stejně tak. Zanzibarské pobřeží odráží mořský příliv a odliv jako málokteré jiné. V období odlivu moře ustoupí o desítky metrů, aby tak ukázalo, co ukrývá na svém dně. Nádherné bělostné pláže však nejsou to jediné, co vám může Zanzibar nabídnout. Pokud se vám omrzí pohled na neskutečnou krásu pobřeží, vřele vám doporučujeme vyrazit na výlet. Staré Kamenné Město stojí za vidění. Nadchnou vás bývalé sultánské paláce s bohatě zdobenými vstupními dveřmi, stejně jako muzeum vypovídající o historii ostrova. Místní obyvatelé jsou velmi přátelští a zdraví a vítají vás, jako by vás znali již léta. Jambo – pozdrav, s nímž se budete setkávat na každém kroku, se sluší opětovat. Karibu! Vítejte na Zanzibaru!