Termín:
12. 4. – 19. 4. 2017
Počet dní:
8 (st – st)
Počet nocí:
6
Doprava:
letecky Praha
Strava:
kombinovaná
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
http://www.zajezdy.cz/dovolena-peking-a-okoli-cina-z686026/316023299/

Popis ubytování a programu zájezdu

Služby v ceně

český delegát,
vstupy v ceně,
snídaně na okruhu,
obědy na okruhu.

Popis programu

1. den: odlet Praha i Vídeň.
2. den: (O) přílet Peking, transfer do hotelu 3*plus, oběd v místní restauraci. Fakultativně Chu-tchung Tour (cca 30 USD), prohlídka původních pekingských částí, projížďka rikšou, návštěva věže Bubnů nebo procházka městem.
3. den: (S, O) snídaně formou bufetu, prohlídka Náměstí nebeského kli du o rozloze 44 hektarů. Zakázané město (UNESCO), sídlo panovníků dynastie Ming a Čching, oběd v tradiční restauraci, Pej-chaj park, který byl více než tisíc let využíván jako císařská zahrada, prohlídka pagody, hlavní nákupní třída Wangfujing s obchodními domy, návrat do hotelu. Fakultativně ochutnávka pekingské kachny (cca 25 USD).
4. den: (S, O) snídaně formou bufetu, transfer 60 km/1 hod. severovýchodně od Pekingu, Velká čínská zeď (UNESCO), oběd v tradiční restauraci, odpoledne prohlídka hrobky dynastie Ming, cesta duchů ze 36 kamenných soch. Návrat do Pekingu - cestou zastávka s vyhlídkou na Velkou čínskou zeď. Návrat do hotelu.
5. den: (S, O) snídaně formou bufetu, unikátní Chrám nebes (UNESCO), oběd v tradiční čínské restauraci. Výlet do buddhistického chrámu Jungche-kung v tibetském stylu a chrámu Konfucia, odpoledne návštěva Hedvábného trhu (značkové i tradiční čínské oblečení). Návrat do hotelu. Večer fakultativně pekingská opera (cca 25 USD).
6. den: (S, O) snídaně formou bufetu, Letní palác (UNESCO), sídlo císařů, Loď čistoty a Mramorová loď císařovny Cch´si, oběd v čínské restauraci, odpoledne ZOO - možnost vidět pandu, návrat do hotelu.
7. den: (S) snídaně formou bufetu. Fakultativní výlet Voňavé hory (cca 20 USD), rozlehlý park severozápadně od centra Pekingu, plocha 160 hektarů s nejvyšším vrcholkem 557 m n. m. Za jasného počasí doporučujeme výlet lanovkou na vrchol.
8. den: (S) snídaně formou bufetu, transfer na letiště, odlet, přílet v odpoledních hodinách Praha i Vídeň.

Poznámka

Možnost prodloužení o 2 noci v Xianu za příplatek 6.980 Kč.
Změna vyhrazena, zájezd se uskuteční při min. počtu 10 osob s česky mluvícím průvodcem.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu, 
letištní taxy, 
transfery, 
vstupy,
ubytování v hotelech 3*plus na 6 nocí, 
stravování dle programu, 
služby česky mluvícího průvodce.

Základní cena nezahrnuje

vízum,
pojištění léčebných výloh.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Siam Travel International. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Peking
Informace o slevách

PEKING A OKOLÍ

Číslo zájezdu: 686026
Čína, Peking