Termín:
27. 10. – 29. 10. 2017
Počet dní:
3 (pá – ne)
Počet nocí:
2
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Původní cena:
2 490  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Kouzlo barevného podzimu v jednom z nejromantičtějších evropských měst

Nástup / Výstup

Praha
Beroun
Plzeň
Rozvadov

Program


1. den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.
2. den: Příjezd v dopoledních hodinách k Lucemburskému paláci a jeho překrásným zahradám, odkud se vydáte procházkou k Panteonu, dále po bulváru Saint - Michel ke katedrále Notre Dame. Odtud budete pokračovat kolem Justičního paláce, podél Seiny ažk Louvru. Projdete Tuilerijskými zahradami na náměstí Concorde a dojdete až k Eiffelově věži, kde bude společná prohlídka ukončena. Zájemci se mohou účastnit podvečerní plavby po Seině. Odjezd ve večerních hodinách
3. den: Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

 

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

• Autobusovou přepravu
• 1 zavazadlo a 1 palubní tašku k přepravě
• Služby průvodce

Základní cena nezahrnuje

• Vstupy do objektů
• Plavbu po Seině 13 euro
• Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna
• Cestovní a úrazové pojištění během pobytu) s pojištěním storna

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Vega Tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Francie

Francie

Francie se řadí řadu let k turisticky nejoblíbenějším destinacím, svým hostům nabízí prestižní světoznámá letoviska, koupání v průzračně čistém moři a bohatý program poznávání historie kraje, ve kterém se rozhodnete strávit svoji dovolenou. Neopakovatelné gastronomické zážitky, výborné francouzské víno a „umění žít“ – ideální dovolenou s francouzským šarmem máte zaručenou! Azurové pobřeží, lákající především azurovým mořem, sluncem, krásnými písčitými plážemi, jachtami, gurmánskými zážitky, posezením v příjemných pobřežních kavárničkách a večerní zábavou v místních klubech nebo kasinech. Pro klienty cestující vlastní dopravou mnoho nádherných a zajímavých míst v dosahu ubytování: Monako, Nice, St. Tropez s proslulou četnickou stanicí a jachtařským přístavem a mnoho dalších.


Podzimní Paříž

Číslo zájezdu: 858839
Francie, Paříž a okolí, Paříž