Termín:
2. 9. – 9. 9. 2017
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

Privátní apartmány jsou umístěny ve vzdálenosti cca 200 až 600 m od moře, v malebném letovisku Medulin s pěknou přírodou a živým centrem.

Vybavení

Všechny apartmány jsou vybaveny ložním prádlem, mají kuchyňku, vlastní sociální zařízení, balkon nebo terasu, klimatizace za příplatek na místě.

Ubytování

A2 - apartmán pro 2 osoby - jedna 2 lůžková ložnice s kuchyňským koutem, možnost přistýlky.A4 - apartmán pro 4 osoby - jedna 2 lůžková ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem a dalšími 2 lůžky, možnost přistýlky.A6 - apartmán pro 6 osob - dvě 2 lůžkové ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem a dalšími 2 lůžky, možnost přistýlky.

Stravování

Vlastní.

Sport,zábava

Restaurace a kavárničky v centru Medulinu.

Pláž

Přírodní, oblázková a místy písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

7x ubytování v apartmánu dle termínu (cena za celý apartmán), spotřebu energií, závěrečný úklid, asistenční službu.

Základní cena nezahrnuje

Příplatky

Přistýlka 1.800 Kč/týden.


Dopravu, cestovní pojištění, pobytovou taxu (dospělá osoba 1 EUR/os./noc, dítě 12-18 let 0,50 EUR/noc, dítě do 12 let taxu neplat) a povinný jednorázový přihlašovací poplatek 5 EUR/os. - platba na místě v hotovosti.

Doprava

Vlastní nebo autobusová 2.300 Kč/os./oba směry (bus s WC, videem a občerstvením)ODJEZDOVÁ MÍSTA:bez příplatku - Mladá Boleslav, Praha, Jihlava, Brno, Děčín, Ústí nad Labem, Teplice, Bílina, Most, Chomutov, Lovosice, Roudnice n. L., Benešov, Praha, Tábor, České Budějovice, Plzeň příplatek 250 Kč/os.- Liberec, Česká Lípa, Nový Bor, Rumburk, Varnsdorf, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb

Pojištění

Není v ceně

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Teplická rekrea, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Istrie
  • Místo dle CK: Medulin
Informace o slevách

Chorvatsko

Křišťálově čisté moře, zelení obrostlé ostrovy, malebné rybářšké vesnice, kouzelné oblázkové pláže, vinice, dalmatské speciality a víno, památky a středověká městečka, turistika či potápění – to je jen malá část z mnoha pokladů, které označují Chorvatsko pravým turistickým rájem. Již pouhé nahlédnutí do mapy objasní velkou část přitažlivosti této země. Jedinečné jaderské pobřeží dlouhé několik tisíc kilometrů se vine kolem neuvěřitelného počtu pláží a zálivů a vystupuje do skalnatého terénu. Naleznete zde ostrovy pro každého - od holých neobydlených skalisek až po kouzelné ráje s jezery a zalesněnými kopci. Nesmíme také zapomenout na bohaté kulturní dědictví, kterým se Chorvatsko může pochlubit. Podél pobřeží najdete zbytky paláců a chrámů, rybářské osady, pevnosti a opevněná města s architektonickými památkami, které se po staletí vyvíjely a ukazují bohatou historii země. Chorvaté jsou velmi otevření a přátelští a dovedou to dát najevo. Jejich pohostinnost, ochota a uvolněná atmosféra je také jedním z důvodů proč právě tato země je tak často vyhledávána.


Privátní apartmány Medulin ***

Číslo zájezdu: 756639
Chorvatsko, Istrie, Medulin