Termín:
2. 12. – 3. 12. 2016
Počet dní:
2 (pá – so)
Počet nocí:
1
Doprava:
autobusem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
http://www.zajezdy.cz/dovolena-rakousko-viden-rakousko-z552915/175368049/

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Dvoudenní poznávací zájezd s ubytováním v ČR bez nočních přejezdů.

Poloha

Vídeň

Doprava

AUTOBUSOVÁ.

Odjezd: 06:00 hod.- Praha 10, stanice metra A Strašnická
– autobusová zastávka u výstupu z metra směr Nové Strašnice (ulice „V olšinách“ – z metra projdete podchodem a za ním hned po schodišti doleva nahoru na zastávku MHD).
CK proplácí standardní vlakovou a autobusovou jízdenku na zájezd z celého území ČR.

Ubytování

V ČR v hotelu N*** - Znojmo , ve 2lůžkových pokojích s polopenzí a vlastním příslušenstvím. Na přání zákazníka lze zajistit 3lůžkový pokoj.

Vybavení

Možnost internetového připojení zdarma. V hotelu je krom jiného možnost využít saunu za poplatek 250,-Kč/2h (pro max.4 osoby-třeba rezervovat na recepci min.1h předem).

Stravování

Polopenze.

Další informace

Poznámka:
CK si vyhrazuje právo v nezbytném rozsahu změnit program, trasu a další sjednané služby v závislosti na objektivních podmínkách (dopravní problémy, počasí, onemocnění, nečekané znepřístupnění památek, bezpečnost účastníků atp.). Změna pořadí programu se nepovažuje za změnu programu.

Program

1. den

Odjezd z Prahy v 06:00 hod. do Vídně - okružní jízda, poté pěší prohlídka (Nová radnice s parkem, městské divadlo, muzea, pomník Marie Terezie, parlament, radnice, burza, Hofgurg), procházka pěší zónou centra včetně prohlídky katedrály sv. Štěpána, nákupy na Mariahilferstrasse a okolí, dále prohlídka Hundertwasserova domu včetně galerie, cca v 17:00 hod. odjezd na ubytování, večeře (jednotné menu).

2. den

Po snídani odjezd do Vídně - návštěva Schönbrunu – možnost prohlídky vnitřních prostor jednotlivých částí (zámek, Wagenburg, ZOO, zahrady včerně památek a Glorietu), poté přejezd do Prátru – volný program, odjezd do ČR, příjezd do Prahy cca ve 22:30 hod..

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • - dopravu autobusem s dálkovou úpravou (WC, klimatizace, DVD a mini bar)
  • - 1x ubytování s polopenzí (snídaně – bufet, večeře- jednotné menu)
  • - průvodce
  • - pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

  • - pojištění bez storna zájezdu (lze přikoupit u CK)
  • - vstupy do objektů (cca 35,-EUR/os.)
  • - jednolůžkový pokoj

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Travel Sport. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

Rakousko

Rakousko je převážně hornaté, průměrná nadmořská výška je asi 900 m n. m. Rakouské hory patří k východní části Alp a procházejí zemí v několika pásmech západovýchodního směru. Na samém severu země leží Tyrolské a Salcburské Alpy, v centrální části pak Vysoké Taury s nejvyšším rakouským vrcholem Grossglockner (3797 m n. m.). Na jihu se rozkládají Ötztalské, Zillertalské a Karnické Alpy.

Rakousko nabízí 20 000 km perfektně upravených sjezdových a běžeckých tratí, 9 500 vleků a lanovek s celkovoukapacitou 1,5 mil. osob/ hod. Skipas zahrnuje kromě vyvážení se lanovkou či vlekem na vrchol sjezdovek a cestování ski busem často i doplňkové služby ve větších střediscích. Lyžaři jsou zpravidla dopravováni ze spodních částí sjezdovek na vrcholky hor dostatečným množstvím rychlých vleků a lanovek různých typů: sedačkovými lanovkami, kabinkami nazývanými také gondoly, velkými lanovkovými kabinami nebo horskou dráhou s ozubnicí zvanou zubačka. Každé větší lyžařské středisko navíc poskytuje možnost dostatečného vyžití i pro vyznavače snowboardů. Pokud ve středisku není k dispozici celý snowboard funpark, bývají pro vyznavače „prken“ vyčleněné svahy bez úpravy povrchu. Rovněž běžkaři si zde přijdou na své. Strojově upravené a samozřejmě zdarma přístupné tratě se opět nacházejí v každé lyžařské oblasti země. Asi nejznámější jsou oblasti Ramsau am Dachstein (Schladming– Ramsau–Dachstein Tauern), Schneewinkel ve střediscíchFieberbrunn- Waidring nebo běžecké tratě oblasti Kössen-Walchsee, ale i mnoho dalších, místy i vysoko položených, ale vždy perfektně upravených běžeckých tratí.

Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour


RAKOUSKO - Vídeň ***

Číslo zájezdu: 552915
Rakousko, Vídeň

Všechny termíny a možnosti (1)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Autobusem
2.12 – 3.12.2016
2 lůžkový pokoj
2 dny
polopenze
1 890 Kč