Termín:
2. 12.–3. 12. 2016
Počet dní:
2 (Pá–So)
Počet nocí:
1
Doprava:
autobusem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:

Další termíny a možnosti

Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
http://www.zajezdy.cz/dovolena-rakousko-viden-rakousko-z552915/175368049/

Rakousko

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Dvoudenní poznávací zájezd s ubytováním v ČR bez nočních přejezdů.

Poloha

Vídeň

Doprava

AUTOBUSOVÁ.

Odjezd: 06:00 hod.- Praha 10, stanice metra A Strašnická
– autobusová zastávka u výstupu z metra směr Nové Strašnice (ulice „V olšinách“ – z metra projdete podchodem a za ním hned po schodišti doleva nahoru na zastávku MHD).
CK proplácí standardní vlakovou a autobusovou jízdenku na zájezd z celého území ČR.

Ubytování

V ČR v hotelu N*** - Znojmo , ve 2lůžkových pokojích s polopenzí a vlastním příslušenstvím. Na přání zákazníka lze zajistit 3lůžkový pokoj.

Vybavení

Možnost internetového připojení zdarma. V hotelu je krom jiného možnost využít saunu za poplatek 250,-Kč/2h (pro max.4 osoby-třeba rezervovat na recepci min.1h předem).

Stravování

Polopenze.

Další informace

Poznámka:
CK si vyhrazuje právo v nezbytném rozsahu změnit program, trasu a další sjednané služby v závislosti na objektivních podmínkách (dopravní problémy, počasí, onemocnění, nečekané znepřístupnění památek, bezpečnost účastníků atp.). Změna pořadí programu se nepovažuje za změnu programu.

Program

1. den

Odjezd z Prahy v 06:00 hod. do Vídně - okružní jízda, poté pěší prohlídka (Nová radnice s parkem, městské divadlo, muzea, pomník Marie Terezie, parlament, radnice, burza, Hofgurg), procházka pěší zónou centra včetně prohlídky katedrály sv. Štěpána, nákupy na Mariahilferstrasse a okolí, dále prohlídka Hundertwasserova domu včetně galerie, cca v 17:00 hod. odjezd na ubytování, večeře (jednotné menu).

2. den

Po snídani odjezd do Vídně - návštěva Schönbrunu – možnost prohlídky vnitřních prostor jednotlivých částí (zámek, Wagenburg, ZOO, zahrady včerně památek a Glorietu), poté přejezd do Prátru – volný program, odjezd do ČR, příjezd do Prahy cca ve 22:30 hod..

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • - dopravu autobusem s dálkovou úpravou (WC, klimatizace, DVD a mini bar)
  • - 1x ubytování s polopenzí (snídaně – bufet, večeře- jednotné menu)
  • - průvodce
  • - pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

  • - pojištění bez storna zájezdu (lze přikoupit u CK)
  • - vstupy do objektů (cca 35,-EUR/os.)
  • - jednolůžkový pokoj

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

Rakousko

Rakousko je převážně hornaté, průměrná nadmořská výška je asi 900 m n. m. Rakouské hory patří k východní části Alp a procházejí zemí v několika pásmech západovýchodního směru. Na samém severu země leží Tyrolské a Salcburské Alpy, v centrální části pak Vysoké Taury s nejvyšším rakouským vrcholem Grossglockner (3797 m n. m.). Na jihu se rozkládají Ötztalské, Zillertalské a Karnické Alpy.

Rakousko nabízí 20 000 km perfektně upravených sjezdových a běžeckých tratí, 9 500 vleků a lanovek s celkovoukapacitou 1,5 mil. osob/ hod. Skipas zahrnuje kromě vyvážení se lanovkou či vlekem na vrchol sjezdovek a cestování ski busem často i doplňkové služby ve větších střediscích. Lyžaři jsou zpravidla dopravováni ze spodních částí sjezdovek na vrcholky hor dostatečným množstvím rychlých vleků a lanovek různých typů: sedačkovými lanovkami, kabinkami nazývanými také gondoly, velkými lanovkovými kabinami nebo horskou dráhou s ozubnicí zvanou zubačka. Každé větší lyžařské středisko navíc poskytuje možnost dostatečného vyžití i pro vyznavače snowboardů. Pokud ve středisku není k dispozici celý snowboard funpark, bývají pro vyznavače „prken“ vyčleněné svahy bez úpravy povrchu. Rovněž běžkaři si zde přijdou na své. Strojově upravené a samozřejmě zdarma přístupné tratě se opět nacházejí v každé lyžařské oblasti země. Asi nejznámější jsou oblasti Ramsau am Dachstein (Schladming– Ramsau–Dachstein Tauern), Schneewinkel ve střediscíchFieberbrunn- Waidring nebo běžecké tratě oblasti Kössen-Walchsee, ale i mnoho dalších, místy i vysoko položených, ale vždy perfektně upravených běžeckých tratí.

Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour


RAKOUSKO - Vídeň ***

Číslo zájezdu: 552915
Rakousko, Vídeň

Všechny termíny a možnosti


Všechny termíny a možnosti (1)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Autobusem
2.12 – 3.12.2016
2 lůžkový pokoj
2 dny
polopenze
1 890 Kč

Nezávazná objednávka

RAKOUSKO - Vídeň ***

Rakousko, Vídeň

Termín: 2. 12. – 3. 12. 2016
Počet dní: 2 (Pá – So)
Doprava: autobusem
Strava: polopenze
Cena za osobu: 1 890 Kč

Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript. Zde jsou instrukce jak povolit JavaScript ve Vašem webovém prohlížeči.

Objednávku také můžete dokončit telefonicky.

Táňa Mládková
800 656 610
Táňa Mládková
operátorka infolinky
Volejte nám zdarma i z mobilu
pondělí–pátek:
7.30–22.00
sobota–neděle:
8.30–22.00