Termín:
2. 9. – 9. 9. 2017
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
plná penze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Rekreační středisko Zem Tourist najdete asi 100 m od pláže v příjemném malém přímořském letovisku Pustkowo, které leží mezi městy Pobierowo a Trzęsacz. Ideální dovolená pro osoby, které hledají klidnější dovolenou a odpočinek. Středisko se skládá ze dvou budov, v budově A naleznete recepci, výtah, ordinaci lékařů a rehabilitační zázemí. Budova je propojena s příjemnou jídelnou. V budově B se nachází ubytování. Internetové připojení WI-FI na recepci hotelu.
Ubytování
Hosté se mohou ubytovat ve 2, 3 a 4lůžkových pokojích se soc. zařízením, TV, plážovým setem, čajovým setem. Většina 2 a 4lůžkových pokojů mají také balkón. V pokojích nejsou ručníky. Děti do 3 let bez nároku na služby platí poplatek v recepci cca 15 Zł/noc.
Stravování
Hostům je k dispozici příjemná jídelna, která se nachází v budově A. V ceně pobytu je plná penze, snídaně a večeře formou bufetu, obědy servírované. V místě si lze zapůjčit rychlovarnou konvici.
Sport a zábava
Milovníci aktivního odpočinku jistě ocení venkovní plavecký bazén o rozměrech 16 m x 13 m, stolní tenis, tenisový kurt s asfaltovým povrchem, volejbalové hřiště nebo půjčovnu jízdních kol. Pro děti je připraven venkovní dětský bazén se skluzavkami či dětské hřiště. Hosté obdrží v den příjezdu pásku na ruku, která opravňuje k čerpání služeb hotelu.
Parkování
Své vozidlo si můžete zaparkovat na oploceném nehlídaném parkovišti zdarma.
Atrakce v místě
Návštěvníky Pustkowa přitahují zejména široké písčité pláže, průzračně čistá voda a kouzlo zdejšího útesu, písečných dun a lesů. V letovisku jsou 3 přístupy na pláž: ke dvěma je přístup po schodech, třetí je vhodný i pro vozíčkáře. Poblíž tohoto třetího přístupu kdysi stála replika slavného kříže z Giewontu spojená s prohlášením nejslavnějšího papeže z Polska Jana Pavla II. "Jak vítr fouká od Pobaltí až na vrcholky hor, na křižovatce Giewont". Tento symbolický kříž je vyhledávanou turistickou atrakcí. K aktivnímu trávení Vašeho volného času slouží četné turistické a cykloturistické stezky či jedno ze zdejších sportovních zařízení (tenisové kurty, multifunkční hřiště).

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

7 x ubytování, 7 x plná penze (snídaně a večeře formou bufetu, obědy servírované), vstup do bazénu, užívání tenisového kurtu, stolního tenisu, parkování, zákonné pojištění CK

Základní cena nezahrnuje

pobytová taxa ve výši cca 2 Zł/noc.
Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu za zvýhodněnou cenu viz níže Slevy a příplatky

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Geovita, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Baltské moře
  • Místo dle CK: Pustkowo

Rekreační středisko ZEM TOURIST, Pustkowo, Baltské moře, Polsko: Týdenní pobyt s plnou penzí ***

Číslo zájezdu: 784820
Polsko, Baltské moře, Pustkowo