Termín:
16. 9. – 23. 9. 2017
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Letovisko: Scalea

Poloha: apartmány se nachází přímo v centru města, vedle slavné strážné věže Torre Talao. Vzdálenost do historického centra cca 300 m.

Pláž: dlouhá pláž s jemným a hrubým pískem cca 100 m, na začátku pláže se nachází skály

Ubytování: apartmány typu BILO pro 6 osob (všechny v 1. poschodí) mají vlastní soc. zařízení, vybavený kuchyňský kout, TV a balkon. V blízkosti rezidence jsou restaurace, bary, obchody a nehlídaná parkoviště.

Stravování: vlastní strava

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

- nájem apartmánu na 7 nocí - spotřeby (voda, plyn, el. energie)

Základní cena nezahrnuje

- POVINNÉ PŘÍPLATKY: - závěrečný úklid: + 15 € / apartmán - vratná kauce za apartmán: + 50 € / apartmán - pobytová taxa: + 1,5 € / osobu / den, dítě do 10 let zdarma (max. 7 dní pobytu) NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY: - klimatizace: + 10 € / apartmán / den DOPRAVA: - pouze vlastní

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Atlantika, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Kalábrie
  • Místo dle CK: Scalea
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Residence La Playa **

Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 150 m

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.