Termín:
30. 9. – 7. 10. 2017
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis:

GRIMAUD-PORT GRIMAUD Městečko Grimaud v oblasti Var, mezi Saint Tropez a Sainte Maxime, je jedním z nejstarších v oblasti Maurského masívu. Leží schoulené ve stínu středověkého hradu, odkud je překrásný výhled do okolí. Moderní část Port Grimaudbyla vybudována v letech 1962-66 tak, aby připomínala Benátky. Dopravu obstarávají malé loďky a motorové čluny, které si zde turisté mohou pronajmout. V roce 2002 byl Port Grimaud vyhlášen "historickou památkou 20. století". Najdete zde řadu obchůdků sesuvenýry a mnoho typických francouzských restaurací s vynikající kuchyní včetně místní speciality - čerstvých ústřic. Pláže jsou zde písčité a patří k nejlepším v této oblasti. REZIDENCE LA PALMERAIE Rezidenci tvoří malé budovy seskupené kolem dvou bazénů uprostřed parku se středomořskou vegetecí. Letovisko Port Grimaud s písčitými plážemi, obchody a restauracemi je vzdáleno 3 km.

Vybavení:

Recepce, dva vyhřívané bazény se sluneční terasou a lehátky (duben - září), tenisový kurt, prádelna, parkoviště. V červenci a srpnu je zajišťována kyvadlová doprava na pláž v Port Grimaud. V období 02.07. - 27.08. - animační programy pro děti i dospělé,dětský klub 4.11 let a 12-15 let.

Ubytování:

Byty s kompletně vybavenou kuchyňkou (el. sporák, lednice, mikrovlnná trouba, myčka), s koupelnou a WC, telefonem, TV, WiFi (20 EUR/týden), terasou nebo otevřenou zahrádkou se zahradním nábytkem. STU 4: obytná kuchyně s rozkládací pohovkou, kabina s palandou. 2P6: obytná kuchyně s rozkládací pohovkou, oddělená ložnice s dvojlůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky, kabina s palandou. STU 6/8: 2 propojená studia 4. 3P6: obytná kuchyně s rozkládací pohovkou, dvě ložnice s dvojlůžkem a dvěma lůžky.

Stravování:

Vlastní.

Pláž:

Písčitá, neplacená v Port Grimaud, 3 km. V červenci a srpnu je zajišťována kyvadlová doprava na pláž v Port Grimaud.

Doprava:

Vlastní.

Sport a zábava:

Tenis, animační programy pro děti i dospělé. Turistika, cykloturistika, golf, vodní sporty na pláži, potápění.

Slevy:

SLEVA za včasný nákup 6% při nákupu do 29.02. a 4% do 30.04.2017.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Týdenní pronájem bytu v daném období, spotřeba vody a energie, telefonická asistence. Pobyt: od soboty do soboty.

Základní cena nezahrnuje

POVINNÉ: Kauce (vratná jistina): 300 EUR/byt (hotovost). Místní poplatky: cca 5 EUR/os./týden. NEPOVINNÉ: Ložní prádlo: 12 EUR/os./týden. Ručníky: 7 EUR/os./týden. Dětská postýlka: 25 EUR/týden. Domácí zvíře: 50 EUR/týden. Úklid: na přání, při předání neuklizeného bytu 58-75 EUR. Cestovní pojištění:

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Campanatour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Provence
  • Místo dle CK: Grimaud
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Residence La Palmeraie ***

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 4500 m

Francie

Francie se řadí řadu let k turisticky nejoblíbenějším destinacím, svým hostům nabízí prestižní světoznámá letoviska, koupání v průzračně čistém moři a bohatý program poznávání historie kraje, ve kterém se rozhodnete strávit svoji dovolenou. Neopakovatelné gastronomické zážitky, výborné francouzské víno a „umění žít“ – ideální dovolenou s francouzským šarmem máte zaručenou! Azurové pobřeží, lákající především azurovým mořem, sluncem, krásnými písčitými plážemi, jachtami, gurmánskými zážitky, posezením v příjemných pobřežních kavárničkách a večerní zábavou v místních klubech nebo kasinech. Pro klienty cestující vlastní dopravou mnoho nádherných a zajímavých míst v dosahu ubytování: Monako, Nice, St. Tropez s proslulou četnickou stanicí a jachtařským přístavem a mnoho dalších.