Termín:
1. 4. – 8. 4. 2017
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
5
Doprava:
letecky Praha
Strava:
kombinovaná
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

COPACABANA , SUGAR LOAF , CORCOVADO , TROPICAL ISLANDS , BRAZILSKÁ STRANA VODOPÁDŮ IGUACU

Služby v ceně

vstupy v ceně,
snídaně na okruhu.

Popis programu

1. den: odlet Praha i Vídeň.
2. den: přílet Rio de Janeiro, transfer do hotelu 4* v blízkosti pláže Copacabana, ubytování. Zbytek dne volno s možností relaxace na pláži či k prohlídce města.
3. den: (S, O) snídaně formou bufetu, celodenní výlet s obědem. Návštěva proslulé Sugarloaf – známé skály ve tvaru homole cukru tyčící se nad zátokou Botafogo, poté návštěva největší atrakce města, hory Corcovado se sochou Ježíše Krista, návrat do hotelu, volný zbytek dne.
4. den: (S, O) snídaně formou bufetu, celodenní výlet lodí (8 hodin) na Tropical Islands spojený s obědem, návrat do hotelu, volný zbytek dne.
5. den: (S) snídaně formou bufetu, transfer na letiště k odletu do Iguacu, po příletu transfer do hotelu 4* v centru města, ubytování, volný zbytek dne k prohlídce města či odpočinku.
6. den: (S) snídaně formou bufetu, následně odjezd ke světoznámým vodopádům Igua cu, prohlídka vodopádů z brazilské strany včetně Macuco Safari Boat Tour – projížďka lodí k vodopádům (6 hodin), návrat do hotelu, volný zbytek dne.
7. den: (S) snídaně formou bufetu, transfer na letiště k odletu zpět do Rio de Janeira a následně Praha i Vídeň.
8. den: přílet Praha i Vídeň.

Poznámka

RIO DE JANEIRO – světově proslulá metropole ležící mezi zálivem s rozmanitými ostrůvky a vysokými horskými masivy. Rio je známé plážemi Copacabana a Ipanema, 704 m vysokou horou Corcovado se sochou Ježíše Krista, Cukrovou homolí, městským pralesem Tijuca, stadiónem Maracaná, nočním životem a únorovým karnevalem nejlepších tanečníků samby.
IGUACU – vodopády Iguacu se nacházejí na hranici mezi Brazílií a Argentinou. Měří 3 km a jsou hluboké 80 m. Zajímavostí jsou procházky po můstkách s vyhlídkami mezi vodopády a plavby lodí pod vodopády. V roce 1986 byly zařazeny do seznamu UNESCO.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu,
letištní taxy,
transfery,
ubytování v hotelech 4* na 5 nocí,
stravování dle programu,
služby průvodce.

Základní cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Siam Travel International. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Brazilská strana vodopádů, Copacabana, CORCOVADO, Iguacu, Sugar Loaf
Informace o slevách

Brazílie

Brazílie je největší stát v Latinské Americe, jehož teritorium se táhne od východního pobřeží přes amazonské pralesy až k vrcholkům And. Díky tomu nabízí Brazílie různorodost krajiny a podnebí. V Brazílii můžete zdolávat vrcholky hor, brodit se houštinami pralesů nebo odpočívat u modrého moře na sluncem prohřátém písku. Tropické podnebí je zárukou celoroční turistické sezóny. Úředním jazykem je portugalština.


RIO DE JANEIRO A VODOPÁDY IGUACU

Číslo zájezdu: 686021
Brazílie, Brazilská strana vodopádů, Copacabana, CORCOVADO, Iguacu, Sugar Loaf