Termín:
31. 3. – 7. 4. 2017
Počet dní:
8 (pá – pá)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Vídeň
Strava:
all inclusive
Původní cena:
17 536 Kč
Cena za osobu:
12 943
(479 Eur)
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Prehľad

NEMECKY A ANGLICKY HOVORIACI PERSONÁL
MAXI KINDER KLUB & BABY SERVIS ALL INCLUSIVE
ROZSIAHLY SYSTÉMBAZÉNOV
PREKRÁSNY KORÁLOVÝ ÚTES PRE MILOVNÍKOV ŠNORCHLOVANIA
FASCINUJÚCI PODMORSKÝ SVET, POTÁPAČSKÉ CENTRUM
BEZPLATNÉ WIFI PRIPOJENIE V LOBBY

Poloha:
Najnovší hotel zo siete Red Sea Hotels sa nachádza v Sharks Bay priamo na cca. 350 m dlhej piesočnatej pláži. Do hlbších vôd odporúčame plážové topánky. Pravidelný shuttle bus poskytovaný do centra rušného Na'ama Bay. Hotel je vzdialený 10 minút jazdy autom na letisko.

Popis:
Tento komfortný hotel s 542 izbami má nádherný výhľad na úžiny Tiran. Má veľkú vstupnú halu s recepciou, Wi-Fi (zdarma v Piano Bare), hlavná reštaurácia s terasou, 2 ? la carte reštaurácie, niekoľko barov, obchody, kaderníctvo a amfiteáter. V príjemnej záhrade nájdete priestranný bazén so slnečnou terasou a snack bar priamo pri bazéne.

Pláž:
Prekrásna pláž s vlastným korálom na šnorchlovanie a potápanie priamo pred hotelom (najkrajší v okolí)
ležadlá, matrace, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícii zdarma

Izby

Vkusne zariadené izby sú vybavené kúpeľňou, WC, sušičom vlasov, trezorom, telefónom, satelitnou TV, káva/čajom, mini chladničkou, klimatizáciou a balkónom alebo terasou.

Šport

Tenis (kurty s umelým osvetlením), plážový volejbal, plážový futbal, bežecká dráha, stolný tenis, šípky, biliard, telocvičňa a viacúčelové ihrisko, zábavný program a večerná show príležitostne. Za príplatok: masáže, sauna, Turecký hammam, potápanie a vodné športy.

Pre deti

CK Maxi detský klub je otvorený od 10:00 do 17:00 hod denne okrem piatku. Program je variabilný a prispôsobuje sa potrebám a záujmom detí. Nemecky hovoriaci tím animátorov a opatrovateľov pripravuje denne nový plán aktivít, prispôsobených ku každému veku zúčastnených detí. Pre každého detského účastníka je automaticky pripravený stravovací program All Inclusive.

CK Maxi detský klub je pre malých hostí k dispozícii v týchto hoteloch z hotelovej siete RED SEA HOTELS:
Hurghada: Siva Grand Beach, Grand Hotel, Grand Resort, Makadi Bay: Grand Makadi, Makadi Palace, Sunwing Waterworld Makadi, Sharm El Sheikh: Ghazala Gardens, Grand Hotel Sharm El Sheikh, Sharm Resort & Plaza

Milé deti, tešte sa na plážové hry, súťaže v stavaní najkrajšieho hradu z piesku, bazénové športové hry, súťaže v maľovaní a modelárske práce, bodypainting a mnoho ďalších zaujímavých aktivít . . .


CK Baby Service je služba pre tých najmenších hotelových hostí CK poskytovaná vo všetkých hoteloch zo siete RED SEA HOTELS v spolupráci s CK Maxi detskými klubmi. CK má k dispozícii vo svojich hoteloch rôzne potreby a pomôcky k zapožičaniu, resp. poskytnutiu za poplatok, resp. kauciu (cca. 10-20 €).

• detské postieľky

• sieťky proti hmyzu

• ohrievače detských fliaš

• varné kanvice

• podložky na prebaľovanie

• detské vysielačky

• skladacie buggy kočáre

• formičky a iné plážové hračky

• nafukovacie kolesá na plávanie

Stravovanie

- 24 hodín denne lokálne nealkoholické nápoje, džúsy, filtrovaná káva a čaj
- lokálne alkoholické nápoje od 10:00-24:00 hod.
- za poplatok: lokálne alkoholické nápoje od polnoci do 10:00 hod., špeciálne koktejly, importované alkoholické nápoje, fľaškové nápoje, čerstvé ovocné šťavy, špeciálne druhy káv, Lobby Bar, Mini Bar
- zmrzlina zdarma, Movenpick za poplatok
- podrobný rozpis all inclusive služieb obdržia klienti na recepcii hotela pri ubytovaní

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • Letiskové poplatky

Základní cena nezahrnuje

  • Víza

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře ETI, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Sharm El Sheikh
  • Místo dle CK: Sharm el Sheik

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Siva Sharm Resort & Spa *****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá, molo
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Sharm El Sheikh

Jedno z nejoblíbenějších rekreačních a potápěčských center Egypta je vzdáleno asi 25 km od nejjižnějšího cípu Sinajského poloostrova. Z původní rybářské osady vzniklo v posledních deseti letech nejmodernější egyptské přímořské středisko s komfortem na světové úrovni. Sinajský poloostrov je jediná část Egypta ležící v Asii. Je lemováno pásem vysokých hor a překrásných údolí, které jej chrání před útokem severních větrů a vytvářejí z něj oázu slunce a koupání po celý rok. Významnou předností střediska jsou rozlehlé písčité pláže vhodné pro dospělé i děti a rovněž prvotřídní příležitosti pro potápění ke korálovým útesům s nejbohatší podmořskou florou a faunou v této časti světa. Letovisko nabízí ubytování v supermoderních hotelových komplexech i v menších pěkných hotelích v egyptském stylu. K příjemnému pobytu přispívá řada nákupních příležitostí s nabídkou typických výrobků z kůže, zlatých šperků i keramiky, rozmanitých restaurací, barů a typických kaváren v egyptském stylu, diskotéky, kasina i noční kluby. Sportovní nabídka zahrnuje šnorchlování, potápění, windsurfing a další vodní sporty. K dispozici jsou jízda na koni a velbloudech, oblíbená džíp safari do pouště i velmi kvalitní golfová hřiště. Letovisko se člení do menších zálivů. Většina hotelů naší nabídky leží v nejkrásnější a nejživější části střediska, která se nazývá Naama Bay. Jedná se o hlavní turisticky nejatraktivnější centrum, kde podél celého zálivu, mezi pláží a hotely, vede pěší zóna plná rozmanitých restaurací, typických kaváren a obchodů včetně sportovního a zábavného vyžití a čarovné atmosféry, která má své kouzlo zejména ve večerních hodinách. Ostatní hotely se nacházejí v oblastech Sharm El Maya, Nabq Bay, Ras Um El Sid a Ras Nosrani Bay, která jsou tvořena hotelovým komplexem s bazénem, na který navazuje hotelová pláž.

,, Popis byl převzat z katalogu CK Eso Travel,,

Egypt

Poloha: Egypt, země faraónů, pyramid, země životodárné řeky Nil, krásného Rudého moře plného korálových útesů, rozkládající se mezi Středozemním a Rudým mořem na pomezí Afriky a Asie na ploše 1.001.450 km2. Země, kde díky úrodným záplavám řeky Nil (druhá nejdelší řeka na světě, 6671 km) vznikla jedna z nejstarších civilizací na světě, kde dnes žije jen v hlavním městě v Káhiře (Al-Qahirah) více jak 17 miliónů obyvatel z celkových 70. Většinu území Egypta tvoří poušť. Kromě okolí Nilu, kde žije nejvíce obyvatel, vznikla mnohá přímořská letoviska, která lákají své návštěvníky novými hotely, skvělými službami a především krásným koupáním. Egyptská arabská republika se rozkládá v severovýchodní Africe u pobřeží Středozemního a Rudého moře a na Sinajském poloostrově. Značnou část území zaujímají pouště Sahara a Libyjská poušť s pánvemi a oázami, na jihozápadě s horskými masivy. Východně od údolí Nilu se pak nachází Arabská poušť, která je při pobřeží Rudého moře skalnatá a hornatá, podobně jako Sinajský poloostrov. Ve vnitrozemí je podnebí subtropické s velkými výkyvy teplot, na severním pobřeží kontinentální. V Egyptě je velmi příjemné klima od října do konce června, naopak v letních měsících (červenec až první polovina září) teploty vystupují na 40 °C, v jižních oblastech až na 50 °C. Jediným stálým tokem je Nil, řada dalších údolí obsahuje vodu jen v období dešťů. Pouště jsou bez rostlinstva, místy křovité nebo travnaté, podél Nilu roste subtropické rostlinstvo. K nejpřitažlivějším pamětihodnostem patří pyramidy a Sfinga.

Jazyk: Mluví se arabsky, domluvíte se však i anglicky, rusky, francouzsky a v některých obchodech se akceptuje i němčina.

Měna: Měna je egyptská libra (EGP) = 100 piastrů. Do Egypta je možno vyvážet jakoukoliv volně směnitelnou měnu v jakémkoliv množství. V hotelích a některých obchodech lze platit bez problémů cestovními šeky a eurošeky a rovněž platebními kartami. To ale neplatí na tržištích ani na výletních lodích po Nilu, kde se platí výhradně hotovými penězi. Peníze lze měnit v hotelích, směnárnách nebo v bankách bez poplatku za výměnu. Banky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8:30 do 14:00 hodin.

Ceny: Ceny v restauračních zařízeních se liší v závislosti na jejich kvalitě. Ceny jídel v restauracích nedosahují cenové hladiny obvyklé ve světě. Turisté se nejčastěji stravují v husté síti bister a restaurací, kde cena jídla pro čtyři osoby nepřesáhne 25 USD. Je třeba vždy klást důraz na hygienickou úroveň stravovacího zařízení. Pro evropského strávníka je nevhodná konzumace ovoce, které nelze bezpečně omýt, tepelně nezpracované zeleniny, pouličně prodávané zmrzliny a vody z veřejného vodovodního řadu. Pijte pouze kupovanou balenou chlazenou vodu. Nakupovat lze v supermarketech nebo na tržištích. K těm neodmyslitelně patří pověstné smlouvání.

Poznámka: V arabských zemích je zvykem věnovat za poskytnuté služby spropitné. Tzv. „bakšišné“ je v Egyptě nepsaným zákonem a záležitostí zcela nevyhnutelnou. Bakšišné tvoří tedy povinný příplatek k zájezdu. Jeho výše je uvedena v ceníku. Bakšišné, které platíte je rozdělováno zahraničním partnerem mezi personál hotelů a letiště či mezi řidiče. Bakšišné se inkasuje po příletu do Egypta zahraničním partnerem CK Alexandria. Vzhledem k místní mentalitě však můžete očekávat, že po vás bude personál hotelů za různé služby požadovat další mírné spropitné. Očkování a lékař: Očkování není povinné ani nutné. Cizincům jsou v EAR doporučovány služby soukromých nemocnic, které jsou sice stále podstatně nákladnější, avšak péče a služby jsou na mnohem vyšší úrovni než ve státních zařízeních. Zacházení s pacienty je na soukromých klinikách lépe organizováno a je rovněž zajištěna pooperační péče mnohem vyššího standardu než ve státních nemocnicích. Doprava: Po Egyptě funguje autobusová doprava klimatizovanými autobusy, v Káhiře lze ale také využít podzemní dráhu - metro, kterým se cestuje rychle a bezpečně. Hojně jsou rozšířeny ale i půjčovny automobilů, kde lze po předložení řidičského oprávnění a po vyřízení dalších formalit zapůjčit automobil. Co na sebe: V letních měsících, vyžaduje podnebí lehké bavlněné oblečení, klobouk se širokou střechou a sluneční brýle. V zimě může být v noci překvapivé chladno, přibalte si proto teplé svetry nebo plášť. Pro večery v poušti je nutné teplé oblečení po celý rok. Některé hotely a restaurace vyžadují, aby páni měli na sobě sako a dlouhé kalhoty. Do mešity není povolen vstup v krátkých kalhotách ani mužům, ani ženám. Ženy by na sobě měly mít delší šaty s rukávy, páni dlouhé kalhoty a sportovní košili. Plánujete-li cestu na horu Sinaj, vezměte si pevné boty a velmi teplé oblečení. Časový posun: Časový posun je v Egyptě o 1 hodinu více oproti České republice. Co je zakázáno: Do Egypta je zakázán dovoz potravin, alkoholu, pornografie, zbraní a všech druhů drog. Je nutno připomenout, že je striktně zakázán vývoz památek a zlata v nezpracované podobě. Kromě toho zvláště drogy (i ve velmi malém množství) jsou velmi pozorně sledovanou položkou. Postihy za prodej a přechovávání drog jsou přísné a pohybují se řádově v desítkách let odnětí svobody. Za nedovolené držení drog může být udělen i trest smrti.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria


Siva Sharm

Číslo zájezdu: 688768
Egypt, Sharm El Sheikh, Shark's Bay

Všechny termíny a možnosti (900)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Vídeň
31.3 – 14.4.2017
2 lôžková izba
15 dní
all inclusive
549 Eur
SLM | Po slevě 39%
Letecky
Vídeň
31.3 – 14.4.2017
3 lôžková izba (vedľ.budova)
15 dní
all inclusive
521 Eur
SLM | Po slevě 40%
Letecky
Vídeň
16.6 – 30.6.2017
2 lôžková izba
15 dní
all inclusive
599 Eur
Po slevě 6%
Letecky
Vídeň
23.6 – 7.7.2017
2 lôžková izba
15 dní
all inclusive
599 Eur
Po slevě 6%
Letecky
Vídeň
30.6 – 14.7.2017
2 lôžková izba
15 dní
all inclusive
599 Eur
Po slevě 24%
Letecky
Vídeň
31.3 – 14.4.2017
2 lôžková izba Superior
15 dní
all inclusive
605 Eur
SLM | Po slevě 36%
Letecky
Vídeň
1.9 – 15.9.2017
2 lôžková izba
15 dní
all inclusive
609 Eur
Po slevě 13%
Letecky
Vídeň
8.9 – 22.9.2017
2 lôžková izba
15 dní
all inclusive
609 Eur
Po slevě 13%
Letecky
Vídeň
15.9 – 29.9.2017
2 lôžková izba
15 dní
all inclusive
609 Eur
Po slevě 13%
Letecky
Vídeň
22.9 – 6.10.2017
2 lôžková izba
15 dní
all inclusive
609 Eur
Po slevě 13%
Letecky
Vídeň
29.9 – 13.10.2017
2 lôžková izba
15 dní
all inclusive
609 Eur
FM | Po slevě 13%
Letecky
Vídeň
6.10 – 20.10.2017
2 lôžková izba
15 dní
all inclusive
609 Eur
FM | Po slevě 13%
Letecky
Vídeň
13.10 – 27.10.2017
2 lôžková izba
15 dní
all inclusive
609 Eur
FM | Po slevě 13%
Letecky
Vídeň
20.10 – 3.11.2017
2 lôžková izba
15 dní
all inclusive
609 Eur
FM | Po slevě 13%
Letecky
Vídeň
27.10 – 10.11.2017
2 lôžková izba
15 dní
all inclusive
609 Eur
FM | Po slevě 13%
Letecky
Bratislava
14.6 – 28.6.2017
2 lôžková izba
15 dní
all inclusive
619 Eur
Po slevě 9%
Letecky
Bratislava
28.6 – 12.7.2017
2 lôžková izba
15 dní
all inclusive
619 Eur
Po slevě 10%
Letecky
Bratislava
12.7 – 26.7.2017
2 lôžková izba
15 dní
all inclusive
619 Eur
Po slevě 15%
Letecky
Bratislava
19.7 – 2.8.2017
2 lôžková izba
15 dní
all inclusive
619 Eur
Po slevě 21%
Letecky
Bratislava
26.7 – 9.8.2017
2 lôžková izba
15 dní
all inclusive
619 Eur
Po slevě 29%
Letecky
Bratislava
2.8 – 16.8.2017
2 lôžková izba
15 dní
all inclusive
619 Eur
Po slevě 32%
Letecky
Bratislava
9.8 – 23.8.2017
2 lôžková izba
15 dní
all inclusive
619 Eur
Po slevě 32%
Letecky
Bratislava
16.8 – 30.8.2017
2 lôžková izba
15 dní
all inclusive
619 Eur
Po slevě 32%
Letecky
Bratislava
23.8 – 6.9.2017
2 lôžková izba
15 dní
all inclusive
619 Eur
Po slevě 28%
Letecky
Bratislava
30.8 – 13.9.2017
2 lôžková izba
15 dní
all inclusive
619 Eur
Po slevě 20%