Termín:
23. 9. – 4. 10. 2017
Počet dní:
12 (so – st)
Počet nocí:
11
Doprava:
letecky Praha 17:30
Strava:
all inclusive
Původní cena:
17 190  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha a popis

Three Corners Triton Empire Beach hotel se nachází v centru Hurghady přímo u oblázkové pláže. hotel se rozprostírá v krásné udržované zahradě se 3 bazény a sluneční terasou. Pro děti je k dispozici hotelový animační program, dětský bazén a dětské hřiště. Mezinárodní letiště v Hurghadě je vzdálené cca 13 km.

Vybavení hotelu

V hotelu je k dispozici recepce, hlavní restaurace, bar, hotelové animační programy, bazén, dětský bazén, dětské hřiště, kulečník, směnárna, Wi-Fi připojení v lobby zdarma, obchod se suvenýry.

Vybavení pokoje

Standardní pokoje jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, televizí, minibarem (za poplatek), balkonem nebo terasou. Rodinné pokoje - je jedna větší místnost, jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, televizí, minibarem (za poplatek), balkonem nebo terasou.

Stravování

All inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje do 23 hodin. Čerstvé ovocné šťávy a některé importované nápoje jsou za poplatek. Bary: Sunny Terrace - bar na pláži (12:00-17:00) Oasis Bar Coral Bar Změna složení all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis

Oblázková pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a osušky jsou zdarma.

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště, dětský klub, dětská postýlka (zdarma, na vyžádání).

Sport a zábava

Venkovní bazén, volejbal, kulečník, vodní sporty na pláži,

Služby v ceně

Lehátka, slunečníky a osušky, Wi-Fi připojení v lobby, trezor na pokoji nebo na recepci.

Služby za poplatek

Minibar, vodní sporty na pláži. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Pantour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Hurghada
  • Místo dle CK: Hurghada

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Triton Empire Beach Hotel ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

17 uživatelů

Pořadí

65. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Hurghada.

Poslední komentář

26.3.2017 | Tonda
Datum pobytu: 1.3.2017
Musíte velmi slevit ze svých nároků, pokud se chcete zvolit právě tento hotel

Nejnovější recenze

1
14.1.2017 | PAVČA
Datum pobytu 1.8.2016
1/5 - Nic moc
NIKDY VÍCE.
5
22.9.2015 | dlouhán
Datum pobytu 1.8.2005
5/5 - Úžasné
klidně bych se vrátil
5
20.9.2015 | dlouhán
Datum pobytu 1.8.2005
5/5 - Úžasné
doporučuji

Hurghada

Hurghada patří mezi nejoblíbenější a nejznámější přímořská turistická letoviska na africkém pobřeží Rudého moře. Má tři centra: staré centrum Dahar, novější centrum Sakkala a zcelou novou Navaru. Dahar je od Sakkaly vzdálen cca 10 minut jízdy. Výhodou letoviska Hurghada jsou nejen písčité pláže a blízkost atraktivních podmořských korálových útesů, ale i jeho poloha v dostupné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru, kde můžete navštívit monumentální staroegyptské památky, jako např. pyramidové pole, kde naleznete tři největší a nejznámější pyramidy v Gíze, luxorské Údolí králů a královen, zádušní chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám. Kromě výletů za historií nabízí Hurghada výlety na blízké ostrůvky za neopakovatelným podmořským světem. Hurghada celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápění.

,,Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria,,

Egypt

Poloha: Egypt, země faraónů, pyramid, země životodárné řeky Nil, krásného Rudého moře plného korálových útesů, rozkládající se mezi Středozemním a Rudým mořem na pomezí Afriky a Asie na ploše 1.001.450 km2. Země, kde díky úrodným záplavám řeky Nil (druhá nejdelší řeka na světě, 6671 km) vznikla jedna z nejstarších civilizací na světě, kde dnes žije jen v hlavním městě v Káhiře (Al-Qahirah) více jak 17 miliónů obyvatel z celkových 70. Většinu území Egypta tvoří poušť. Kromě okolí Nilu, kde žije nejvíce obyvatel, vznikla mnohá přímořská letoviska, která lákají své návštěvníky novými hotely, skvělými službami a především krásným koupáním. Egyptská arabská republika se rozkládá v severovýchodní Africe u pobřeží Středozemního a Rudého moře a na Sinajském poloostrově. Značnou část území zaujímají pouště Sahara a Libyjská poušť s pánvemi a oázami, na jihozápadě s horskými masivy. Východně od údolí Nilu se pak nachází Arabská poušť, která je při pobřeží Rudého moře skalnatá a hornatá, podobně jako Sinajský poloostrov. Ve vnitrozemí je podnebí subtropické s velkými výkyvy teplot, na severním pobřeží kontinentální. V Egyptě je velmi příjemné klima od října do konce června, naopak v letních měsících (červenec až první polovina září) teploty vystupují na 40 °C, v jižních oblastech až na 50 °C. Jediným stálým tokem je Nil, řada dalších údolí obsahuje vodu jen v období dešťů. Pouště jsou bez rostlinstva, místy křovité nebo travnaté, podél Nilu roste subtropické rostlinstvo. K nejpřitažlivějším pamětihodnostem patří pyramidy a Sfinga.

Jazyk: Mluví se arabsky, domluvíte se však i anglicky, rusky, francouzsky a v některých obchodech se akceptuje i němčina.

Měna: Měna je egyptská libra (EGP) = 100 piastrů. Do Egypta je možno vyvážet jakoukoliv volně směnitelnou měnu v jakémkoliv množství. V hotelích a některých obchodech lze platit bez problémů cestovními šeky a eurošeky a rovněž platebními kartami. To ale neplatí na tržištích ani na výletních lodích po Nilu, kde se platí výhradně hotovými penězi. Peníze lze měnit v hotelích, směnárnách nebo v bankách bez poplatku za výměnu. Banky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8:30 do 14:00 hodin.

Ceny: Ceny v restauračních zařízeních se liší v závislosti na jejich kvalitě. Ceny jídel v restauracích nedosahují cenové hladiny obvyklé ve světě. Turisté se nejčastěji stravují v husté síti bister a restaurací, kde cena jídla pro čtyři osoby nepřesáhne 25 USD. Je třeba vždy klást důraz na hygienickou úroveň stravovacího zařízení. Pro evropského strávníka je nevhodná konzumace ovoce, které nelze bezpečně omýt, tepelně nezpracované zeleniny, pouličně prodávané zmrzliny a vody z veřejného vodovodního řadu. Pijte pouze kupovanou balenou chlazenou vodu. Nakupovat lze v supermarketech nebo na tržištích. K těm neodmyslitelně patří pověstné smlouvání.

Poznámka: V arabských zemích je zvykem věnovat za poskytnuté služby spropitné. Tzv. „bakšišné“ je v Egyptě nepsaným zákonem a záležitostí zcela nevyhnutelnou. Bakšišné tvoří tedy povinný příplatek k zájezdu. Jeho výše je uvedena v ceníku. Bakšišné, které platíte je rozdělováno zahraničním partnerem mezi personál hotelů a letiště či mezi řidiče. Bakšišné se inkasuje po příletu do Egypta zahraničním partnerem CK Alexandria. Vzhledem k místní mentalitě však můžete očekávat, že po vás bude personál hotelů za různé služby požadovat další mírné spropitné. Očkování a lékař: Očkování není povinné ani nutné. Cizincům jsou v EAR doporučovány služby soukromých nemocnic, které jsou sice stále podstatně nákladnější, avšak péče a služby jsou na mnohem vyšší úrovni než ve státních zařízeních. Zacházení s pacienty je na soukromých klinikách lépe organizováno a je rovněž zajištěna pooperační péče mnohem vyššího standardu než ve státních nemocnicích. Doprava: Po Egyptě funguje autobusová doprava klimatizovanými autobusy, v Káhiře lze ale také využít podzemní dráhu - metro, kterým se cestuje rychle a bezpečně. Hojně jsou rozšířeny ale i půjčovny automobilů, kde lze po předložení řidičského oprávnění a po vyřízení dalších formalit zapůjčit automobil. Co na sebe: V letních měsících, vyžaduje podnebí lehké bavlněné oblečení, klobouk se širokou střechou a sluneční brýle. V zimě může být v noci překvapivé chladno, přibalte si proto teplé svetry nebo plášť. Pro večery v poušti je nutné teplé oblečení po celý rok. Některé hotely a restaurace vyžadují, aby páni měli na sobě sako a dlouhé kalhoty. Do mešity není povolen vstup v krátkých kalhotách ani mužům, ani ženám. Ženy by na sobě měly mít delší šaty s rukávy, páni dlouhé kalhoty a sportovní košili. Plánujete-li cestu na horu Sinaj, vezměte si pevné boty a velmi teplé oblečení. Časový posun: Časový posun je v Egyptě o 1 hodinu více oproti České republice. Co je zakázáno: Do Egypta je zakázán dovoz potravin, alkoholu, pornografie, zbraní a všech druhů drog. Je nutno připomenout, že je striktně zakázán vývoz památek a zlata v nezpracované podobě. Kromě toho zvláště drogy (i ve velmi malém množství) jsou velmi pozorně sledovanou položkou. Postihy za prodej a přechovávání drog jsou přísné a pohybují se řádově v desítkách let odnětí svobody. Za nedovolené držení drog může být udělen i trest smrti.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria


Three Corners Triton Empire Beach ***

Číslo zájezdu: 751801
Egypt, Hurghada

Všechny termíny a možnosti (60)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha 17:30
So 23.9 – St 4.10.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
12 dní
all inclusive
11 180 Kč
LM | Po slevě 35%
Letecky
Praha 17:30
St 27.9 – St 4.10.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
9 090 Kč
LM | Po slevě 36%
Letecky
Praha 17:30
So 30.9 – So 7.10.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
9 580 Kč
LM | Po slevě 32%
Letecky
Praha 17:30
St 4.10 – St 11.10.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
9 870 Kč
LM | Po slevě 30%
Letecky
Praha 17:30
So 7.10 – So 14.10.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
9 980 Kč
LM | Po slevě 30%
Letecky
Praha 17:30
St 11.10 – St 18.10.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
9 990 Kč
LM | Po slevě 30%
Letecky
Praha 17:30
So 14.10 – St 25.10.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
12 dní
all inclusive
13 690 Kč
LM | Po slevě 20%
Letecky
Praha 17:30
So 7.10 – St 18.10.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
12 dní
all inclusive
13 690 Kč
LM | Po slevě 20%
Letecky
Praha 17:30
So 30.9 – St 11.10.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
12 dní
all inclusive
13 690 Kč
LM | Po slevě 20%
Letecky
Praha 17:45
St 18.10 – So 28.10.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
11 dní
all inclusive
13 290 Kč
LM | Po slevě 19%
Letecky
Praha 17:45
St 11.10 – So 21.10.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
11 dní
all inclusive
13 290 Kč
LM | Po slevě 19%
Letecky
Praha 17:45
St 4.10 – So 14.10.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
11 dní
all inclusive
13 290 Kč
LM | Po slevě 19%
Letecky
Praha 17:45
St 27.9 – So 7.10.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
11 dní
all inclusive
13 290 Kč
LM | Po slevě 19%
Letecky
Praha 17:30
So 7.10 – So 21.10.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
all inclusive
15 890 Kč
LM | Po slevě 24%
Letecky
Praha 17:30
So 30.9 – So 14.10.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
all inclusive
15 890 Kč
LM | Po slevě 24%
Letecky
Praha 17:30
So 23.9 – So 7.10.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
all inclusive
15 890 Kč
LM | Po slevě 24%
Letecky
Praha 19:15
St 25.10 – St 1.11.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
11 790 Kč
Letecky
Praha 17:30
So 21.10 – So 28.10.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
11 790 Kč
LM | Po slevě 17%
Letecky
Praha 17:30
St 18.10 – St 25.10.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
11 790 Kč
LM | Po slevě 17%
Letecky
Praha 17:30
So 14.10 – So 21.10.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
11 790 Kč
LM | Po slevě 17%
Letecky
Praha 17:30
So 14.10 – St 25.10.2017
jednolůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
17 990 Kč
LM | Po slevě 23%
Letecky
Praha 17:30
So 7.10 – St 18.10.2017
jednolůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
17 990 Kč
LM | Po slevě 23%
Letecky
Praha 17:30
So 30.9 – St 11.10.2017
jednolůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
17 990 Kč
LM | Po slevě 23%
Letecky
Praha 17:30
So 23.9 – St 4.10.2017
jednolůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
17 990 Kč
LM | Po slevě 23%
Letecky
Praha 17:45
St 18.10 – So 28.10.2017
jednolůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
17 190 Kč
LM | Po slevě 23%