Termín:
6. 5. – 12. 5. 2017
Počet dní:
7 (so – pá)
Počet nocí:
5
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Původní cena:
46 990 Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Trasa zájezdu

Toronto • Niagarské vodopády • Montreal

Program zájezdu

1. den: odlet z Prahy. Přílet do Toronta, transfer do hotelu a nocleh.
2. den: snídaně. Den začne okružní prohlídkou hlavního města provincie Ontario. Návštěva obchodního centra s jeho mrakodrapy, přístaviště, univerzity a budovy parlamentu. Poté následuje výlet k Niagarským vodopádům přes typicky viktoriánské městečko Niagara-on-the-Lake. Po příjezdu k vodopádům nalodění na známou loď Maid of the Mist, která pluje přímo k centru vodopádů – Horseshoe Falls. Volný čas k samostatné prohlídce okolí vodopádů. Návrat do Toronta. Nocleh.
3. den: snídaně, prohlídka Toronta, individuální volno. Nocleh.
4. den: odjezd do Montrealu podél severního pobřeží řeky Sv. Vavřince a zčásti podél historické "Kings Highway", jenž je nejstarší cestou v Severní Americe. Po příjezdu do Montrealu bude následovat okružní jízda druhým největším francouzsky mluvícím městem. Prohlídka moderního centra s mrakodrapy, starý přístav, Staré město a basilika Notre Dame a Mount Royal, podle které dostalo město své jméno. Nocleh.
5. den: snídaně, individuální volno v Montrealu nebo fakultativně výlet do Quebeku. Nocleh.
: individuální volno. Transfer na letiště a odlet do Evropy.
7. den: přílet do Prahy.

Minimální počet účastníků

15.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha – Toronto - Montreal – Praha, transfer z letiště do hotelu a zpět, 5 nocí ve 2lůžkovém pokoji v 3* hotelu se snídaní, služby průvodce CK, dopravu minibusem dle programu, zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky: pojištění léčebných výloh, komplexní pojištění, 1lůžkový pokoj (7 990 Kč), místní doprava MHD, vstupní autorizace do Kanady ETA (250 Kč) - nutný biometrický pas

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář FIRO - tour. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Montréal, Niagarské vodopády, Toronto
Informace o slevách

Kanada

S účinností od 15. března 2016 bude pro všechny cestující do Kanady bez vízové povinnosti platit nová vstupní podmínka: vyřízení elektronické registrace - eTA (Electronic Travel Authorization) před nástupem do letadla.


Toronto, Niagárské vodopády a Montreal

Číslo zájezdu: 689603
Kanada, Montréal, Niagarské vodopády, Toronto