Termín:
29. 7. – 5. 8. 2017
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Původní cena:
26 990 Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Trasa zájezdu

Rock of Cashel • Killarney • Ring of Kerry • Dingle • Mohérské útesy • Connemara • Kylemore Abbey • Kilbeggan • Dublin

Program zájezdu

1. den: odlet z Prahy do Dublinu. Transfer do hotelu a ubytování. Nocleh.
2. den: snídaně. První zastávkou bude bývalé královské a církevní místo Rock of Cashel, které uchvacuje pohádkovými věžičkami. Poté přejezd ke Cahir Castle - typický irský hrad ze 13. století. Na závěr dne zastávka v kouzelné vesničce Adare s domečky s doškovými střechami. Nocleh (3 noci).
3. den: snídaně. Celodenní okružní cesta po známém Ring of Kerry na poloostrově Iveragh s panoramatickými zastávkami. Návštěva muzea rašeliny s možností ochutnávky irské kávy. Krátká vycházka v NP Killarney po zahradách panství Mucross house. Návrat na nocleh.
4. den: snídaně. Celodenní okružní jízda po poloostrově Dingle se zastávkou ve stejnojmenném rybářském městečku. Při projížďce podél rozeklaného pobřeží lze obdivovat dechberoucí výhledy na Atlantický oceán. Prohlídka Gallarus oratoře, která je jednou z nejpůsobivějších raně křesťanských památek. Návrat na nocleh.
5. den: snídaně. Přejezd přes řeku Shannon a putování krásnými přírodními scenériemi hrabství Clare povede ke známým Mohérským útesům. Jízda podél pobřeží a zastávka v oblasti národního parku The Burren u vápencové jeskyně ­Ailwee Cave s ochutnávkou irských sýrů. Nocleh (2 noci).
6. den: snídaně. Centrum irského západu Galway s moderní katedrálou. Průjezd národním parkem Connemara, který je proslulý nádhernou přírodou a connemarskými poníky. Návštěva panství Kylemore Abbey s upravenou viktoriánskou zahradou a jezerem. Návrat na nocleh.
7. den: snídaně. Návštěva palírny Kilbeggan, kde vás seznámí s historií a výrobou, a budete moci ochutnat zlatavě jantarovou irskou whiskey. Prohlídka nejznámějších míst hlavního města Irska Dublinu - Trinity College, hrad, katedrála sv. Patrika a Temple Bar plný irských hospůdek. Nocleh.
8. den: snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Minimální počet účastníků

25.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

leteckou přepravu Praha-Dublin-Praha vč. všech letištních poplatků, dopravu autobusem a výlety dle programu, 7 nocí ve 2lůžkovém pokoji v hotelech nebo penzionech se snídaní, 3x večeře (2.-4. den), služby průvodce CK, zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky: pojištění léčebných výloh, komplexní pojištění, 1lůžkový pokoj (5 990 Kč), 3x večeře (1 590 Kč), vstupy cca 80 EUR, jízdné MHD.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář FIRO - tour. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Connemara, Dingle, Dublin, Kilbeggan, Killarney, Kylemore Abbey, Mohérské útesy, Ring of Kerry, Rock of Cashel
Informace o slevách