Termín:
6. 7. – 13. 7. 2017
Počet dní:
8 (čt – čt)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

Hotel leží 3 km od centra města Hurghada a 7 km od letiště.

Vybavení

Hotel vhodný pro všechny věkové kategorie. Některé služby jsou poskytovány v sesterském hotelu Triton Empire Beach vzdáleném 100 m od hotelu. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, italská restaurace á la carte, rybí restaurace, lobby bar, billiard bar, snack bar u bazénu, obchody, kadeřnictví a kosmetický salón.

Pokoje

Vlastní sociální zařízení, klimatizace, telefon, lednička, TV se satelitním příjmem, balkón.

Pláž

Písečná pláž se nachází 200 metrů od hotelu.

Sport

Dva venkovní bazény, masáže, pára, jacuzzi, sauna, fitness centrum, volejbal, aerobic, billiard, šnorchlování a potápění, vodní sporty, animační programy.

Stravování

Polopenze formou bufetu nebo all inclusive.All inclusive zahrnuje:- 07:00 – 10:00 snídaně formou bufetu- 12:00 – 17:00 lehké občerstvení- 18:00 – 21:00 večeře formou bufetu- 10:00 – 23:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby ve vybraných barech hotelu Triton Empire a Triton Empire Beach- láhev vody denně k vyzvednutí v lobby baru- animační programy, vodní gymnastika, stolní tenis, vodní polo, šipky- sejf- slunečníky, lehátka a osušky u bazénu a na pláži

Děti

Bazén, hřiště, animační programy.

Poznámka

Do Egypta musí mít cestovní pas platnost ještě min. 6 měsíců po návratu. Od roku 2012 musí mít každé dítě vlastní cestovní pas.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • Leteckou přepravu včetně všech poplatků
  • transfery v místě pobytu
  • ubytování
  • vybrané stravování
  • služby česky hovořícího delegáta
  • zákonné pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • Vízum 790 Kč při objednání zájezdu nebo 25 USD po příletu do Egypta
  • cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Fantasy Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Hurghada
  • Místo dle CK: Hurghada

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Triton Empire Hotel ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 300 m

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

13 uživatelů

Pořadí

68. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Hurghada.

Poslední komentář

10.9.2016 | Cestovatelka
Datum pobytu: 1.9.2016
Rozhodně jsem ještě tak strašný hotel nikdy nezažila. Prostředí, personál, strava, ubytování - všechno špatně.

Nejnovější recenze

1
9.9.2016 | Valerie Bujoková, Olomouc
Datum pobytu 1.8.2016
1/5 - Nic moc
KATASTROFA!!!
5
28.8.2016 | Jitu
Datum pobytu 1.8.2016
5/5 - Úžasné
Super
5
9.6.2016 | Jitka
Datum pobytu 1.8.2015
5/5 - Úžasné
Zase se vrátíme

Hurghada

Hurghada patří mezi nejoblíbenější a nejznámější přímořská turistická letoviska na africkém pobřeží Rudého moře. Má tři centra: staré centrum Dahar, novější centrum Sakkala a zcelou novou Navaru. Dahar je od Sakkaly vzdálen cca 10 minut jízdy. Výhodou letoviska Hurghada jsou nejen písčité pláže a blízkost atraktivních podmořských korálových útesů, ale i jeho poloha v dostupné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru, kde můžete navštívit monumentální staroegyptské památky, jako např. pyramidové pole, kde naleznete tři největší a nejznámější pyramidy v Gíze, luxorské Údolí králů a královen, zádušní chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám. Kromě výletů za historií nabízí Hurghada výlety na blízké ostrůvky za neopakovatelným podmořským světem. Hurghada celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápění.

,,Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria,,

Egypt

Poloha: Egypt, země faraónů, pyramid, země životodárné řeky Nil, krásného Rudého moře plného korálových útesů, rozkládající se mezi Středozemním a Rudým mořem na pomezí Afriky a Asie na ploše 1.001.450 km2. Země, kde díky úrodným záplavám řeky Nil (druhá nejdelší řeka na světě, 6671 km) vznikla jedna z nejstarších civilizací na světě, kde dnes žije jen v hlavním městě v Káhiře (Al-Qahirah) více jak 17 miliónů obyvatel z celkových 70. Většinu území Egypta tvoří poušť. Kromě okolí Nilu, kde žije nejvíce obyvatel, vznikla mnohá přímořská letoviska, která lákají své návštěvníky novými hotely, skvělými službami a především krásným koupáním. Egyptská arabská republika se rozkládá v severovýchodní Africe u pobřeží Středozemního a Rudého moře a na Sinajském poloostrově. Značnou část území zaujímají pouště Sahara a Libyjská poušť s pánvemi a oázami, na jihozápadě s horskými masivy. Východně od údolí Nilu se pak nachází Arabská poušť, která je při pobřeží Rudého moře skalnatá a hornatá, podobně jako Sinajský poloostrov. Ve vnitrozemí je podnebí subtropické s velkými výkyvy teplot, na severním pobřeží kontinentální. V Egyptě je velmi příjemné klima od října do konce června, naopak v letních měsících (červenec až první polovina září) teploty vystupují na 40 °C, v jižních oblastech až na 50 °C. Jediným stálým tokem je Nil, řada dalších údolí obsahuje vodu jen v období dešťů. Pouště jsou bez rostlinstva, místy křovité nebo travnaté, podél Nilu roste subtropické rostlinstvo. K nejpřitažlivějším pamětihodnostem patří pyramidy a Sfinga.

Jazyk: Mluví se arabsky, domluvíte se však i anglicky, rusky, francouzsky a v některých obchodech se akceptuje i němčina.

Měna: Měna je egyptská libra (EGP) = 100 piastrů. Do Egypta je možno vyvážet jakoukoliv volně směnitelnou měnu v jakémkoliv množství. V hotelích a některých obchodech lze platit bez problémů cestovními šeky a eurošeky a rovněž platebními kartami. To ale neplatí na tržištích ani na výletních lodích po Nilu, kde se platí výhradně hotovými penězi. Peníze lze měnit v hotelích, směnárnách nebo v bankách bez poplatku za výměnu. Banky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8:30 do 14:00 hodin.

Ceny: Ceny v restauračních zařízeních se liší v závislosti na jejich kvalitě. Ceny jídel v restauracích nedosahují cenové hladiny obvyklé ve světě. Turisté se nejčastěji stravují v husté síti bister a restaurací, kde cena jídla pro čtyři osoby nepřesáhne 25 USD. Je třeba vždy klást důraz na hygienickou úroveň stravovacího zařízení. Pro evropského strávníka je nevhodná konzumace ovoce, které nelze bezpečně omýt, tepelně nezpracované zeleniny, pouličně prodávané zmrzliny a vody z veřejného vodovodního řadu. Pijte pouze kupovanou balenou chlazenou vodu. Nakupovat lze v supermarketech nebo na tržištích. K těm neodmyslitelně patří pověstné smlouvání.

Poznámka: V arabských zemích je zvykem věnovat za poskytnuté služby spropitné. Tzv. „bakšišné“ je v Egyptě nepsaným zákonem a záležitostí zcela nevyhnutelnou. Bakšišné tvoří tedy povinný příplatek k zájezdu. Jeho výše je uvedena v ceníku. Bakšišné, které platíte je rozdělováno zahraničním partnerem mezi personál hotelů a letiště či mezi řidiče. Bakšišné se inkasuje po příletu do Egypta zahraničním partnerem CK Alexandria. Vzhledem k místní mentalitě však můžete očekávat, že po vás bude personál hotelů za různé služby požadovat další mírné spropitné. Očkování a lékař: Očkování není povinné ani nutné. Cizincům jsou v EAR doporučovány služby soukromých nemocnic, které jsou sice stále podstatně nákladnější, avšak péče a služby jsou na mnohem vyšší úrovni než ve státních zařízeních. Zacházení s pacienty je na soukromých klinikách lépe organizováno a je rovněž zajištěna pooperační péče mnohem vyššího standardu než ve státních nemocnicích. Doprava: Po Egyptě funguje autobusová doprava klimatizovanými autobusy, v Káhiře lze ale také využít podzemní dráhu - metro, kterým se cestuje rychle a bezpečně. Hojně jsou rozšířeny ale i půjčovny automobilů, kde lze po předložení řidičského oprávnění a po vyřízení dalších formalit zapůjčit automobil. Co na sebe: V letních měsících, vyžaduje podnebí lehké bavlněné oblečení, klobouk se širokou střechou a sluneční brýle. V zimě může být v noci překvapivé chladno, přibalte si proto teplé svetry nebo plášť. Pro večery v poušti je nutné teplé oblečení po celý rok. Některé hotely a restaurace vyžadují, aby páni měli na sobě sako a dlouhé kalhoty. Do mešity není povolen vstup v krátkých kalhotách ani mužům, ani ženám. Ženy by na sobě měly mít delší šaty s rukávy, páni dlouhé kalhoty a sportovní košili. Plánujete-li cestu na horu Sinaj, vezměte si pevné boty a velmi teplé oblečení. Časový posun: Časový posun je v Egyptě o 1 hodinu více oproti České republice. Co je zakázáno: Do Egypta je zakázán dovoz potravin, alkoholu, pornografie, zbraní a všech druhů drog. Je nutno připomenout, že je striktně zakázán vývoz památek a zlata v nezpracované podobě. Kromě toho zvláště drogy (i ve velmi malém množství) jsou velmi pozorně sledovanou položkou. Postihy za prodej a přechovávání drog jsou přísné a pohybují se řádově v desítkách let odnětí svobody. Za nedovolené držení drog může být udělen i trest smrti.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria


TRITON EMPIRE HOTEL ***

Číslo zájezdu: 701631
Egypt, Hurghada

Všechny termíny a možnosti (76)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha
So 5.8 – St 16.8.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
13 690 Kč
Letecky
Praha
So 19.8 – St 30.8.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
13 990 Kč
Letecky
Praha
St 13.9 – St 27.9.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
15 990 Kč
Letecky
Praha
St 16.8 – St 30.8.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
16 290 Kč
Letecky
Praha
So 26.8 – St 6.9.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
14 490 Kč
Letecky
Praha
So 12.8 – St 23.8.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
14 590 Kč
Letecky
Praha
So 16.9 – St 27.9.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
14 690 Kč
Letecky
Praha
So 2.9 – St 13.9.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
14 690 Kč
Letecky
Praha
So 9.9 – St 20.9.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
14 690 Kč
Letecky
Praha
So 23.9 – St 4.10.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
14 790 Kč
Letecky
Praha
St 11.10 – St 25.10.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
16 890 Kč
Letecky
Praha
St 18.10 – St 1.11.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
16 890 Kč
Letecky
Praha
St 13.9 – So 23.9.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
14 190 Kč
Letecky
Praha
St 20.9 – So 30.9.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
14 190 Kč
Letecky
Praha
So 30.9 – St 11.10.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
15 290 Kč
Letecky
Praha
So 14.10 – St 25.10.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
15 290 Kč
Letecky
Praha
So 21.10 – St 1.11.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
15 290 Kč
Letecky
Praha
St 20.9 – St 4.10.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
17 390 Kč
Letecky
Praha
St 16.8 – So 26.8.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
14 690 Kč
Letecky
Praha
St 23.8 – So 2.9.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
14 690 Kč
Letecky
Praha
St 18.10 – So 28.10.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
14 790 Kč
Letecky
Praha
St 11.10 – So 21.10.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
14 790 Kč
Letecky
Praha
So 5.8 – So 12.8.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
11 990 Kč
Letecky
Praha
Čt 6.7 – Čt 13.7.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
11 990 Kč
Letecky
Praha
St 23.8 – St 6.9.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
18 190 Kč