Termín:
14. 10. – 14. 10. 2017
Počet dní:
1 (so – so)
Počet nocí:
0
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Tropical Islands - pohoda a 26°C i v zimě

Příjemných 26 stupňů, palmy, pláže, bary a hlavně pohoda. Za podobným zážitkem již nemusíte tisíce kilometrů daleko, pečlivě se připravovat, balit a platit desetitisíce. S námi to zvládnete za jeden den a hlavně za velmi přijatelnou cenu.

V ceně je zahrnuto

Doprava klimatizovaným autokarem s TV a WC, služby průvodce po celou dobu zájezdu, pojištění CK proti úpadku.

V ceně není zahrnuto

Vstupné do komplexu. Dospělí základní vstupné 35 Euro / osoba, dospělí Kombi vstupné (vč. saunového světa) 40 Euro / osoba, děti 6-14 let, studenti do 26 let a senioři nad 65 let základní vstupné 29 Euro / osoba, kombinované vstupné (vč. saunového světa) 35 Euro / osoba. Platí se v autobuse. Děti do 5,99 let vstup ZDARMA (hradí pouze dopravu 590 Kč). Typ požadovaného vstupného je nutné nahlásit při koupi zájezdu!

Nástupní místa

Praha - Hlavní (vlakové) nádraží, Lovosice, Ústí nad Labem.

Program

6:30 odjezd z Prahy, Hlavního (vlakového) nádraží, 7:40 odjezd z Ústí nad Labem – zastávka MHD Drogerie – ulice Žižkova směr z centra, po 10 hod. příjezd do Tropical Islands, volný program. V podvečerních hodinách odjezd z Tropical Islands. Příjezd do Prahy kolem 23. hod.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • Autobusová doprava
  • Služby delegáta CK
  • Pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

  • Vstupné do komplexu. Dospělí základní vstupné 35 Euro / osoba, dospělí Kombi vstupné (vč. saunového světa) 40 Euro / osoba, děti 6-14 let, studenti do 26 let a senioři nad 65 let základní vstupné 29 Euro / osoba, kombinované vstupné (vč. saunového světa) 35 Euro / osoba. Platí se v autobuse. Typ požadovaného vstupného je nutné nahlásit při koupi zájezdu!
  • Cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Experitour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Berlín
  • Místo dle CK: Tropical Islands

Tropical Islands

Číslo zájezdu: 714297
Německo, Berlín, Tropical Islands