Termín:
28. 9. – 28. 9. 2016
Počet dní:
1 (st – st)
Počet nocí:
0
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Původní cena:
790 Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis:
Tropicarium v Budapešti je svou rozlohou 3 000 m2 největším akváriem ve střední Evropě! Na vlastní oči zde uvidíte stovky exotických rostlin a zvířat. Celkem 8 stálých výstav láká na exotické ptáky, tamaríny, aligátory, želvy a všechny ryby světa. V obrovském akváriu plují žraloci a rejnoci, které si na závěr můžete také pohladit. Zážitkem je i ukázka krmení piraní!
Každou čtvrthodinu se v pralese začne blýskat a spustí se déšť. Teplý tropický déšť, hromy a blesky vyvolávají atmosféru jako ve skutečném pralese! Při pohledu z mostu uvidíte, jak pod vámi plují aligátoři. Mezi dětskými návštěvníky je oblíbený aligátor z Mississippi, který většinou loví ptáky a ryby.


Program zájezdu:

1. den: Odjezd z ČR v časných ranních hodinách. Příjezd do Budapešti cca v 10:00 a následuje návštěva Tropicaria. Po návštěvě volný program – možnost návštěvy Budínského vršku, který je zapsán na seznamu kulturního dědictví UNESCO – nachází se zde královský hrad, Rybářská bašta a Matyášův chrám. Nebo můžete zůstat přímo v centru Budapešti a projít si vyhlášenou ulici Váci utca, navštívit chrám sv. Štěpána a podívat se k Parlamentu. Možná plavba po Dunaji.

Večer odjezd zpět do ČR.Minimální počet účastníků:

40.

Změna programu vyhrazena.Orientační ceny vstupného: Tropicarium (dospělá osoba cca  2.500 HUF, děti a senioři 1.600 HUF), vyhlídková plavba lodí na 1 hod. cena cca 2.900 HUF (podle vybavenosti lodi)

 

Doporučené kapesné: 10000 HUF

 

Nástupní místa a orientační časy odjezdu:

Praha (02:45 z parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží, skleněné kopule) - s příplatkem 300 Kč

Jihlava (04:30 z parkoviště u Billy, třída Legionářů) - s příplatkem 200 Kč

Brno (05:30 od Janáčkova divadla, Rooseveltova ulice), Břeclav (06:30 z parkoviště před Tescem, Lidická 137) - bez příplatku

 

 Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • Dopravu autobusem a služby technického průvodce,
  • pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • příplatek za nástupní místa Praha a Jihlava, 
  • pojištění léčebných výloh,
  • vstupy do jednotlivých památek,
  • městská doprava ve městě
  • pobytová taxa.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář České Kormidlo. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.


Tropicarium Budapešť

Číslo zájezdu: 541666
Maďarsko, Budapešť

Všechny termíny a možnosti (1)