Termín:
26. 8. – 9. 9. 2017
Počet dní:
15 (so – so)
Počet nocí:
14
Doprava:
letecky Praha 17:30
Strava:
all inclusive
Původní cena:
33 090  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha a popis

Rozsáhlý moderní hotelový komplex se nachází v nové turistické oblasti Sahl Hasheesh, cca 20 km jižně od centra Hurghady. Hotel je vhodný ke strávení relaxační, ale také aktivní dovolené pro všechny věkově kategorie. Mezinárodní letiště v Hurghadě je vzdáleno cca 25 kilometrů.

Vybavení hotelu

Pro hosty je zde k dispozici vstupní hala s 24 hodinovou recepcí, výtahy, internetový koutek, hlavní restaurace, restaurace ala carte, bary, orientální kavárna, venkovní bazény s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén, vířivka, dětské hřiště, dětský klub, prádelna, čistírna, wellness&Spa centrum, obchod se suvenýry, zlatnictví, fitness centrum, tenisový kurt, kulečník, potápěčské centrum, parkoviště.

Vybavení pokoje

Deluxe pokoj - dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky je možný se samostatnými lůžky nebo manželskou postelí, koupelnou s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, klimatizací, LCD televizorem, minibarem (láhev vody na pokoj a den, 3 plechovky nealkoholického nápoje na dospělou osobu a pobyt, ostatní za poplatek), terasou nebo balkonem. Rodinné pokoje mají stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje. Bezbariérové pokoje na vyžádání

Bonus pro vás navíc

Při objednávce dostanete zdarma: - Zdarma upgrade ze Deluxe pokoje na pokoj Deluxe s bočním výhledem na moře. - 2 krát za pobyt zdarma al´carte restaurace. - 20% sleva z nabídek Wellness a Spa Ta nabídka platí při rezervaci od 15.03.2017 do 15.04.2017

Stravování

formou All Inclusive: Aktuální program ALL INCLUSIVE hotelu TROPITEL SAHL HASHEESH 5*: • Snídaně: formou bufetu v hlavní restauraci ( 07:00 – 10:00 ) • Oběd: formou bufetu v hlavní restauraci ( 12:30 - 15:00 ) • Zmrzlina: v baru na pláži ( 12:00 – 17:00 ) • Svačina: v baru na pláži nebo v baru u bazénu ( 12:30 – 17:00 ) • Večeře: formou bufetu v hlavní restauraci ( 18:30 – 22:00 ) A la carte restaurace: Italská restaurace ( 18:30 – 20:00 ) a ( 20:30 – 22:00 ) Mexická restaurace ( 18:30 – 20:00 ) a ( 20:30 – 22:00 ) Indická restaurace ( 19:00 – 22:00 ) Bary: Lobby bar - (otevřený 24 hodin denně Pool bar - ( 09:00 – 18:00 ) Beach bar - ( 09:00 – 24:00 ) Aqua bar - ( 09:00 – 18:00 ) Mermaid bar - ( 15:00 – 01:00 ) (večeře v a la carte restaurace Mexická nebo Italská je možno využít 1x za pobyt, nutná předchozí rezervace) Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu. Všechny dovozové nápoje, čerstvé ovocné džusy jsou za poplatek.

Pláž a plážový servis

Písečná pláž přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma. (pro děti doporučujeme boty do vody)

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště, dětský klub.

Sport a zábava

Venkovní bazény, vířivka, wellness&Spa centrum, fitness centrum, šipky, stolní tenis, billiard, plážový volejbal, tenisové kurty, vodní sporty na pláži, hotelový animační program, potápěčské centrum. Nabídku sportů a zábavy, které jsou v rámci all inclusive, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby v ceně

Wi-Fi připojení v lobby, hotelový animační program, lehátka a slunečníky na pláži. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek

Vysokorychlostní připojení k internetu, shisha, minibar, turecká káva, čerstvé džusy, importované alkoholické nápoje, osvětlení tenisových kurtů, vodní sporty, masáže, sauna, pára, kadeřnictví, prádelna, hlídání dětí. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Pantour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Hurghada
  • Místo dle CK: Sahl Hasheesh

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Tropitel Sahl Hasheesh *****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

23 uživatelů

Pořadí

17. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Hurghada.

Poslední komentář

4.7.2017 | cestování je život
Datum pobytu: 1.7.2017
Nádhera

Nejnovější recenze

5
24.10.2016 | Kačer
Datum pobytu 1.9.2016
5/5 - Úžasné
výborné jídlo, krásné moře, skvělá dovolená
5
12.9.2015 | himk
Datum pobytu 1.8.2015
5/5 - Úžasné
My jsme byli velmi spokojeni. Hotel bych rozhodně doporučila. Proto jsme do Tropitelu jeli již podruhé.
5
29.7.2015 | Mamina
Datum pobytu 1.7.2015
5/5 - Úžasné
Byli jsme moc spokojení i když pro děti tu není nic moc vyžití. I tak se nám tu moc líbilo, jídlo, moře, pláž, všechno SUPER. Moc rádi se sem vrátíme, ale určitě na 14 dni, týden je totiž málo.

Hurghada

Hurghada patří mezi nejoblíbenější a nejznámější přímořská turistická letoviska na africkém pobřeží Rudého moře. Má tři centra: staré centrum Dahar, novější centrum Sakkala a zcelou novou Navaru. Dahar je od Sakkaly vzdálen cca 10 minut jízdy. Výhodou letoviska Hurghada jsou nejen písčité pláže a blízkost atraktivních podmořských korálových útesů, ale i jeho poloha v dostupné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru, kde můžete navštívit monumentální staroegyptské památky, jako např. pyramidové pole, kde naleznete tři největší a nejznámější pyramidy v Gíze, luxorské Údolí králů a královen, zádušní chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám. Kromě výletů za historií nabízí Hurghada výlety na blízké ostrůvky za neopakovatelným podmořským světem. Hurghada celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápění.

,,Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria,,

Egypt

Poloha: Egypt, země faraónů, pyramid, země životodárné řeky Nil, krásného Rudého moře plného korálových útesů, rozkládající se mezi Středozemním a Rudým mořem na pomezí Afriky a Asie na ploše 1.001.450 km2. Země, kde díky úrodným záplavám řeky Nil (druhá nejdelší řeka na světě, 6671 km) vznikla jedna z nejstarších civilizací na světě, kde dnes žije jen v hlavním městě v Káhiře (Al-Qahirah) více jak 17 miliónů obyvatel z celkových 70. Většinu území Egypta tvoří poušť. Kromě okolí Nilu, kde žije nejvíce obyvatel, vznikla mnohá přímořská letoviska, která lákají své návštěvníky novými hotely, skvělými službami a především krásným koupáním. Egyptská arabská republika se rozkládá v severovýchodní Africe u pobřeží Středozemního a Rudého moře a na Sinajském poloostrově. Značnou část území zaujímají pouště Sahara a Libyjská poušť s pánvemi a oázami, na jihozápadě s horskými masivy. Východně od údolí Nilu se pak nachází Arabská poušť, která je při pobřeží Rudého moře skalnatá a hornatá, podobně jako Sinajský poloostrov. Ve vnitrozemí je podnebí subtropické s velkými výkyvy teplot, na severním pobřeží kontinentální. V Egyptě je velmi příjemné klima od října do konce června, naopak v letních měsících (červenec až první polovina září) teploty vystupují na 40 °C, v jižních oblastech až na 50 °C. Jediným stálým tokem je Nil, řada dalších údolí obsahuje vodu jen v období dešťů. Pouště jsou bez rostlinstva, místy křovité nebo travnaté, podél Nilu roste subtropické rostlinstvo. K nejpřitažlivějším pamětihodnostem patří pyramidy a Sfinga.

Jazyk: Mluví se arabsky, domluvíte se však i anglicky, rusky, francouzsky a v některých obchodech se akceptuje i němčina.

Měna: Měna je egyptská libra (EGP) = 100 piastrů. Do Egypta je možno vyvážet jakoukoliv volně směnitelnou měnu v jakémkoliv množství. V hotelích a některých obchodech lze platit bez problémů cestovními šeky a eurošeky a rovněž platebními kartami. To ale neplatí na tržištích ani na výletních lodích po Nilu, kde se platí výhradně hotovými penězi. Peníze lze měnit v hotelích, směnárnách nebo v bankách bez poplatku za výměnu. Banky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8:30 do 14:00 hodin.

Ceny: Ceny v restauračních zařízeních se liší v závislosti na jejich kvalitě. Ceny jídel v restauracích nedosahují cenové hladiny obvyklé ve světě. Turisté se nejčastěji stravují v husté síti bister a restaurací, kde cena jídla pro čtyři osoby nepřesáhne 25 USD. Je třeba vždy klást důraz na hygienickou úroveň stravovacího zařízení. Pro evropského strávníka je nevhodná konzumace ovoce, které nelze bezpečně omýt, tepelně nezpracované zeleniny, pouličně prodávané zmrzliny a vody z veřejného vodovodního řadu. Pijte pouze kupovanou balenou chlazenou vodu. Nakupovat lze v supermarketech nebo na tržištích. K těm neodmyslitelně patří pověstné smlouvání.

Poznámka: V arabských zemích je zvykem věnovat za poskytnuté služby spropitné. Tzv. „bakšišné“ je v Egyptě nepsaným zákonem a záležitostí zcela nevyhnutelnou. Bakšišné tvoří tedy povinný příplatek k zájezdu. Jeho výše je uvedena v ceníku. Bakšišné, které platíte je rozdělováno zahraničním partnerem mezi personál hotelů a letiště či mezi řidiče. Bakšišné se inkasuje po příletu do Egypta zahraničním partnerem CK Alexandria. Vzhledem k místní mentalitě však můžete očekávat, že po vás bude personál hotelů za různé služby požadovat další mírné spropitné. Očkování a lékař: Očkování není povinné ani nutné. Cizincům jsou v EAR doporučovány služby soukromých nemocnic, které jsou sice stále podstatně nákladnější, avšak péče a služby jsou na mnohem vyšší úrovni než ve státních zařízeních. Zacházení s pacienty je na soukromých klinikách lépe organizováno a je rovněž zajištěna pooperační péče mnohem vyššího standardu než ve státních nemocnicích. Doprava: Po Egyptě funguje autobusová doprava klimatizovanými autobusy, v Káhiře lze ale také využít podzemní dráhu - metro, kterým se cestuje rychle a bezpečně. Hojně jsou rozšířeny ale i půjčovny automobilů, kde lze po předložení řidičského oprávnění a po vyřízení dalších formalit zapůjčit automobil. Co na sebe: V letních měsících, vyžaduje podnebí lehké bavlněné oblečení, klobouk se širokou střechou a sluneční brýle. V zimě může být v noci překvapivé chladno, přibalte si proto teplé svetry nebo plášť. Pro večery v poušti je nutné teplé oblečení po celý rok. Některé hotely a restaurace vyžadují, aby páni měli na sobě sako a dlouhé kalhoty. Do mešity není povolen vstup v krátkých kalhotách ani mužům, ani ženám. Ženy by na sobě měly mít delší šaty s rukávy, páni dlouhé kalhoty a sportovní košili. Plánujete-li cestu na horu Sinaj, vezměte si pevné boty a velmi teplé oblečení. Časový posun: Časový posun je v Egyptě o 1 hodinu více oproti České republice. Co je zakázáno: Do Egypta je zakázán dovoz potravin, alkoholu, pornografie, zbraní a všech druhů drog. Je nutno připomenout, že je striktně zakázán vývoz památek a zlata v nezpracované podobě. Kromě toho zvláště drogy (i ve velmi malém množství) jsou velmi pozorně sledovanou položkou. Postihy za prodej a přechovávání drog jsou přísné a pohybují se řádově v desítkách let odnětí svobody. Za nedovolené držení drog může být udělen i trest smrti.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria


Tropitel Sahl Hasheesh *****

Číslo zájezdu: 728897
Egypt, Hurghada, Sahl Hasheesh

Všechny termíny a možnosti (405)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha 17:30
So 2.9 – St 13.9.2017
2 lůžkový pokoj Deluxe, výhled do zahrady, přistýlka
12 dní
all inclusive
20 990 Kč
LM | Po slevě 20%
Letecky
Praha 17:30
So 9.9 – St 20.9.2017
2 lůžkový pokoj Deluxe, výhled do zahrady, přistýlka
12 dní
all inclusive
20 990 Kč
LM | Po slevě 20%
Letecky
Praha 17:45
So 16.9 – St 27.9.2017
2 lůžkový pokoj Deluxe, výhled do zahrady, přistýlka
12 dní
all inclusive
20 990 Kč
LM | Po slevě 20%
Letecky
Praha 17:30
So 23.9 – St 4.10.2017
2 lůžkový pokoj Deluxe, výhled do zahrady, přistýlka
12 dní
all inclusive
20 990 Kč
LM | Po slevě 21%
Letecky
Praha 17:30
So 30.9 – St 11.10.2017
2 lůžkový pokoj Deluxe, výhled do zahrady, přistýlka
12 dní
all inclusive
20 990 Kč
LM | Po slevě 24%
Letecky
Praha 17:45
So 7.10 – St 18.10.2017
2 lůžkový pokoj Deluxe, výhled do zahrady, přistýlka
12 dní
all inclusive
20 990 Kč
LM | Po slevě 24%
Letecky
Praha 17:45
So 14.10 – St 25.10.2017
2 lůžkový pokoj Deluxe, výhled do zahrady, přistýlka
12 dní
all inclusive
20 990 Kč
LM | Po slevě 24%
Letecky
Praha 17:30
St 30.8 – So 9.9.2017
2 lůžkový pokoj Deluxe, výhled do zahrady, přistýlka
11 dní
all inclusive
19 990 Kč
LM | Po slevě 20%
Letecky
Praha 17:30
St 6.9 – So 16.9.2017
2 lůžkový pokoj Deluxe, výhled do zahrady, přistýlka
11 dní
all inclusive
19 990 Kč
LM | Po slevě 19%
Letecky
Praha 17:30
St 13.9 – So 23.9.2017
2 lůžkový pokoj Deluxe, výhled do zahrady, přistýlka
11 dní
all inclusive
19 990 Kč
LM | Po slevě 19%
Letecky
Praha 17:30
St 20.9 – So 30.9.2017
2 lůžkový pokoj Deluxe, výhled do zahrady, přistýlka
11 dní
all inclusive
19 990 Kč
LM | Po slevě 19%
Letecky
Praha 17:45
St 27.9 – So 7.10.2017
2 lůžkový pokoj Deluxe, výhled do zahrady, přistýlka
11 dní
all inclusive
19 990 Kč
LM | Po slevě 21%
Letecky
Praha 17:45
St 4.10 – So 14.10.2017
2 lůžkový pokoj Deluxe, výhled do zahrady, přistýlka
11 dní
all inclusive
19 990 Kč
LM | Po slevě 23%
Letecky
Praha 17:30
St 11.10 – So 21.10.2017
2 lůžkový pokoj Deluxe, výhled do zahrady, přistýlka
11 dní
all inclusive
19 990 Kč
LM | Po slevě 23%
Letecky
Praha 17:45
St 18.10 – So 28.10.2017
2 lůžkový pokoj Deluxe, výhled do zahrady, přistýlka
11 dní
all inclusive
19 990 Kč
LM | Po slevě 23%
Letecky
Praha 17:45
So 21.10 – So 28.10.2017
2 lůžkový pokoj Deluxe, výhled do zahrady, přistýlka
8 dní
all inclusive
16 490 Kč
LM | Po slevě 21%
Letecky
Praha 17:45
So 16.9 – So 23.9.2017
2 lůžkový pokoj Deluxe, výhled do zahrady, přistýlka
8 dní
all inclusive
16 490 Kč
LM | Po slevě 17%
Letecky
Praha 17:30
So 23.9 – So 30.9.2017
2 lůžkový pokoj Deluxe, výhled do zahrady, přistýlka
8 dní
all inclusive
16 490 Kč
LM | Po slevě 17%
Letecky
Praha 17:30
St 20.9 – St 27.9.2017
2 lůžkový pokoj Deluxe, výhled do zahrady, přistýlka
8 dní
all inclusive
16 490 Kč
LM | Po slevě 17%
Letecky
Praha 17:30
So 2.9 – So 9.9.2017
2 lůžkový pokoj Deluxe, výhled do zahrady, přistýlka
8 dní
all inclusive
16 490 Kč
LM | Po slevě 17%
Letecky
Praha 17:30
St 27.9 – St 4.10.2017
2 lůžkový pokoj Deluxe, výhled do zahrady, přistýlka
8 dní
all inclusive
16 490 Kč
LM | Po slevě 19%
Letecky
Praha 17:30
So 16.9 – So 30.9.2017
2 lůžkový pokoj Deluxe, výhled do zahrady, přistýlka
15 dní
all inclusive
25 290 Kč
LM | Po slevě 21%
Letecky
Praha 17:30
St 4.10 – St 18.10.2017
2 lůžkový pokoj Deluxe, výhled do zahrady, přistýlka
15 dní
all inclusive
25 290 Kč
LM | Po slevě 26%
Letecky
Praha 17:30
St 27.9 – St 11.10.2017
2 lůžkový pokoj Deluxe, výhled do zahrady, přistýlka
15 dní
all inclusive
25 290 Kč
LM | Po slevě 25%
Letecky
Praha 17:30
St 20.9 – St 4.10.2017
2 lůžkový pokoj Deluxe, výhled do zahrady, přistýlka
15 dní
all inclusive
25 290 Kč
LM | Po slevě 22%