Termín:
19. 11. – 19. 11. 2016
Počet dní:
1 (so – so)
Počet nocí:
0
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

katalog 1.den

1. den: odjezd z Prahy v 6 h, VÍDEŇ klasická, i secesní, Dóm sv. Štěpána, Hofburg, sídlo habsburských panovníků, individ. muzea a galerie, aktuální výstavy a atmosféra ulic či trhů, úpnor: mezinárodní prodejní výstava orchidejí a tillandsijí, výstava Císař František Josef, 100. výročí úmrtí (březen - listopad), Velikonoce: Od Chagalla po Maleviče - ruská avantgarda, velikonoční trhy Advent: adventní trhy a příležitostné výstavy, návrat do Prahy do půlnoci
CK si vyhrazuje právo úpravy programu podle aktuálních podmínek ve Vídni

Doprava

autobusem s možností občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč) a DVD.

úvodni popis PROV

Jednodenní zájezd do Vídně s prohlídkou hlavních památek a zajímavých míst, Velikonoce a adventní trhy, mezinárodní výstava orchidejí, anebo mimořádná výstava věnovaná císaři Františku Josefovi.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

dopravu autobusem, služby průvodce, pojištění Ck proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

komplexní pojištění pro cesty do zahraničí, vstupné (40€) a fakult. akce

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geops - CK. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

Rakousko

Rakousko je převážně hornaté, průměrná nadmořská výška je asi 900 m n. m. Rakouské hory patří k východní části Alp a procházejí zemí v několika pásmech západovýchodního směru. Na samém severu země leží Tyrolské a Salcburské Alpy, v centrální části pak Vysoké Taury s nejvyšším rakouským vrcholem Grossglockner (3797 m n. m.). Na jihu se rozkládají Ötztalské, Zillertalské a Karnické Alpy.

Rakousko nabízí 20 000 km perfektně upravených sjezdových a běžeckých tratí, 9 500 vleků a lanovek s celkovoukapacitou 1,5 mil. osob/ hod. Skipas zahrnuje kromě vyvážení se lanovkou či vlekem na vrchol sjezdovek a cestování ski busem často i doplňkové služby ve větších střediscích. Lyžaři jsou zpravidla dopravováni ze spodních částí sjezdovek na vrcholky hor dostatečným množstvím rychlých vleků a lanovek různých typů: sedačkovými lanovkami, kabinkami nazývanými také gondoly, velkými lanovkovými kabinami nebo horskou dráhou s ozubnicí zvanou zubačka. Každé větší lyžařské středisko navíc poskytuje možnost dostatečného vyžití i pro vyznavače snowboardů. Pokud ve středisku není k dispozici celý snowboard funpark, bývají pro vyznavače „prken“ vyčleněné svahy bez úpravy povrchu. Rovněž běžkaři si zde přijdou na své. Strojově upravené a samozřejmě zdarma přístupné tratě se opět nacházejí v každé lyžařské oblasti země. Asi nejznámější jsou oblasti Ramsau am Dachstein (Schladming– Ramsau–Dachstein Tauern), Schneewinkel ve střediscíchFieberbrunn- Waidring nebo běžecké tratě oblasti Kössen-Walchsee, ale i mnoho dalších, místy i vysoko položených, ale vždy perfektně upravených běžeckých tratí.

Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour


Umělecká Vídeň, orchideje či Velikonoce, výstavy umění 2016

Číslo zájezdu: 567508
Rakousko, Vídeň

Všechny termíny a možnosti (1)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Autobusem
19.11 – 19.11.2016
bez ubytování
1 den
bez stravy
890 Kč