Termín:
28. 2. – 11. 3. 2017
Počet dní:
12 (út – so)
Počet nocí:
9
Doprava:
letecky Praha 15:15
Strava:
kombinovaná
Původní cena:
77 990 Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis zájezdu:

Kombinovaný pobyt na ostrovech s možností poznávání

Mahé - Praslin - La Digue

Program zájezdu

1. den Praha - Mahé
Odlet z Prahy.

2. den Mahé
Přílet na Seychely. Přivítání na letišti v Mahé. Transfer do hotelu Coral Strand ****, ubytování a nocleh se snídaní. Mahé je malebný ostrůvek, který nabízí nádhernou přírodu i možnosti poznávání.

3. - 4. den Mahé
Volný program. Individuální možnost využití výletu po ostrově Mahé s anglicky hovořícím průvodcem v ceně 80 EUR za osobu (minimální účast na výletu 6 osob).

5. den Mahé - Praslin
Odjezd z hotelu v ranních hodinách. Transfer trajektem na 2. největší ostrov Seychel Praslin. Zde naleznete jednu z nejvyhlášenějších a nejkrásnějších pláží na světě. Ubytování v hotelu Le Relax se snídaní.

6. - 7.den Praslin
Volný program. Individuální možnost využití výletu do národního parku Vallee de Mai, který je jednou ze seychelských památek přírodního dědictví UNESCO, s anglicky hovořícím průvodcem. Je známý především výskytem endemické kokosové palmy coco demer, která má největší semeno ze všech rostlin na světě. Říká se jim Šalamounovy ořechy, mouhou vážit k třiceti kilogramům a svým vzhledem připomínají ženský klín. Rozmanitá a okouzlující příroda na ploše 20 ha nadchne každého návštěvníka. (Minimálníúčast na výletu je 10 osob)

8. den Praslin - La Digue
Odjezd z hotelu v ranních hodinách. Transfer trajektem na ostrov La Digue. Ostrov se pyšní rozmanitou flórou a faunou a v posledních letech se stává stále vyhledávanějším cílem turistů z celého světa. Ubytování v hotelu Le Relax Beach House bezstravování.

9. - 10. den La Digue
Volný program. Individuální prohlídka ostrova na kolech. Možnost zapůjčení kola (jednodenní pronájem vychází cca 7-9 EUR za kolo na 1 den).

11. den La Digue - Mahé - Praha
Odjezd z hotelu v ranních hodinách. Transfer trajektem na ostrov Mahé. Odlet do Prahy.

12. den Praha
Přílet do Prahy.

Upozornění: Změna programu vyhrazena. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 12 osob.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Letecká doprava Praha - Seychely - Praha v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, ubytování (v případě 12denního pobytu 9 nocí), stravování dle programu, služby dle programu, službyanglicky hovořícího delegáta, transfery z / na letiště v cíli zájezdu a dle programu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č.159/99Sb.

Základní cena nezahrnuje

doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč / pobyt / dospělá osoba a 490 Kč / pobyt / dítě do 18 let, fakultativní služby

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Exim tours. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Mahe, Praslin
Informace o slevách

Seychely

Více než sto korálových ostrůvků rozesetých v Indickém oceánu tvoří souostroví Seychely, jedno z nejkrásnějších míst na světě, právem nazývané tropickým rájem. Seychely mají ve svém znaku želvu obrovskou, která dnes žije pouze na těchto ostrovech – setkání s tímto živočišným druhem je velkým zážitkem nejen pro děti. K největším a turisty nejoblíbenějším patří zejména ostrovy Mahé a Praslin, ale vysněnou klidnou dovolenou si můžete dopřát i na ostrůvcích menších, jako jsou La Digue či Sainte Anne.